Jaký výrobce ???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kamuska
Stálice 63 příspěvků 01.07.09 13:28
Jaký výrobce ???

Chceme zakoupit matraci pro miminko - kombinace kokos + molitan ve středu + kokos. Doufám, že jsme se rozhodli správně - dle názoru v diskuzi usuzuji, že by matrace měla být v pohodě. Můžete mi, prosím, doporučit konkrétního výrobce? Kamarádka mi doporučuje fi. SCARLETT, další kamarádka mi říkala, že se matrace této fi. někdy láme. Tak jak? Taky mám obavu, zda se nemůže stát, že matrace nebude do postýlky pasovat (postýlku máme klasickou GULLIVER z IKEI, rozměr 120×60 cm). Jo, a co výška matrace - hraje při výběru nějakou roli? Koukám, že většinou je výška matrace 6,8,10 cm? Díky za názory :)

Reakce:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 01.07.09 13:56

Ahoj, my zrovna máme tu Scarlett a v pohodě, zatím se nám nic nezlomilo, ale máme kombinaci kokos molitan pohanka, takže si dokonce můžem vybrat, na čem bude spát :lol: Máme taky klasickou postýlku 120 X 60 a pasuje perfektně, výšku máme 8cm. Dali jsme za ni 800 Kč, ale možná seženeš na netu i levněji, my to kupovali v Tuchlovicích najednou i s postýlkou a celou výbavičkou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Kdo příště vypadne ze StarDance? Mišík! Blbě kouká, neustále si kontroluje účes

Jsou výsledky taneční show StarDance …když hvězdy tančí opravdu tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >