Jakou elektrickou odsávačku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
retrivrice
Kecalka 194 příspěvků 29.10.18 07:37
Jakou elektrickou odsávačku?

Ahoj holky, chci se poradit, jakou elektrickou odsávačku doporučujete a jestli je lepší počkat s nákupem až po porodu, nebo ji mít raději hned k dispozici až se mimčo narodí. Děkuji

Reakce:
Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13225 příspěvků 29.10.18 07:46

Počkala bych do porodu. Koupíš vše přes internet a donesou ti to až ke dveřím. Mně třeba odsávání moc nešlo. Spíš se nalaď na to, že kojení půjde dobře.

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 7094 příspěvků 1 inzerát 29.10.18 08:01

@retrivrice Počkej, jestli ji vůbec budeš potřebovat. Já jí použila jen v nemocnici. Měli tam Medelu na obě prsa. A taky ji tam půjčovali i domů.

Aduš8
Závislačka 2997 příspěvků 29.10.18 08:22

Já jsem odsávačku využila dvakrát, jednou v šestinedělí a pak, když jsem před 3mi týdny malého odstavovala. Měla jsem jen manuální, bohatě mi stačila. Informuj se, jestli není, v případě potreby, možnost si ji v porodnici zapůjčit.

retrivrice
Kecalka 194 příspěvků 29.10.18 08:37

@Aduš8 @P4ja @Russet Díky moc za rady, počkám tedy po porodu :-) Krásný den

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 29.10.18 09:38

@retrivrice v porodnici ti určitě půjčí po dobu pobytu, pokud bude potřeba. A já si jí potom půjčovala v půjčovně (praha), jelikož nová stojí přes 5 tisíc a pujcovne bylo dve stovky na tu dobu, co jsem ji potřebovala… Jinak je spíš pravděpodobné, že ji vůbec potřebovat nebudeš ;) my byly speciální případ, jinak ostatní maminky, co tam se mnou byly, neměly s kojením problém.

Uživatel je onlineFlash
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 16.01.19 19:43

Prosím o radu,narodilo se nám nedonošené miminko.nejakou dobu nebude možné ani přikládat.jakou odsavacku mám pořídit?byla mi doporučena elektrická.ty jsou všechny dvoufázové?je jedno jakou značku?děkuju.

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 7094 příspěvků 1 inzerát 16.01.19 19:50

@Flash a nevyslo by lépe půjčit třeba z nemocnice a nebo mateřského centra? Jinak v porodnici měli medelu na obě prsa…a ty dvě fáze jsou fajn

AAAjirina
Stálice 62 příspěvků 16.01.19 19:53

Medela je nej.

Uživatel je onlineFlash
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 16.01.19 20:03

@P4ja no půjčit by šla,ale říkala sestra ať kouknu na cenu půjcovneho,aby to v mém případě nevyšlo ještě dráž.min 6 týdnů ji budu potrebovat,pak se uvidí jestli vůbec zvládne pít jen z prsa.kazdopadne to chci zkusit a netrapit se s nějakou spatnou odsávačkou.takze byste doporučili t :oops: řeba tu medelu swing? @AAAjirina ještě jsem si říkala že by šel na to možná uplatnit příspěvek od VZP

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 7094 příspěvků 1 inzerát 16.01.19 20:21

@Flash Příspěvek by učitě šel. Teda já mám 211 a tam to bylo. Jinak třeba v mateřských centrech ji mívají lacinější. MEdela swing je super…Neboj pít z prsa se naučí.

Uživatel je onlineFlash
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 16.01.19 21:30

@P4ja děkuju.zkusim zjistit to půjčovné ale zjistila jsem že 1500 je možný příspěvek a to už pak nevyjde tak hrozně.i kdyby,co by člověk nezkusil že :)

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 7094 příspěvků 1 inzerát 16.01.19 21:50

@Flash Tak ty peníze se dají využít i líp než na odsávačku, kterou třeba nebudeš za pár týdnů potřebovat. Ale je to věc názoru.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 16.01.19 22:17

@Flash měla jsem letos medelu swing půjčenou za 200/týden a myslím, že tam měli i lepší cenu při dlouhodobějším zapůjčení :nevim: bylo to v Praze.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >