jakou barvu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Judita74
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 14.07.09 23:45
jakou barvu

Ahoj,
Dostala jsem starší kovovou postýlku.Chtěla bych ju přetřít barvou,ale potřebovala bych od vás radu - jakou barvu koupit,aby nebyla pro mimčo zdraví škodlivá.Prosím poraďte mi,dík

Reakce:
Katy2
Hvězda diskuse 50709 příspěvků 15.07.09 07:52

Ahojky,
myslím, že nejlepší bude zajít do prodejny barvy laky a tam ti určitě poradí jaká barva je vhodná pro děti. My jsme taky tak kupovali, ale opravdu už si výrobce nepamatuji.

Verrunka
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 19.07.09 10:08

Ahojky, teď jsem natírala malé postýlku na panenky a paní v prodejně mi řekla, že balakryl má atesty na dětský nábytek. :wink:

Judita74
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 19.07.09 10:20

Já jsem zašla do obchodu s barvama a tam jsem chtěla barvu na dětskou postýlku.Nabídla mi Bisil je to speciální jednosložková silikon-akrylátová barva.Má speciální atesty na dětský hračky a i na postýlky(jak jsem chtěla já

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >