Jakou bundu?

17.7.15 01:27

Jakou bundu?

Ahoj :)
Uz dlouho si chci koupit nejakou celorocni bundu, co se da nosit na jare, na podzim nebo klidne i v lete, ale nevim jakou. Moje kamaradka si poridila velmi peknou kozenou, ale to mi pripada moc mainstream. Nemate nejake tipy? Kdyztak mi sem dejte odkaz :)
Dekuju :kytka:

(je mi 15 mimochodem)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13606
17.7.15 11:11

Softshellová bunda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.15 22:25

@kaja00 softshellovou samozrejme mam, ale hrozne tyhle bundy nesnasim :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13606
17.7.15 23:32

@nedelice1234 pak mě napadá jen větrovka, ale v tý ti může být zima :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.7.15 16:23

Zkus se juknout do Decathlonu, mají tam různé bundy :palec: já si tam kupovala taky a je suprová :palec: Taky záleží na tom, jestli ho máš teda někde v dosahu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
194
30.7.15 13:34

Myslím, že slečna asi nemá na mysli sportovní bundu, nebo ano? Je pradva, že kožené teď vidím na každém rohu, na druhou stranu je to ale nestárnoucí trend, co se bude nosit pořád. Pokud si ušetříš na kvalitní co ti perfektně padne. Rozhodně bych do toho šla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.8.15 23:20

@Leny5 - sportovni prave nechci, jsou hrozne nepohodlne a nelibi se mi. asi do te kozene nakonec pujdu :) diky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
312
2.1.16 23:40

Je to bunda na zimu?

Ahoj co si myslíte o této bundě.. je na zimu či ne..? http://www. huskycz. cz/…ilda-modra-l má někdo zkušenost odepínatelnou vnitřní vložkou? bundu bych chtěla na normálně nošení..ale i na sport (.možná lyžování nebo tak něco?)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1740
17.2.17 13:16

Ozivuji diskuzi

Vybírám si zimní bundu pro sebe. Chtěla bych ji na lyže i na procházky se synem. Na lyže jezdím jen tak 1× ročně, takže náročná na to nejsem a samostatnou lyžařskou nechci, ani se mi moc nelíbí. Myslela jsem. perovku, ale teď vaham. Teď vybírám. mezi těmito dvěma, poradíte? Nebo jen váš názor… Díky a omlouvám se za chyby, píšu z mobilu.

Odkaz na perovku

http://eshop.hannah.cz/…6HH0085HJ-1/

Odkaz na tu druhou

http://eshop.hannah.cz/…5HH0010HJ-1/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13606
17.2.17 13:29

Mě se víc líbí ta první, ale musíš vědět sama, která se ti líbí víc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
17.2.17 13:33

Pokud i na lyže tak za mě 2

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1740
17.2.17 13:33

@kaja00 líbí se.mi obě, to je ten problem. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1740
17.2.17 13:35

@jdukolem právě, aby to bylo praktické i na lyže. Ale vídám na svahu lidí i v perovkach :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13606
17.2.17 13:37
@nini77 píše:
@kaja00 líbí se.mi obě, to je ten problem. :lol:

je mi to jasné no :mrgreen:
Jako psala jsi, že na lyže jedeš párkrát do roka, to mi přijde zbytečné kvůli tomu kupovat lyžařskou bundu :nevim: ale pokud se ti líbí, tak zase proč ne, sama jsem jeden čas lyžařskou bundu nosila a jsem nelyžař :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
17.2.17 13:38
@nini77 píše:
@jdukolem právě, aby to bylo praktické i na lyže. Ale vídám na svahu lidí i v perovkach :nevim:

o to nejde, zda péřovka, ale koukni i na jiné věci jako je třeba to, že ta druhá má krytý zip- to znamená že až se vyválíš ve sněhu tak to bude v pohodě kdežto ta péřovka ho krytý nemá… například - a jsou různé další věci co bych uvážila - jak s praním? Obě si vypereš doma a nebo čistírna?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama