Jakou myčku?

danuska
31.1.10 10:57

Jakou myčku?

AHOJKY,MÁM V PLÁNU KOUPIT MYČKU-POPRVÉ.PROSÍM O RADU.V OBCHODĚ MI DOPORUČUJÍ TYP AEG FAVORIT SILENCE PLUS NEBO BOPSCH SGS 45N12EU.CHVÁLÍ OBA TYPY,ALE NEJSOU MI SCHOPNI PŘESNĚ ŘÍCT DÉLKY MYCÍCH PROGRAMŮ,SPOTŘEBU VODY.POKUD MÁTE NĚKTERÁ TENTO TYP,NAPIŠTE,BUDU RÁDA ZA KAŽDOU INFORMACI.AHOJ D*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4513
31.1.10 12:24

Danusko já mám tu myčku aeg favorit a jsem s ní spokojená již několik let. Program normal trvá různě, reguluje si to samo dle množství nádobí někdy 109 minut, někdy jen 101 minut…
program na 30 minut-tam dávám nádobí jen do vrchního koše po velké návštěvě, po různých akcích doma co je lehce špinavé a chci to hned mýt umyté

pak tam jsou asi ještě 2 programy, ale ty moc nepoužívám, ale můžu se podívat na co přesně jsou

líbí se mi, že si to reguluje množství vody dle množství nádobí, dále tam je program na 3v1 a 4v1

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
xzuzkax
31.1.10 12:58

Ahoj! Já mám myčku Bosh, typ přesně nevím, nemám tady ty papíry, ale taky je tam program AUTO, ten si určuje sám jak dlouho a na jakou teplotu mýt, ten používám pořád. Potom mytí na 3O minut občas použiju, když je málo nádobí a musím někam jet, tak aby mi to pak v myčce nesmrdělo :lol: Další programy taky nepoužívám :kytka: Jinak musím říct, že myčka je nejlepší vynález na světě!!! :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
JVP
569
31.1.10 15:13

Ahoj, taky mám AEG Favorit - používám nejčastěji program na 36 minut a úplně stačí :palec: a jednou za měsíc čistím na program s teplotou 70 stupňů - ten je dlouhý asi 3 hodiny? Používám tablety, kupuju je vždycky v akci, klidně na rok dopředu :mrgreen: takže vyjdou cca kolem 3-4 korun (používám Calgonit nebo Somat - ostatní mě moc nenadchly :-( buď se drobily nebo moc nemyly) Bez myčky si už kuchyň představit nedovedu :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7277
31.1.10 21:00

Já mám myčku Bosch, typ jsem bohužel nenašla ani na návodu a jsem maximálně spokojená. Spotřebu má tuším 13 nebo 14 litrů. Má spoustu funkcí, třeba se dá zkrátit délka mytí. Takže za mě Bosch spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3329
31.1.10 22:33

Na svou Božku (Boschku) nedam dopustit, mam teda srs 43E32… to je ta uzsi. Stejnou ma i mamka. Spotreba dle netu u te vasi boschky 13l.
Ja myju v podstate jen na 35°C a trva to 30 minut. Jen kdyz je nadobi hodne naschle tak na 50 stupnu a to trva 2 hodiny, coz se mi vetsinou nehodi, pac zrovna neco co se myje nutne potrebuju, hold mame malou kuchyn a malo nadobi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
1.2.10 15:14

Dobrý den, tak pokud vám „nejsou schopni říci délky mycích programů a spotřebu vody“, tak se jim spíše nechce - důvody nechám na nich (každopádně, na tohle jsou internetové obchody lepší, snaží se poskytnout maximum informací).
Tedy, co se týká té AEG - doba mytí 30-150 minut v závislosti na programu, spotřeba el. energie 0,8-1,95 kWh a spotřeba vody 9-25 litrů, taktéž v závislosti na programu.

K té Boschce - doba mytí 30-140 minut, el. energie 0,8-1,65kWh a vody 10-17 litrů.
Nevím, jestli je vám to takhle dohromady k něčemu, tak přidám ještě odkazy:
Návod AEG (CZ): http://www.obchody24.info/…zi/22745.pdf
Tabulka programů Bosch (DE): https://portal.bsh-partner.com/…ownload_file?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
danuska
3.2.10 10:09

AHOJKY!DĚKUJI VŠEM ZA INFORMACE.KLIDNĚ PIŠTE DÁL…NÁVODY JSEM SI STÁHLA.JEN SE CHCI JEŠTĚ ZEPTAT PŘI RYCHLÉM PROGRAMU NA CCA30MIN.JE NÁDOBÍ SUCHÉ?VIDÍM,ŽE MYČKA BY SE MĚLA UCHÁZET O TITUL VYNÁLEZ TISÍCILETÍ :-) UŽ ABY BYLA I U NÁS V KUCHYNI :-) D*

• Citovat
  • Nahlásit
4513
4.2.10 13:43

já mám v té AEG nádobí suché, jen nahoře v hrnkách zůstává voda, položím utěrku a voda je fuč. Tak mnoho radosti a klídku s novou myčku i vám, je to super pomocník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
VERONIKA
8.3.10 13:12

Ahojky,
holky, potřebovala bych poradit! :think:

Tak jako zakladatelka budeme poprvé kupovat myčku.

Zatím máme jednoho favorita (teda manžel má vybráno), ale chtěla jsem se zeptat jaké máte myčky (značku, velikost …) a jak jste spokojené.

Díky moc :mavam: :mavam: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
4513
8.3.10 14:04

já jsem spokojená moc moc moc-viz. výše :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1430
26.5.12 21:12

funkce myčky

Zdravím :mavam:
V blízké budoucnosti 8) si plánuju (konečně :dance: ) koupit myčku.
Ale jak se tak dívím, tak každá myčka má něco, ale žádná nemá všechny funkce (nebo možná má, ale jmenují se jinak…). Docela mě nadchla myčka s funkcí parního mytí.. Ale zase nemá funkci sušení nebo dětskou pojistku.. :roll: . Poraďte mi, jaké funkce jsou ty nej? A jaké jsou opravdu užitečné?? Jaké funkce jsou zbytečné?
Díky a hezký víkend :mrgreen: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.12 21:44

Odpověď na to jakou myčku je jednoduchá - VELKOU!

• Citovat
  • Nahlásit
273
26.5.12 21:45

jo na funkcích nesejde,důležité je aby byla velká a vešlo se do ní co nejvíc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
26.5.12 21:46

ale jinak my máme fagor a spokojenost,šlape jak hodinky už 6 let a to máme tvrdou vodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat