Jaké oblečení na jaro pro dítě

27.2.20 14:55

Jaké oblečení na jaro pro dítě

Zdravím, blíží se jaro a já začínám přemýšlet, co oblékat malému na ven. Zatím měl vždy zimní teplou kombinézu a ještě byl v kočárku v ovečkovém fusaku, ale to už je na něj teď moc. Co oblékáte vy? Synovi jsou teď 4 měsíce.

Díky za tipy!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

213
27.2.20 15:08

Ovčí capáčky, teplejší punčocháče, body s dlouhým rukávem a mikina, nebo bundička. Slabá čepička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.20 15:32

My máme tenčí fleece overal, pod to punčocháče a body s dlouhým rukávem plus tenká mikina. Druhá varianta je místo overalu mikina z podobného materiálu a na punčocháče tenčí pletené kalhoty. Zimní fusak (beránka) ještě vozíme, ale taky ho asi brzy schovám. Uvidíme, jestli nás ještě počasí nepřekvapí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.20 16:22

Dnes bylo venku 5 stpnu a se 14dennim mimcem jsem jela v domacim, pak tenci fusak, pak lodger deka a zimni (umelotinovy) fusak a bylo to ok, rozhodne se neroztopil. Postupne budu ubirat vrstvy, ale dokud se dite nehybe, tak nemuze byt obleceno jako my :nevim: na jare je zem studena a jde od ni chlad, rozhodne bych s odstrojovanim nespechala :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17259
28.2.20 20:12

@klara_pushin já nejdříve s oteplením ubírám fusak - měním zimní za podzimní…
následně pak oblečení (flísový overal, jarní bundička, zateplené kalhoty apod…)
tenčí čepice, svetr za mikinu apod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3396
1.3.20 18:45

Mám dojem, že co dítě to jiné jaro. Vždy jsme na Máje na Šumavě a na fotkách je vidět, jak je to každý rok jinak. Takže kompletní výbavu podle fusaku. S celoročním Emitexem jsem je měla klidně i v zimní nebo jen chlupatkové nebo fleesové, když je tepleji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama