Jakou elektrickou odsávačku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

retrivrice
Kecalka 194 příspěvků 29.10.18 07:37
Jakou elektrickou odsávačku?

Ahoj holky, chci se poradit, jakou elektrickou odsávačku doporučujete a jestli je lepší počkat s nákupem až po porodu, nebo ji mít raději hned k dispozici až se mimčo narodí. Děkuji

Reakce:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11626 příspěvků 29.10.18 07:46

Počkala bych do porodu. Koupíš vše přes internet a donesou ti to až ke dveřím. Mně třeba odsávání moc nešlo. Spíš se nalaď na to, že kojení půjde dobře.

P4ja
Kelišová 6307 příspěvků 29.10.18 08:01

@retrivrice Počkej, jestli ji vůbec budeš potřebovat. Já jí použila jen v nemocnici. Měli tam Medelu na obě prsa. A taky ji tam půjčovali i domů.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 29.10.18 08:22

Já jsem odsávačku využila dvakrát, jednou v šestinedělí a pak, když jsem před 3mi týdny malého odstavovala. Měla jsem jen manuální, bohatě mi stačila. Informuj se, jestli není, v případě potreby, možnost si ji v porodnici zapůjčit.

retrivrice
Kecalka 194 příspěvků 29.10.18 08:37

@Aduš8 @P4ja @Russet Díky moc za rady, počkám tedy po porodu :-) Krásný den

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 29.10.18 09:38

@retrivrice v porodnici ti určitě půjčí po dobu pobytu, pokud bude potřeba. A já si jí potom půjčovala v půjčovně (praha), jelikož nová stojí přes 5 tisíc a pujcovne bylo dve stovky na tu dobu, co jsem ji potřebovala… Jinak je spíš pravděpodobné, že ji vůbec potřebovat nebudeš ;) my byly speciální případ, jinak ostatní maminky, co tam se mnou byly, neměly s kojením problém.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >