Lahvicka s brckem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Věrka..
Závislačka 3150 příspěvků 09.05.09 21:57
Lahvicka s brckem

Ahojky, mate nekdo zkusenosti s touto lahvickou??? http://www.maxikovy-hracky.cz/…rek-stavitel zajimalo by me jak vypada to brcko u teto lahvicky, nikde to neni vyfocene. Diky

Reakce:
andela
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.09 10:53

je to moc barevné, já bych do ní nešla … aby za chvíli nehlásili že je toplné ftalátů a bůhví čeho. Ale lahvičky tohoto tipu jsou i jiné :). malej má s DM, jednu s brčkem a jednu s pítkem. Pije z obou, i když tu s brčkem nemůže mít na noc, bo jak to nakloní jako klasiku hrnek, tak mu to neteče :D.

evculinda
Extra třída :D 12968 příspěvků 10.05.09 12:26

Ahojky, nejde sice o stejnou značku, ale myslým, že jsou stejné - koukni :wink:
 http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

Věrka..
Závislačka 3150 příspěvků 10.05.09 18:34

Diky, je pravda co pisete, a to brcko vypada divne, diky moc, poohlidnu se po jine.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 11.05.09 11:48

mně se teda moc nelíbí :? nemám tyhle přeplácaný láhne ráda… :wink:

fakt zkus DM, mají je pěkné, jednoduché, celé se to dá vyndat. měli jsme jí, ale jak V pije jen džus, ne vodu, zanáší se to /všechny pítka/, takže jsme zpět na dudlovi nebo silikonovém pítku nuk. navíc myslím, ež to brčko jde koupit náhradní, viděla jsem v puntanele, myslím, že je stejné jako DM ..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >