jaké plíny do porodnice

20
18.6.07 08:56

jaké plíny do porodnice

Chtěla bych se zeptat, jestli jste měly některá tecso plíny v porodnici. Mám koupeny 3 balíky velikosti 2-midi a nevím jestli si koupit do porodnice nějaké „lepší značkové“ nebo stačí ty Tesco. Mám obavy, že by mi pak zbyly a ani nevím jaké koupit. Za váš názor budu moc ráda. J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

566
18.6.07 08:57

u vás v porodnici musíš mít vlastní pleny pro dítě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
18.6.07 08:59

U nás musíme mít vše snad kromě kosmetiky pro miminko do porodnice svoje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
566
18.6.07 09:01

aháá.. já tesco pleny nepoužívala, ale všichni kolem mě si je moc chválí, tak bych se jich nebála..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
566

a když ti zbydou, vždycky je přeci můžeš dát nějaké kamarádce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7364

klidně si je vem, je to uplně jedno. Jestli myslíš, že by na tebe blbě koukali, tak nekoukali, neboj. A jestli myslíš, že pro novorozeně nejsou vhodný, tak jsou. Já bych si je vzala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
18.6.07 09:02

Ahoj, do porodnice můžeš mít klidně Tesco plíny, je to jedno. My jsme měli v porodnici obyčejné igeliťáky z Makra, a bylo to v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7461
18.6.07 09:40

No, ja bych osobne do porodnice vzala treba Pampers nebo Hugies Newborn, pro zacatek jsou super. A na doma uz treba Tesco. Ja to tak delam do ted, kdyz nekam jdeme, davam Huggies Superflex, jinak mam fialove Tesco a jsem maximalne spokojena. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
18.6.07 09:45

No já myslím, že Tesco fialové jsou OK, že je klidně do porodnice můžeš mít. Tam jim je to myslím většinou fuk, nám tam dávali nějaký no name.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
18.6.07 10:12

souhlasim klidne si je vem ;) taky nam v porodnici davali nejake no name a jeste 3-6kg a Standik mel pri porodu 3kg a ale zhubl na 2,5 ;) takze nam byli velke a pouzivali jsme pampersky (ale ty jsme dostali od tchynky tak jsem donutila manzela at mi je prinese :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
18.6.07 10:13

Já také beru Tesco dvojky :)

L.

PS: Přesunu diskusi do plenek, ju?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.6.07 10:55

Já nevím co tady řešíte, určitě bych se nestyděla za tesco plínky. Tím, že zaplatíš víc peněž za značku to ty plínky neudělá lepší. Mně třeba úplně zklamaly Pampers, protékaly a Luk byl opruzený. Používáme taky no name plínky Happy a jsme s nimi moc spokojený.

Jinak u nás v porodnici nám dali jen 4 jednorázovky na celý pobyt a jeden balík vložek. :lol:

Lenka a Lukášek

• Nahlásit
  • Citovat
826
18.6.07 10:56

ahoj!
ja osobne bych si tesco plinky urco vzala… ja mela v porodnici pampers sleep and play (jeste jsem v te dobe tesco plinky neznala :lol: ) a muzu ti rict ze kvalita jee srovnatelna, skoro mam pocit ze jsou ty tesco lepsi… ona tam mela kazda maminka jine plinky, se mnou mela pani na pokoji euroshopper.. byly to hnusny igelitaky.. ale kdo ma zkusenosti kdyz jde poprve do porodnice, ze?

jinak kde ze vam to daji plinky sami??? tady musite mit komplet vsechno.. na mimi i pro sebe… nedaji vam ani ň… dokonce jsme si museli prinest vlastni pribor… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
18.6.07 11:14

Fialové tesco plíny používáme normálně, ale v porodnici jsem měla pampers newbaby - 2-5 kg, myslím, že ty dvojkové pampersky by mu byly velké…
Na začátku jsme dostali novorozenecké Háppy a byly taky fain, jen jsme se tam trošku zdrželi, takže nám příděl od porodnice nestačil, proto ty pampersky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
566
18.6.07 13:29

teď mě totálně matete.. v Krumlově kde jsem rodila ve 2004 byl plen skoro až nadbytek.. vložky, pravda, jsem nedostala, tedy asi spíš proto, že se zeptaly jestli je mám a já řekla, že ano..
teď koukám na aperio, tam ČK píše, že pleny pro děti dostávají matky neomezeně..
A v Č.Budějovicích si taky pleny nikdo nebere.. fakt mě ani nenapadlo, že by člověk měl přinést vlastní.. to abyste jely do porodnice se třema taškama, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama