Monitor dechu Angelcare

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 06.07.09 17:50
Monitor dechu Angelcare

Ahoj holky,

chci se zeptat, zda jste při používání monitoru angelcare AC 401 dávali na rošt ještě nějakou pevnou desku, jak píší v návodu? Dále, zda jde použít jednu desku v postýlce a druhou třeba v kolíbce (jestli ano, tak jak?)? A na co si mám dát pozor? Jsem to včera chtěla zprovoznit, ale radši jsem se na to ještě vyprdla, jsem hroznej antitalent… a přenastavovali jste si něco na těch chůvičkách nebo jste to nechali být, jak to bylo nastavené?

Moc děkuji za info.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mischni
Kelišová 5100 příspěvků 06.07.09 19:10

Ahoj, máme tři měsíce v provozu a spokojenost. Myslím, že v návodu píšou, že lze použít jednu nebo obě desky(mezi nimi je nějaká spojka, ne?), takže by to asi šlo, akorát musíš vždycky přepojit tu vysílací jednotku - ale nezkoumala jsem to, jestli jsou zapojitelné každá zvlášť. Máme jen na roštu bez ničeho, je ale pravda, že máme rošt tvrdej, nepérovací.
Nastavovala jsem podle návodu, byla to trochu detektivka, ale podařilo se. Teď už jen přepínám na samostatnou chůvičku a zpět, když mi malá usne na velké posteli.
A nezapomeň do „základny koupit NENABÍJECÍ tužkovky, jinak to prý blbne.
Plané poplachy nemáme, akorát to občas v noci, když jdu kojit zapomenu vypnout, tak se to "připomene“. :wink:
Přeju hladký porod a spokojené mimčo.

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 06.07.09 19:23

Ahoj tady je k nemu nejaka diskuze
https://www.emimino.cz/modules.php?…

Ja jsem si je bohuzel znicila v CR-je tam vyssi napeti… :roll: ale vymakanejsi jsem zatim nevidela,byla jsem moc spokojena,slysis vsechno okamzite,kazde zavrteni,povzdech­.. :D

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.09 20:46

My ho máme a spokojenost největší!!!
Desku máme přímo na roštu, ničím jsme nepodkládali a funguje úplně bez problémů.
S funkcí dvou desek ti neporadím, protože já mám jen jednu - objednávala jsem ho z Anglie.

Doufám, že nám nikdy pískat nebude a tobě a všem ostatním (nejen u Angelcare) to taky přeju :wink: :wink: :wink:

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 06.07.09 20:59

desku jsme nejdřív neměli, a fungovalo to i bez ní, pak se taková jedna pěkná naskytla tak jsme jí tam dali a není rozdíl. asi spíš záleží na tom, jaký máte rošt.

desky jsou sice 2. ale zvlášť se použít nedají, protože ta první je spojená pevně s tou jednotkou myslím, takže ten kabel není rozpojitelnej, musela by se ta jedna vyndavat…

jinak to nastavení podle návodu je trošku bojovka, ale když to nakonec pochopíš tak je to pohoda, oni to mají asi nějak divně přeložený nebo nevím :roll:
nejdůležitější je aby ti tam svítili ty vlnky napravo pokud chceš snímat dech mimča, a obličejík pokud chceš poslouchat zvuk…

jinak tenhle monitor považuju za dokonalej, už ho používáme skoro rok a naprostá spokojenost, jen jako chůvičky s náma projeli i pár dovolených a dosah naprosto dokonalej 8) spokojenost největší :wink:

u mě teď bude spíš problém se někdy dostat k tomu, že ten monitor dechu zrušíme :oops: :oops: :oops:

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 07.07.09 13:35

Ahoj holky,

tak moc děkuji za rady. Rošt máme obyčejnej dřevěnej…

No, zatím jsem se odhodla k tomu, dát tu rodičovskou jednotku na nabíječku :) zzbytek ještě nechávám…

Právě, že v návodu je obrázek s poutžitím jedné nebo dvou desek a desky jdou od sebe odpojit, tak jsem myslela, že by byla možnost používat jednu v postýlce a jednu v kolíbce, ale uvidíme… nejsem koumající typ člověka…

No, tak jsem zvědavá, jak to zvládnu nastavit, snad se to nějak povede…

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 15.07.09 10:18

adus jo rozpojitelný ty desky od sebe sice jsou, ale to ti stejně nepomůže, protože ti teda zbyde jedna deska, která se ovšem nedá připojit na nic :oops:
takže je to dobré možná tak na to, že když to chce dát někdo do kolíbky nebo košíku, tak tam dá jen tu jednu a ta druhá nezavází, ale že by se dala zapojit každá jednotlivě to nejde. Velká škoda - nebo spíš námět pro výrobce :wink:

neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.09 17:40

Já to tedy rozpojila a zapojit šly obě, obě fungovaly, jen ta jdna má kraťoučký přívodní kabel, ale po kočárku snadno dosáhne. Otázkou je, kdsž pojedeš kočárem, bude se hýbat a tedy registrovat, že mimi žije (te to zkrátka senzor pohybu;neodlišuje dechové pohyby od jiných pohybů)

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.09 21:07

Možná mě tu začnete kamenovat, ale neczuz - nezlob se na mě, ale mít monitor i v kočárku mi příjde už trošku přehnané a navíc opravdu většinou reaguje na pohyb!

neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.09 21:29
VERONIKA píše:
Možná mě tu začnete kamenovat, ale neczuz - nezlob se na mě, ale mít monitor i v kočárku mi příjde už trošku přehnané a navíc opravdu většinou reaguje na pohyb!

No jasně. Souhlasím. Proto jsem psala, že do kočárku to vhodné neni. :-)) Nevím proč, měla jsem dojem, že se někdo ptal na 1 desku do postýlky a druhou do kočárku. Teď jsem si to přečetla pořádně a koukám, že to byla kolíbka.

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 24.07.09 09:18

chci jen poopravit svůj příspěvek, desky samostatně zapojit lze, ale ta jedna má pak kraťoulinký kabel (cca 15-20cm), takže pokud by se to tak dalo do košíku, dítě by mělo přístroj vedle sebe, což se tedy moc nedoporučuje, nehledě k tomu, co píše Veronica, je to přehnané a dost :roll: v košíku nebo kočárku musíte mít dítě stejně pod dohledem, takže monitor je dost zbytečný :wink:

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 03.08.09 19:25

Ahoj holky,

tak konečně máme doma mrňouse:)))

Ale na monitor nějak nemám nervy, jelikož mi x krát za noc řval…

Nic jsem nenastavovala, nechala jsem to nastavení z výroby, měla jsem zaplého pouze toho andílka. Nevím, jestli to nemůže být tím, že malýho opírám na bok o šprucle postýlky, že neleží uprostřed postýlky? Nebo tím, že nemám na roštu tu pevnou desku?

Prosím o radu… A hlavně, vůbec tomu nerozumím, kdybych měla něco nastavovat nebo tak, tak jsem v háji :lol: jsem hroznej antitalent…

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.09 20:23

Adus , taky jsem nic nenastavovala!

Tak vyzkoušej co monitoru „vadí“
může to být tou deskou nebo tím, že malého opíráš o šprušle a monitor ho prostě nesnímá!
Tak mě napadá - dej tu desku až ke šprušlím jakoby pod malého a uvidíš, určitě je někde chybka!

Držím palečky aby už monitor nezlobil a fungoval tak jak má :wink: :wink: :wink:

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 03.08.09 23:04

Veru, děkuju… zkusím to zítra šoupnout a uvidíme…

Ale teda abych pravdu řekla, tak když je monitor zaplý (i v porodnici), tak jsem se víc budila a sledovala to světýlko…

A takhle spim mi přijde mnohem líp…

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 04.08.09 08:26

adus gratulka k prckovi, povedl se vám :wink:
k tomu monitoru, možná trochu škoda ho nevyužít když už ho máte.
To že je prcek na straně by vadit nemělo, ale když zatím necestuje a ty ho opíráš chvíli o ten bok postýlky a chvíli o druhý, jestli to dobře chápu tak bych ty dvě desky dala za sebe na příč postýlky. Pořádně domáčknout konektory do andílka…a pak mě ještě napadlo, že tam je nutnost aby tam správně byly ty baterky, ale to by ti blikala kontrolka baterek asi :roll:
No vlastně jasná pomoc, zkuste to ve dne, pokud to začne řvát, když nebliká ta druhá kontrolka tak je jasno a nesnímá to, pak asi opravdu je mimčo zatím lehký a daleko od desek :)
a to zelený světýlko je návykový, ale časem si zvykneš se spolehnout a nekoukat už na něj :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >