Jakou autosedačku pro cvalíka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Agnes9
Kecalka 174 příspěvků 20.03.19 19:59
Jakou autosedačku pro cvalíka ?

Ahoj holky a ženy, poťebuji radu. Mám chlapečka 7m, který teď váží přesně 9kg. Je ho kus. I jeho tatínek a dědeček byli velká mimina a byli velcí až cca do 2 let. Teď k dotazu… máme vajíčko Cybex Aton 2018 a zdá se mi, že mu začíná být malé i když je psané do 13kg. Otázka je jakou další autosedačku. Chtěla bych prověřenou značku.. Römer, Cybex. Má ale smysl kupovat sedačku 9-18 kg? Dokdy taková cca vydrží u většího dítěte? Aby nebyla zase na půl roku :roll: :P maminky cvalíků poraďte :lol:

Reakce:
Heivka
Závislačka 3873 příspěvků 20.03.19 20:07

@Agnes9 z vajíčka mi syn vyrostl v 8 měsících, čouhala mu hlava a měl 8,5 kg, šel do posměrné sedačky 9-18 (jdou líp polohovat než 9-36) Römer, ve dvou letech vyrostl i z té a jezdí v sedačce 15-36 od BeSafe. Dcerka je o něco menší a i tak teď v 8 měsících jí začíná být vajíčko krátké, takže počítám že tak do měsíce půjde do Römera po synovi.

Edit. Z vajíčka mohou čouhat nohy, ale hlava by měla přesahovat maximálně do výšky horní hrany uší.

modravlocka
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 20.03.19 20:17

Existuje i pár kvalitních protismernych sedaček do 25 kg. Ale jak jsou velké, tak jsou i hodně náročné na prostor v autě. Ne všude se vejdou.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1510 příspěvků 20.03.19 20:42

Chtělo by to především takovou, kde ho můžeš vozit v protisměru, takže se koukej po kategorii 0 - 18 kg. My jsme teď sedmiměsíčnímu kupovali Romer dualfix a je fajn

Váš příspěvek
Reklama