Jakou ochranu? HA mi nedělá dobře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 16:08
Jakou ochranu ?

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu :). Za poslední rok jsem vyzkoušela už třetí HA, po první jsem měla neskutečné migrény, při druhé jsem zase krvácela už od půlky platíčka a ze třetí je mi neustále špatně od žaludku. Takže momentálně lituju, že jsem i přes svůj odpor s nějakou HA vůbec začala. Dnes si beru poslední prášek a s dalším platíčkem už začínat nechci. Za prvé mě děsí, co teď po tom vysazení přijde, než se z toho tělo trochu vzpamatuje a za druhé přemýšlím, jakou ochranu zvolit dál. Vpodstatě nechci zkušet žádné náplasti a injekce, protože si myslím, že by to bylo to samé co s HA, hormony jako hormony…přemýšlela jsem o nehormonlním tělísku, ale mám kamarádku, která přes něj otěhotněla a druhou, co z něj měla zánět vaječníku :roll:, což mě dost odrazuje a taky máme zatím v plánu pokoušet se o miminko za 2-3 roky, tak mi příjde hlopé nechat si dát tělísko, když vím, že to na celých těch cca 5 let nebude…no, zatím to vypadá, že nám nezbyde, než dlouhodobě používat kondom, ale co si budem…není to nejpříjemnější, proto se Vás chci zeptat na vaše zkušenosti či rady, mockrát děkuju :kytka:.

Reakce:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2433 příspěvků 30.10.18 16:14

Porad se s doktorem, zkusila bych pesar nebo spermicidni gel v kombinaci s prerusovanou soulozi. Kondom mi prijde fajn, pokud ma clovek malo sexu, a hlavne jako ochrana pred nemocema. Pri pravidelnym sexu to leze celkem hodne do penez. A jak jsi psala, neni to nejprijemnejsi. Zeptej se doktora, treba ti navrhne jeste nejakou jinou moznost.

Lucy75
Kecalka 221 příspěvků 3 inzeráty 30.10.18 16:16

nevidím důvod, proč to stále nechat na ženě, aby se cpala hormonama :nevim: s tím jsem si také užila dost a nikdy více.. holt ať se zatím stará muž, ten kondom se dá přežít…a po dětech je podvaz - pro mne třeba - ideální řešení 8) jasně, že to není pro každého, ale po 3×IVF už jsem silně alergická i na SLOVO hormon… takže pokud Vám HA fakt i přes opakované pokusy a snahy nesedí , tak tělo zřejmě mluví jasnou řečí, že tudy cesta nevede :mavam:

P4ja
Kelišová 6307 příspěvků 30.10.18 16:41

Tělísko se prý dá vyndat kdykoli. Jinak my to taky řešíme kondomem. Větší a lacinější balení se dají koupit na kondomshopu třeba.
Já hormony brala a dál už nechci a zároveň mně nestraší, kdyby se stala nehoda.

Taače
Kecalka 352 příspěvků 30.10.18 17:21

Za mě rozhodně kondom. Naštěstí mám chlapa, co by po mně nikdy nechtěl, abych do sebe cpala tolik hormonů. Nakoupili jsme přes internet nějaké super tenké a fakt to nebylo nějak rozdílné. Koupili jsme nějakou mega sadu, tuším že 70ks okolo pětistovky :lol: Pak stejně přišlo snažení, takže ještě dobrých 50 na nás čeká po šestinedělí, takže za chvilku :dance: Nemusí to lézt do peněz tolik :)

Baccara
Stálice 94 příspěvků 30.10.18 17:29

Měla jsem nehormonalni telisko a žádné problémy jsem z něj neměla, navíc ho nemusíš mít celých 5 let. Po roce jsem si ho nechala vyndat, a za 2 měsíce byla těhotná dle plánu :)
Jo a nepříjemné bylo jen zavedení, o vydání jsem vůbec nevěděla ještě jsem se divila, že už je hotovo :lol: za mě dobrá investice za 700,–
Jinak jsme provozovali jen přerušovany sex, antikoncepci v tabletkach taky nesnesu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 17:33

No já měla podobné problémy plus teda ještě na mě ta antikoncepce nějak nefunguje. Možná je to tím, jak je mi blbě.
A používáme kondomy + počítání dnů. Moc do peněz to neleze, protože se k tomu sexu nedostaneme zase tak často.
Mám blbou práci a často sotva dolezu domů, natož abych se ještě věnovala sexu.

Mellisa64
Povídálka 44 příspěvků 30.10.18 18:50

Mám nehormonální tělísko , jsou tělíska I na tři roky.. A určitě kondom no , používám už 15let a žádná nehoda se nekonala

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >