Sladění oblečení na svatbu

384
9.7.15 17:19

Sladění oblečení na svatbu

Holky prosím o radu. V srpnu jsme pozvaní na svatbu mé sestřenice. Pro sebe mám modré šaty, na horní části je ještě krémově tmavo modrá krajka. Manžel bude mít černý oblek, teď nevím, zda bílou nebo modrou košili. Mám dva chlapečky, kteří budou mít modré elegantní kalhoty a teď nevím, zda jim sladit barvu košile jako manželovi, nebo třeba manžel modrá košile, klucí bílá nebo naopak :-) Abysme zase nebyli celý modří nebo to nevadí :-) Poradíte? Díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6094
9.7.15 17:26

@terka85 dala bych bílou košili a modrou kravatu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
9.7.15 17:27

@terka85 manželovi bych dala klasiku - bílou košili k černému obleku, klukům modré kalhoty a bílou košili podle táty. Někdy je v jednoduchosti krása. Ty budeš oblečená tak, že barvami nakombinuješ syny a tatínka ;)

• Nahlásit
  • Citovat
11608
9.7.15 17:28

Vsichni bila kosile a manzel modrou kravatu, at nejste jak smoulove ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
9.7.15 17:30
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
485
9.7.15 18:27

Jen tak mimochodem, loni jsme byli na celkem velké svatbě a barevně sladění jsme byli jediní. Docela mě to překvapilo.
Souhlasím s bílými košilemi a modrou kravatou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69032
9.7.15 18:40

@masima A proč by měli být skupinky hostů barevně sladěné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
485
9.7.15 18:42

Nemyslela jsem skupinku hostů, ale sebe a mého přítele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69032
9.7.15 18:46

@masima Ano, ale z pohledu svatby jako celků jste prostě jen skupinka hostů…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
485
9.7.15 18:52

No podle tebe skupinka hostů, podle mě pár u kterého je společenské a pěkné být sladěni a dát tím najevo, že patříme k sobě. Neříkám, že by to tak muselo být a od nikoho to nevyžaduji, jen mě překvapuje, že ostatním je to šumák. A tedy některé kreace, které si na sebe dokáží hosté na takovou událost vzít, z toho mám děs ještě teďka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69032
9.7.15 18:55

Mě přijde, že na svatbě má být veškerá pozornost směřována na nevěstu a ženicha, nikoliv na to, jak jsou spárováni hosté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2820
9.7.15 19:01

@terka85 není to jedno? Jste svatebčané, stačí když budete mít společenské oblečení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
485
9.7.15 19:07

Přestože jsme byli sladěni, pozornost byla zaměřována na nevěstu a ženicha a nijak je to neohrozilo. :mrgreen:
Asi bude nejlepší, až ty půjdeš na nějakou svatbu, tak se oblékneš, jak uznáš za vhodné a já také. Jinak si tady už o tom nebudu dál psát, do téhle diskuze to snad nepatří. Zakladatelka se neptala, zda je vhodné nebo nevhodné být sladěni na svatbu, tak jí to tu nebudeme plevelit. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama