Jaké ovoce může?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jankristyna
Nováček 9 příspěvků 25.08.19 07:24
Jaké ovoce může??

Ahojky mám 7 a půl měsíční dceru a chci začít s bilim jogurtem co vše za ovoce do něj mohu rozmačkal??vím zatím o banánů ale nechci tam dávat furt to samé..dekuji

Reakce:
Aduš8
Kelišová 5486 příspěvků 25.08.19 07:26

@Jankristyna jakékoliv, které už malá jedla a víš, že na něj nemá alergii.

Aduš8
Kelišová 5486 příspěvků 25.08.19 07:28

Ale jinak, bílý jogurt bych být tebou dávala samotný a neučila ji na to, že jogurt je sladký. Děti, kterým maminky mačkaly ovoce, většinou už bílý samotný jogurt nechtějí.

kacakaca
Závislačka 2841 příspěvků 25.08.19 07:32

Krom toho bananu davam jakekoli ceske, vzdy jeden druh tri dny samostatne pro overeni alergie. Kdyz se jen opupinkuje, davam znovu treba za tyden, dva, malinke mnozstvi, at si zvyka.

mrav
Vesmírná mluvilka 32128 příspěvků 25.08.19 07:35

Nedávej jahody, jinak můžeš dávat třeba jablka, nebo hrušky. :mavam:

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1897 příspěvků 25.08.19 08:20

Taky bych necpala do jogurtu ovoce… syn má 14M a doteď ji jogurt jen bílý… ovoce jsem mu dávala jen tak a doteď dávám… můžeš klidně borůvky, maliny, jablko, hrusku, svestky, broskve, nektarinky… vždycky všechno vyzkoušet… jooo a syn miloval mango, šlo mu dobre do krku :)

Calendulka
Kecalka 428 příspěvků 25.08.19 09:29

Jak holky psaly: maliny, borůvky, meruňky, broskve, jablka, hrušky,… Jahody radši opatrně. Ovšem já třeba jablka a méně zralé hrušky nebo švestky pokrájím a chvilinku podusím, aby trochu změkly a nechám vychladnout. A přidávám i do kaší - krupiček. Třeba od toho 10. měsíce jsem do jablek či švestek dala i špetku skořice.

MichaelkaT
Kecalka 176 příspěvků 25.08.19 10:55

Ja davam synovi v podstate jakekoliv ovoce ktere zrovna jim ja. Je mu 5 mes. a zatim ochutnal banan, meloun, mango, granatovy jablko, avokado, hrozny, boruvky. Ale do jogurtu bych mu to byt tebou nedavala, nauci se tim, ze jogurt je prirozene sladky.

tmeren
Stálice 72 příspěvků 26.08.19 22:05

@MichaelkaT můžu se zeptat, v jakou denní dobu ovoce dáváš? Jako dopolední svačinku? Malé je zítra pet měsíců, měsíc zeleniny máme za sebou a ráda bych a ní začala ovoce ;) studuju jako das, kdy je to nejlepší, tak by mezi zajímalo :palec:

MichaelkaT
Kecalka 176 příspěvků 27.08.19 09:52

@tmeren no ja mu davam kdykoliv behem dne, my vylozene rezim nemame :lol: furt plne kojim, to ovoce a zeleninu mu davam kdyz to jim zrovna ja a on se mi po tom natahuje, a spis na ochutnavku, nenahrazuju tim celou davku kojeni. Takze nekdy rano, nekdy odpoledne, nekdy vecer.. to jsem ti moc nepomohla co :D

Jankristyna
Nováček 9 příspěvků 27.08.19 15:05
@tmeren píše:
@MichaelkaT můžu se zeptat, v jakou denní dobu ovoce dáváš? Jako dopolední svačinku? Malé je zítra pet měsíců, měsíc zeleniny máme za sebou a ráda bych a ní začala ovoce ;) studuju jako das, kdy je to nejlepší, tak by mezi zajímalo :palec:

Buď ráno před obědem kolem 9 10 a pak jde spát a jakmile se vzbudí tak obídek a pak za tři hoďky taky třeba to ovoce podle nalady

tmeren
Stálice 72 příspěvků 27.08.19 19:18

Děkuji za rady (i nerady :D )… :palec: Malá je právě taky plné kojená s výjimkou obědu, kdy má půlku skleničky zeleniny, a pak dokojena ;) a protože už dva měsíce bojkotuje kojení a pije jen když spí ( :zed: :zed: :zed: ), tak abysme byly trochu pohyblivý, tak chci po měsíci zeleniny zavést i ovoce :palec:

Váš příspěvek
Reklama