Čím perete, aby prádlo bylo hebké a voňavé

3352
19.2.12 19:56

Čím perete, aby prádlo bylo hebké a voňavé

Ahojte,

co užíváte na praní prádla, aby pak prádlo bylo krásně voňavé a přitom heboučké na dotek, tak, že byste mohly miminku s ním utřít obličejík, aniž byste mu jemnou pokožku narušily :?: .

Příspěvek upraven 21.02.12 v 18:26

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2508
19.2.12 20:00

Hlavne sušim v sušičce :) nic jinyho tak hebky pradlo neudela :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11689
19.2.12 20:07

jé to jsi mi připoměla azurita http://www.youtube.com/watch?… :lol: :srdce: Já peru klasicky v prášku batole, ručníky jsou krásně jemné, ale možná je to tím, že mám kvalitní od Matejovského http://www.matejovsky-povleceni.cz/…-osusky.html

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
189
19.2.12 20:08

Persil sensitive, aviváž Lenor sensitive :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12262
19.2.12 20:11

já peru v persilu nebo tide sensitive, aviváž dávám jakoukoliv, ale co jsem zjistila tak jde o teplotu při praní, prý se mají ručníky prát pouze na 60 aby zůstaly měkké a taky jde o to kde uschnou, přes rok mám ručníky v pohodě měkké ale teď v zimě jak tu máme suchý vzduch jsou bohužel přesušené a tvrdé :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13503
19.2.12 20:15
pryfish píše:
Hlavne sušim v sušičce :) nic jinyho tak hebky pradlo neudela :)

Taky tak

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6945
19.2.12 20:15
martulkasloník píše:
já peru v persilu nebo tide sensitive, aviváž dávám jakoukoliv, ale co jsem zjistila tak jde o teplotu při praní, prý se mají ručníky prát pouze na 60 aby zůstaly měkké a taky jde o to kde uschnou, přes rok mám ručníky v pohodě měkké ale teď v zimě jak tu máme suchý vzduch jsou bohužel přesušené a tvrdé :nevim:

asi tak

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3352
19.2.12 20:16
pryfish píše:
Hlavne sušim v sušičce :) nic jinyho tak hebky pradlo neudela :)

tu nemám, páč ji nemám kam dát :think:

Příspěvek upraven 21.02.12 v 18:26

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3352
19.2.12 20:16
martulkasloník píše:
já peru v persilu nebo tide sensitive, aviváž dávám jakoukoliv, ale co jsem zjistila tak jde o teplotu při praní, prý se mají ručníky prát pouze na 60 aby zůstaly měkké a taky jde o to kde uschnou, přes rok mám ručníky v pohodě měkké ale teď v zimě jak tu máme suchý vzduch jsou bohužel přesušené a tvrdé :nevim:

právě :roll:

Příspěvek upraven 21.02.12 v 18:26

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3153
19.2.12 20:23

Persil sensitive ;) .

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5037
19.2.12 20:24

Jee, já ani ručníky neperu na 60. Peru je na 40, tak snad to není hřích :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11896
19.2.12 20:26

Taky Persil sensitive :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3003
19.2.12 20:29

Tak ja peru ve Fromilu z lidlu a avivaz mam Lenor.Obleceni i rucniky mam vonave a mekke.. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31594
19.2.12 20:31
pryfish píše:
Hlavne sušim v sušičce :) nic jinyho tak hebky pradlo neudela :)

Přesně tak, žádná aviváž se nemůže rovnat sušičce :mrgreen: Akorát teda suška vyfouká z prádla většinu pachů, použít aviváž je v podstatě zbytečné, protože ty částice se zkrátka neudrží.
Používám na praní prací gel frosch aloe vera a na věci, které nejdou do sušky, tak aviváž též od nich, ale dítěti bych aviváž nedala, pořád je to nějakž mastný základ, který ulpí na prádle a dítě bych do toho neutírala, nebalila…

Na vůni mě ještě napadají éteráky, já to zkusila párkrát na plíny, po vyprání to vonělo, ale uschlé už moc ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
karolínka12
19.2.12 20:33

tekutým pracím práškem Persil Sensitive a přidáváme aviváž Silan

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný