Jakou hrazdičku pro mimi

980
18.2.06 16:14

Jakou hrazdičku pro mimi

Chtěla jsem se zeptat všech maminek jakou mají hrazdičku pro mimi a jaké mají zkušenosti.
Já pořád nevím jestli koupit hrazdičku s dekou nebo bez a jestli plyšové nebo plastové hračky.

Martina a Tadeášek 11t 1d

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18.2.06 16:41

ahojky,
tak především se zamysly ještě jestli na ručičky či nožičky, my jsme kupovali od FP „kopací“-na nožičky a sklízí u Lukáška obrovský ohlas, a pak i pro větší dítko se dá napolohovat tak, jako, že je v autě:-)) Bezvadně hraje- asi 4 různé melodie a točí se a bliká, no prostě boží, ale popravdě ručičky nám „zakrňovaly“ takže jsme dokoupili i na ručičky tu máme od Canpol Babies a je super, stála asi 350,–Kč a fajn, je to, že ty věcičky můžeš sundávat a vyměňovat, my máme doma badatele, takže je potřeba věci dost často měnit a je fajn, když je tam něco jak plastového hrkacího tak plyšového či plátěného aby měl různé materiály na omak:-) úplně nejraději má když to chrastí, takže např. sloníček od FP , kterému šustí chobot je pro něj ten nejúžasnější kamarád:-)
Tak snad jsem ti trošku pomohla papa HL- bude nám 5 měsíců:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5255
18.2.06 17:00

Cokoladkova,

kde jsi prosím sehnala hrazdičku za 350?

Díky Peťula

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
18.2.06 17:42

Ahojky,

my jsme kupovali hrazdičku malé asi za 450,– a zrovna je na www.promi.cz pod číslem 6702460 .

Malá si s ní vyhrála velmi dlouho a i teď občas si s ní chvilku zahraje.

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.06 18:18

Lokynka- měli ji v akci v HK ve Finese. Jinak myslím stojí do 400,–Kč firma Canpol babies mají i net. stránky, ale dodávaj skoro do všech krámů, takže je zbytečné platit poštovné:-)
Pa HL

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.06 22:15

**AHOJKY MARTI,

já mám tu tohttp://www.e-detskysvet.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=1393 a jsem spokojená,podle obrázku vícefunkční ale tenkrát jí měli v akci za 1.400kč[list:2ee23df352]pa Veronika[/list:u:2ee23df352]**

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.06 22:18

ještě znova přikládam -http://www.e-detskysvet.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=1393

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.06 22:33

My jsme koupili úplně obyčejnou hrazdičku za 250 Kč :) stejně se mu ty hračky brzo okoukají a tak jsme tam pak věšeli různé věci… bambule, papírky, zvířátka, lžičku… prostě aby měl změnu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
24.2.06 23:51

Holky díky.Ještě jsem se chtěla zeptat jak je to s dekou.Je lepší koupit hrazdičku s dečkou nebo bez.Já myslím že je jedno na jakou deku ho položím,ne? Nebo je to nějaká speciální?

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2773
25.2.06 08:17

Ahoj, já mám hrazdičky dvě, obě z druhé ruky. První je od Maa Maa, ta byla výborná, když byl mrňous menší, teď jí během pár minut rozloží na prvočinitele :lol: . Druhá je od Chicca, nedavno byla v akci v Makru, má takovou stabilní základnu, a ta slouží jako dočasné zabavovadlo stále. Obě jsou plastové, u obou jde vyměňovat hračky a obě jsou bez deky. Kamarádka má hrazdu s dekou, takovou plyšovou, a stěžuje si, že deka je malá a mít divočejší dítě, tak už je asi zničená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.06 08:21

Tak já si taky myslím, že jsou ty deky zbytečné pokud nechcete aby se Vám dítě koulelo přímo po zemi.
Já jsem ho měla do necelých 4 měsíců uprostřed manželské postele, pak začal být mrštnější takže se přemístil do cestovní postýlky, kterou máme v obýváku a do ní mu ty hrazdičky měním- máme jak jsem již psala ty dvě, ale ta kopací vede:-) Zrovna je pod ní a vříšká a tlemí se jak o život:-)

Tak pa Hana a Lukášek

PS_:Bez deky budete mít 1000-2000 Kč v kapse na něco jiného pro prďolku:-) A navíc oni chtějí pořád něco objevovat a i sebelepší deka je brzy omrzí:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
25.2.06 08:44

Ahoj, myslim ze je jedno, co na hrazdicce je, vhodne je aby se daly hracky menit. Jen si vyberte nejakou pevnou, ja mela pujcenou, nastesti od pribuznych, mala asi v 5 mesicich, mozna v 6 nevim vzala jednu ze 4 tycek a nez jsem k ni dosla, coz bylo asi 2 s, tak ji pacila neprirozene a uplne to rozlamala, takze jsme lepily ale hrazdicku uz zpet nedostala. Mame malou nicitelku, preju hodnejsi ditko. Kolotoc nad postylkou jsme zachranili za minutu 12:-). Deku jsem pouzivala nasi s povlecenim, nebot casto blinkosila a takhle stacilo vyprat povleceni, ne celou deku, bylo to treba i ob den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
25.2.06 09:00

Ahoj Martino,
zrovna ve čtvrtek jsme koupili hrazdičku: http://www.prales.cz/show_goods.php?… . Abych byla upřimná, byla jsem proti, přišlo mi to jako vyhozené peníze, ale tatínek na hrazdičce trval. Já si dovedu představit, že bych jen zavěšovala hračky na dosah ručičky (dokonce jsem to tak zatím dělala).
K té hrazdičce bych řekla, že je trochu dělaná jako hračky na interaktivní rozvoj, na želvě je zrcátko, v mořském koníku strojek s melodií, v ostatních hračkách rolničky. Nás nejvíc baví chobotnice, zatím nechávám jen jednu hračku, zdá se mi, že všechny pozornost spíš rozptylují. Spony jsou odnímatelné, dvě navíc, tak si můžeš přivěsit třebas ty bambulky. Ta deka slouží vlastně jako stojan a takové tématické doplnění, čemuž miminko ani nerozumí. Jsou na ní přišíté dvě kolečka(okna lodi), jedno se šustivým papírem a druhé s pískátkem.
Já osobně mám averzi k plastu, tak jsem chtěla látkovou, která je dražší, ale jestli ti plas nevadí, tak klidně kup nějakou levnou plastovou a jak už někdo psal, mužeš navěšet cokoliv a obměňovat. Účel rozhodně splní. Myslím, že důležité jsou barvy. Ale i tak není vyhráno, od kamarádek vím, že některé děti si pod hrazdičkou stejně nehrají a prostě je to nebere ani na pět minut.
Tak šťastnou ruku!
Věra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.06 13:35

Ahoj.

Hrazdičku jsme měli půjčenou od kamarádky. Bez deky, s textilními šašky (štěrkátko, zrcátko…) a plastovými točícími tvary. Radimek si s ní vyhrál asi do půl roku ( při vzpírání a otáčení by dále nevydržela).
Myslím, že je celkem jedno, jaká hrazdička je. Hlavně ať má pevnou základnu a ouška s možností vyměňování hraček ( pověsit se dá téměř cokoliv).
Deka není nutná, hrací jsou moc pěkné, ale ta cena? Radimek byl na koberci velmi často a stačila obyčejná. Vystačili jsme s hromadou plyšáků, písklátek, štěrkátek, textilních a plastových knížek, leporel …
Dneska je takový sortiment hraček, že mít doma všechno nelze.
Dneska má Radim svůj pokojík a občas si tam připadám jako v hračkářství. Ale pro děti jen to nejlepší. :lol:

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
1.7.06 22:24

Jakou hrazdičku pro mimi?

Ahoj. my jsme synovi (5 měsíců) koupili hrazdičku od firmy Shelcore. Byla sice hodně drahá, ale je pro různé etapy vývoje dítěte. Zapojovat může nejen ručičky, alei nožičky. Později slouží hrazdička i jako chodítko, na boku se vysunou kolečka a dítě může s hrazdičkou i chodit. Nemyslím si, že by to byly vyhozené peníze, protože synovi se pod hrazdičkou líbí, a to i proto, že bliká, hraje různé melodie, např. Pro Elišku a ostatní známější skladby. Samozřejmě, že hračky lze obměňovat, čehož jsme zatím moc nevyužili, protože to nebylo nutné. Pokud bys ji chtěla vidět, stačí zadat název firmy a vyjedou ti různé internetové obchody, které ji nabízejí. Zatím se tedy měj a šťastnou ruku při výběru. Zdraví Renata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama