Zpět na web

  • načítám...

ok-blog-bryle-dle-tvaru-obliceje.jpg

Ahoj.Tak musím nosit brýle. Už mi to teď vrtá v hlavě, jaké asi budu mít. Co se týká stylu hodně teď vídám typ na obrázku jedna.Ale upřímně mě se moc nelíbí a chlap říká, že mu taky ne, že mu to připadá jako brýle po mamince. Mě osobně se líbí typ na druhém obrázku. Které se líbí vám no a jaké máte vy? nemyslím sluneční brýle :D

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...