Myčka Zanussi

Raduš.ka44
29.1.10 21:43

Myčka Zanussi

Ahoj, holky, prosím, máte tu některá myčku Zanussi? Potřebuju radu. V návodu se píše, že leštidlo se doplňuje ve chvíli, kdy kontrolka zesvětlá, ale já nevím, jestli má svítit silně a postupně zesvětlat, nebo jestli tím zesvětlením je myšleno její rozsvícení. Mám kontrolku uvnitř myčky, na zásobníku.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4181
29.1.10 23:08

Ja mam tedy mycku Whirlpool, ale myslim, ze mam to same a zes to spatne pochopila (ja totiz kdysi taky) -
jakmile nalijes lestidlo, tak „kontrolka“ (coz ale neni zadny svetylko, to je proste kousek kulatyho sklicka - vid?) ztmavne, to proto, ze je tam to lestidlo, to se totiz nalije tam nekam i pod ni. Az ho budes nalivat, tak uvidis, jak to sklicko tmavne.
A ty podle toho, ze zesvetlava vidis, jak to lestidlo ubyva. Snad jsem to napsala nejak srozumitelne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Raduš.ka44
30.1.10 10:54

Tak to já už nevím, jestli ztmavla po nalití leštidla, ale nezdá se mi. Je tam takové sklíčko, ale pod ním je ještě něco, mě se právě zdá, že by to mohla být nějaká žárovička, dioda… Já právě chci nalít jiné leštidlo, tak nevím, jestli už tamto došlo, nebo ne. Nastavila jsem ho naplno, aby se spotřebovalo co nejdřív, ale nevím, jak dlouho vydrží… Psala jsem i do Zanussi, ale neodpověděli mi, zkusila jsem to včera znova, tak snad mi odepíšou…

• Citovat
  • Nahlásit
Raduš.ka44
5.2.10 20:43

Tak jsi nakonec měla pravdu, má to ztmavnout po nalití leštidla a postupně světlat, no tak teďka asi ještě několik mytí počkám, a pak tam naliju nové leštidlo, protože já na té kontrolce žádné změny nepozoruju… Uvidím, co bude, až tam naliju to nové.

• Citovat
  • Nahlásit
4181
7.2.10 20:51

Ja uz teda lestidlo dlouho nepouzivam (uz mam mycku asi 8 let tak to flakam), ale jeste jsem si ted vzpomnela, ze nejde vlastne o „zesvetlavani“ te kontrolky, jako o to, ze vidis, jak to lestidlo ubyva (jakoby pod tou kontrolkou byla sikma plocha - coz asi teda je - a Ty proste vidis ted predel - treba pulka kontrolky je tmava a pulka uz prazdna, jak se to vypouzivava) Snad jsem to napsala srozumitelne. Ale neboj, na to prijdes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama