nože CERATIO

5591
26.1.10 16:08

nože CERATIO

Ahojky,
uvažujeme o koupi keramických nožů,já konkrétně o této značce.Manžel neví,tuto značku nezná,chtěl by klidně i nůž z Hypernovy :nevim: Máte zkušenosti konkrétně s touto značkou?Jste spokojeni?Nebo máte jiné keramické nože…Napište mi,prosím,vaše zkušenosti
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

564
26.1.10 16:44

keramické nože

Ahojky mi máme 2 keramické nože z Makra ted nevím značku,ale na noži je napsáno-KOCH SYSTEME,CERAMIC ZIRCONIUM(cena cca 700Kč).Jsem snimi spokojená,ale víc bych si jich nekoupila-používám je spíše na ovoce,zeleninu pro děti abych jim nespálila vitamínky,a na ostatní potraviny používám klasické nože(na maso klasické nenahradí)S keramic.se nesmí sekat,ani zajíždět na kost… :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.10 17:14

Máme CERATIO a taky jeden KYOCERA a ten je o mnoho lepší (bohužel taky dražší, jeden stojí tolik, co celá sada od CERATIO), jinak s noži jsem spokojená, používám je hodně, na ovoce, zeleninu, máme je už pár let a stále jsou krásně ostré, jen ten KYOCERA více než CERATIO, ty jsou takové silnější, KYOCERA je tenký a ostrý, perfektně nakrájí i hodně zralá rajčata, používám i na maso, tedy pokud není s kostí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1030
26.1.10 18:20

Jani my už je máme rok a veliká spokojenost :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.10 19:46

my je koupily před mesícem a ten menší se zlomila špička takže ho ani nevyreklamujeme..kupovat jinej už nebudem ..stejne se mi líp krájí s firkas..nák sem si na tyto nezvykla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
469
26.1.10 19:53

Take mame jeden kus, je to nejaka nemecka znacka, stal kolem 1500…kraji se s nim super, pouzivame na maso a zeleninu. Je dulezite se o nej dobre starat, nenechavat ho treba s ostatnim nadobim ve drezu, skladovat samostatne, nesmi se otrisknout, je krehky. Doporucuji koupit drazsi znackovy, je to na kvalite znat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5591
26.1.10 20:18

já jsem právě myslela,že Ceratio je značka ,myslím jako kvalitní.Skoda,že Fiskars keramické nedělá
Právě když vemu jen jeden,co by se nám líbil,tak stojí přes 1000,–,zatímco sada 3ks a 3ks teflonových 1700,–.Proto se ptám
Děkuji všem za reakce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
26.1.10 22:07

Vím, jak se chovám k nožům - kupovat keramické u nás nemá smysl :) Ale tchýňka je má, je na ně velmi opatrná a je spokojená…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama