Jaké brýle nosíte? A jaké se vám líbí?

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
GabinkaCh
Závislačka 2568 příspěvků 29.04.18 20:24
Jaké brýle nosíte?jaké se vám líbí?

Ahoj.Tak musím nosit brýle. Už mi to teď vrtá v hlavě, jaké asi budu mít. Co se týká stylu hodně teď vídám typ na obrázku jedna.Ale upřímně mě se moc nelíbí a chlap říká, že mu taky ne, že mu to připadá jako brýle po mamince. Mě osobně se líbí typ na druhém obrázku. Které se líbí vám no a jaké máte vy? nemyslím sluneční brýle :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
tasa
Echt Kelišová 9073 příspěvků 29.04.18 20:25

Ty na druhem se uz nenosi

debra.morgan
Závislačka 4224 příspěvků 29.04.18 20:28

Nikdy si dioptricke bryle nevybiram podle toho co se nosi, ale podle toho co mi sedi…taky asi zalezi kolik ti je, kde pracujes, jak se oblikas…z tech dvou se mi libi ty prvni.

Cappuccetto
Povídálka 36 příspěvků 29.04.18 20:32

Typ 1. Dneska už jsou brýle moderní záležitost a stává se z nich spíš přednost. Nicméně kupte si, to v čem vy se cítíte dobře. Jen počítejte možná s tím, že budete muset projít víc optik, typ 2 už se ani moc neprodává. Možná, pokud uvažujete nad něčím decentním, tak bych volila kovový rámeček jemné barvy.

Příspěvek upraven 29.04.18 v 20:37

Ukulina
Extra třída :D 14532 příspěvků 29.04.18 20:33

Chtěla jsem napsat to, co @debra.morgan Musíš vyzkoušet.

Líbí se mi ty první.

hani28
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 29.04.18 20:33

Ja si taky vybiram spise bryle druheho typu, prvni se mi moc nelibi. Ale je to individualni, zrovna u techto modelek jsou ty prvni hezci. Musis vyzkouset, co sedi a slusi tobe.

Sleepy.Monkey
Kecalka 286 příspěvků 29.04.18 20:39

Mám brýle 1. typ, akorát jemnější a menší, ne tak hranaté a velké. Mám malou hlavu, tudíž takové brýle jako na tom obrázku jsou na mě velké. Vždy mám problém vybrat, sedí mi dětské brýle :nevim:
Chce to projít vice optik a zkusit co Vám sedí. Druhý typ brýlí bych nekoupila, moc se to nenosí.

mag
Extra třída :D 11065 příspěvků 29.04.18 20:41

Mám typ. 1. Bez nich už si připadám jako nahá. Dvacet let jsem nosila čočky. Teď už je beru jen na sport.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 2 inzeráty 29.04.18 20:41

Nosim ted ten typ 1. Me se to docela libi a je to ted moderni no :think: Ten typ 2 jsem nosivala driv. Ale v optikach ho budes hledat fakt tezko. V Grandoptical meli nedavno takove vseho vsudy tak dvoje…

Celeste97
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 29.04.18 20:41

Mám ty první a jsem spokojená! :* Předtím jsem měla druhý typ a v tom jsem vypadala hrozně :lol: už se snad ani nenosí..má je jen můj děda o nikom jiném nevím :nevim:

Malaga
Generální žvanilka 24893 příspěvků 29.04.18 20:42

Tak jak to tu čtu, tak mám tak retro brýle, že nejspíš už brzy přijdou zase do módy, což beru jako dobrou zprávu ;)

Stevia
Závislačka 3595 příspěvků 29.04.18 20:48

Typ 1.nosí všechny… Fakt vám nevadí, že jste všechny jak pres kopirak,??
Nechápu v době kdy je tolik možností…

Ellabela
Ukecaná baba ;) 2392 příspěvků 29.04.18 20:51

@Cappuccetto mam temer stejne a jsem maximalne spokojena. Pred lety jsem preferovala bezrameckove, ted uz se to nenosi a ani se mi nelibi. Chodim uz 7 let do stejne optiky a pan i pani mi vzdy poradi. Pan me vzdy presvedcoval do obrouckovych. Sla jsem na to postupne. Poloobruby a ted uz mam celoobruby a jiny uz nechci. Muj oblicej tim vynikne. Vse je jen o zvyku :).

Slečna Ferka
Extra třída :D 10174 příspěvků 29.04.18 20:54

@GabinkaCh Měla jsem typ 2, pak typ 1 - a v těch masivních vypadám přísně. Je mi buřt, co se nosí.

Teď mám nějaké jako tu má @Cappuccetto a vyhovují mi, i mi je lidi chválí ;) A celá obroučka je proužkovaná :mrgreen:, takže nenápadné rozhodně nejsou - ale není to prostě taková masivní „pecka“ jako ty umělohmotné.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32970 příspěvků 29.04.18 20:57

Je mi jedno, co se nosí. Každému sedí něco jiného. KDyž už si náhodou musím vzít brýle i jinde než doma, tak mám pro takový účely něco jako typ 2. V tom prvním bych vypadala strašně.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >