Jaké UM?

Anonymni
21.4.08 10:58

Jaké UM?

Ahoj holky,před hodinou jsem přijela z porodnice a jelikož nekojím tak mám prosbu,které UM je nejlepší pro mimi?Na trhu je jich tolik,že sama nevím jaké koupit.Děkuji za radu.Klára

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15317
21.4.08 11:04

mi papame Bebu…a som s nou spokojna… :D :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
21.4.08 11:07

My jsme vyrostli na sunaru :lol: teda syn. Dceru se mi zatím daří plně kojit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2475
21.4.08 11:29

Ahoj, my jsme si přinesly z porodnice Bebu ale malý měl po ní zácpu a teť baští Nutrilon extra a maximální spokojenost :lol: Krásně ho zasytí a kakáme několikrát deně, to jsem u beby neznala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
21.4.08 11:53

Ahoj,
já myslím, že každému děťátku vyhovuje něco jiného. Prostě bych něco koupila (asi podle ceny), a pokud by to malému nevyhovovalo, zkoušela bych dál :) .
Myslím, že kvalitou jsou na tom všechna UM podobně :)
My jsem začali dávat UM až v roce, když jsem přestala kojit. Elda pije Hami :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1311
21.4.08 12:10

Ahoj,

malá je na Nutrilonu.Ale být tebou,zavolala bych svojí doktorkce a zeptala se,co doporučí ona.

r.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.08 12:40

Ahoj, prostě vyzkoušej,co bude miminku vyhovovat.Kup ty malá 300g balení a pak uvidíš. Někomu vyhovuje Sunar (dost dětí po něm ale špatně kaká), někomu Nutrilon, Beba… Tohle se nedá poradit na míru. Já sama používám Hami, Nutrilon i Sunar. Napřed jsem je ale vyzkoušela. Teď kupuju to, co zrovna z těch 3 mají za lepší cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
21.4.08 13:17

Ahoj, my přijely z porodnice s Bebou1HA, ale malá po ní měla děsný prdy, tak jsme po týdnu přešli na Hami a nyní přecházíme na Nutrilon komfot(opět zažívání). Takže něco prostě vyber - viz:escargot.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1523
21.4.08 13:23

Ahoj

Já u obou po nějaké době kojení začala Nutrilonem ale díky špatnémi kakání zme přešli na BEBU a spokojenost velká :D

Ale každému vyhovuje něco jiného musíš vyzkoušet :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.08 14:10

My jsme doma z porodnice týden, a řešíme to taky. Dávala jsem Bebu, ale velký problém s kaděním :roll: , tak od včerejška zkouším Nutrilon Komfort, snad to bude lepší. Starší syn ale vyrostl na Bebě a bez problémů. Asi je třeba zkoušet. Hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
486
21.4.08 17:40

Nám doktorka ve třech měsících poradila buď Sunar nebo Nutrilon s tím ,že když budu i kojit a občas dávat UM,tak lépe Sunar, kdybych jen dávala UM,tak Nutrilon. Ale taky si myslím,že bys měla něco vyzkoušet,že takhle se poradit nedá,každé mimi je jiné. Ten Sunar byl i pro mě /ehm,musela jsem ochutnat,že?/ hodně dobrý,Sunar premium navíc krásně voní jako mlíčko, pak jsme měli na zkoušku Hami a byla to podle Sunaru pro mě jen taková oslazená voda.Však vyzkoušej,uvidíš,hlavně aby mimi nemělo žádné zažívací problémy. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
21.4.08 19:46

Ja take nekojim, maly uz v porodnici bral Bebu, takze jsem s ni pokracovala dal. Maly mel z pocatku tuhou stolicku, to nam ale vyresil Baby calm. Ja osobne se v UM nevyznam, ovsem mluvila jsem s laktacni poradkyni a ta mi rekla, ze Beba je jedno z tech lepsich mlicek, ktere neni tolik mastne. Ale verim, ze kazdemu detatku vyhovuje neco jineho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
21.4.08 20:46

Já jsem kojila 4 měsíce, ale od 2. měsíce jsem přikrmovala nutrilonem.Od půl roka dávám hami.U toho už jsme zůstali.Spokojení jsme byli s obouma.Akorát sunar nám nevyhovoval , malej měl po něm zácpu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
21.4.08 22:35

Ahoj, muj chlapecek mel extremni problemy se zacpou az do 10 mesicu a jedine UM, ktere nam pomohlo byl Nutrilon comfort (omneo). Je docela drahe, ale opravdu super… Navic, jak jsem se dozvedela od alergolozky, je to mleko hypoalergenni. Takze 2v1! Vrele doporucuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
22.4.08 07:59

ahoj, my jsme z porodnici tez prisli S Bebou, ale diky zacpe jsme nyni na Nutrilonu Comfort a maly kaka. Ted bude mit 4 mesice a chci prejit (priznam se, ze kvuli cene) na Hami 2. Podle slozeni obsahuje takrka to same a hlavne vlakninu, jako Comfort. Tu jsem u mnoha jinych mlicek nenasla. Navic Hami 2 vyrabi stejna firma jako Nutrilon - Nutricia.
Prekvapuje me, ze tu nektera maminka dava 3 mlicka stridave - najednou podle toho, ktere je zrovna v akci… to by me asi malej nekakal uz nikdy:-))[barva=darkred][/barva]

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama