Jakou konvici Brita pořídit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ziza1108
Kecalka 256 příspěvků 20.02.12 10:16
Jakou konvici Brita pořídit?

Ahoj holky,
chtěla bych pořídit filtrační konvici Brita (je u nás děsně tvrdá voda) a rozdoduji se mezi typem BRITA Elemaris Meter nebo BRITA Marella Cool Calendar.
Nemáte s těmito konvicemi nějakou zkušenost, která je případně lepší a proč?
Nevíte, zda se vejdou do lednice? A jakou máte barvu? Rozhoduji se mezi se černou a bílou, tak jestli nevíte, která vypadá v reálu líp…
Předem moc díky. :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Hadumi
Extra třída :D 13761 příspěvků 20.02.12 10:53

My máme Brita maxtra, spokojenost, vejde se i do lednice do dveří.

Scarlett2011
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.12 10:58

Mame Brita Elemaris bilou a jsme max spokojeni. Uplne jednoduche pouziti. Jen na ni nalijes vodu, otvor se sam otevre. Ziju v Anglii a tady je nejlepe hodnocena ze vsech Brita filtru.
My jsme zvolili bilou, protoze se nam vic hodi do kuchyne. :)

Příspěvek upraven 20.02.12 v 11:38

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15320 příspěvků 20.02.12 10:59

My máme tu první, ale XL, černou, srovnání s druhým typem, co uvádíš, nemám. Každopádně černá vypadá dobře, jen je na ní hodně vidět vodní kámen, musíš to často čistit, na bílé to asi nebude až tak vidět.
Nevím, jak funguje měření u té druhé, ale ty metry jsou nic nevydrží, mám už třetí a prodejce mi říkal, ať se vždycky ozvu, až mi zas dojde baterie, protože nejde vyměnit a rychle se vybije. A to mám „jen“ třetí, protože nějaký čas jsem se na to vybodla a radši si to psala do kalendáře. Teď mám nový asi měsíc, tak jsem zvědavá, jak dlouho vydrží. :think:

Scarlett2011
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.12 11:40
Nelisa píše:
My máme tu první, ale XL, černou, srovnání s druhým typem, co uvádíš, nemám. Každopádně černá vypadá dobře, jen je na ní hodně vidět vodní kámen, musíš to často čistit, na bílé to asi nebude až tak vidět.
Nevím, jak funguje měření u té druhé, ale ty metry jsou nic nevydrží, mám už třetí a prodejce mi říkal, ať se vždycky ozvu, až mi zas dojde baterie, protože nejde vyměnit a rychle se vybije. A to mám „jen“ třetí, protože nějaký čas jsem se na to vybodla a radši si to psala do kalendáře. Teď mám nový asi měsíc, tak jsem zvědavá, jak dlouho vydrží. :think:

Nam ta baterie zatim drzi. Mame ji ale jen asi 4 mesice. :think:
No, tak to jsem zvedava.

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15320 příspěvků 20.02.12 11:48

Ta pauza bez metru byla cca rok, teď jsem si zas napsala o další a tak nějak doufám, že už se s tím problémem výrobce popral :mrgreen: a že vydrží, jak má.
Dokonce jsem narazila na webu na pána (asi špičkový domácí kutil :mrgreen: ), který mi poskytl podrobný návod, jak to rozebrat a provést výměnu baterie. Ovšem na to bych si ještě musela najmout hodinového manžela zručného na takové titěrnosti. :lol: U nás doma na takové věci nejsou lidi. :mrgreen:

Scarlett2011
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.12 12:17
Nelisa píše:
Ta pauza bez metru byla cca rok, teď jsem si zas napsala o další a tak nějak doufám, že už se s tím problémem výrobce popral :mrgreen: a že vydrží, jak má.
Dokonce jsem narazila na webu na pána (asi špičkový domácí kutil :mrgreen: ), který mi poskytl podrobný návod, jak to rozebrat a provést výměnu baterie. Ovšem na to bych si ještě musela najmout hodinového manžela zručného na takové titěrnosti. :lol: U nás doma na takové věci nejsou lidi. :mrgreen:

Aha :mrgreen:
Tak to ja mam sikovneho manzela, tak snad to zvladne vymenit. :)

ziza1108
Kecalka 256 příspěvků 20.02.12 12:38

A chápu to správně tak, že ten metr slouží jen k tomu, že hlídá životnost té patrony nebo to má ještě nějakou jinou funkci? A nevztahuje se na to záruka? A vejde se Elemaris meter 2,4 l do dveří lednice?

Scarlett2011
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.12 12:46
ziza1108 píše:
A chápu to správně tak, že ten metr slouží jen k tomu, že hlídá životnost té patrony nebo to má ještě nějakou jinou funkci? A nevztahuje se na to záruka? A vejde se Elemaris meter 2,4 l do dveří lednice?

Jj, presne tak. Hlida jen zivotnost filtru.
Nam se do dveri lednice vejde v pohode. :)
Ale mame ji teda venku. Voda nam tece ledova a pijeme ji jen prefiltrovanou, tak se ani nestaci ohrat. :)

ziza1108
Kecalka 256 příspěvků 20.02.12 12:51

A nemáte někdo tu levnější variantu? Tu Brita Marella Cool Calendar? Zajímalo
by mě, jestli je rozdíl jen v tom metru a designu nebo i jiný. Ale ta Brita Elemaris Meter je stejně hezčí :lol: . A nevztahuje se na ten meter záruka? To by snad mělo, ne?

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15320 příspěvků 20.02.12 13:06

Záruka se na to vztahuje, ale já kupovala vše přes net a prostě mi přišlo jednodušší si to psát, já jsem si to pak stejně pamatovala a už nepsala, než zas vyřizovat reklamaci. To byla jen moje lenost. Jinak pán, co mi zasílá náhradní metry, je velmi ochotný a nikdy jsem neměla problém, zasílá je samozřejmě zdarma, jen to spojuju vždycky s objednávkou filtrů a protože jsme zhruba před rokem dostali jako dárek velké balení filtrů, tak jsem se vybodla na liebesbrief pánovi ohledně metru. Nedávno filtry došli a musela jsem objednat, tak už zase máme i meter. :mrgreen:

Nufan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.12 20:12

Mohu poprosit o kontakt na toho pána?

Nufan
Nováček 1 příspěvek 23.05.12 20:16
@Nufan píše:
Mohu poprosit o kontakt na toho pána?
RencaVlkova
Závislačka 3827 příspěvků 27.05.12 14:12

Holky, já o Britě taky uvažuju, ale vůbec netuším, jak to všechno funguje. Naliju tam vodu, ona se přefiltruje, jsou tam nějaké ty patrony a ty vydrží jak dlouho asi jak? A co ty baterie? Ty jsou jen aby mi řekly, že mám vyměnit filtr? Takže můžu žít bez nich?

ještěrka1982
Nováček 2 příspěvky 06.11.12 12:09

Dobrý den, chtěla bych si pořídit filtrační konvici, a chtěla bych se optat jak dlouho vydrží jeden filtr v té konvici? děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama