Jakou skluzavku?

Anonymni
23.4.07 13:02

Jakou skluzavku?

Přeji krásný den a zároven prosím o radu.Rada bych synovi pořídila skluzavku poradte!!!Jsou mu dva roky .Jakou máte a jak jste spokojené ,hlavně teda děti?Děkuji.
Martina

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

215
23.4.07 13:13

Jééé to se nám hodí…přidávám se k dotazu… :lol: …takže zkušené maminky skluzavkářky, poraďte…L

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
29.4.07 16:52

Cauves,

ja jsem malymu koupila minuly rok kdyz mel dva roky v Hornbachu takovou tu nejmensi umelohmotnou o trech schudcich (stala asi 600,–) a naprosta spokojenost. Je to nizoucky, krasne si vylezl sam, drzi zatim dobre a hraje si na ni i ted :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.07 20:00

skluzavka

My pro naši tříletou dceru koupili skluzavku SMOBY střední, za necelé 2000. Je pevná, stabilní,nikde žádná ostrá hrana, vyřádí se na ní i devítiletá neteř a skluzavka stále drží. Je super do pokojíčku i na zahradu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8041
8.5.07 21:35

vladko,kdes tu skluzavku kupovala?
Já teda shánim ten zahradní domeček,ale tohle by se nám ještě na zahrádku vešlo.A když opičárna,tak pořádná :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.12 12:40

Ahoj, oživuji diskusi, chtěla bych se poradit, jakou skluzavku. Resp. líbí se mi tato http://www.maxikovy-hracky.cz/…m-s-vlhcenim , docela ji chválí, ale nevím, jestli ta délka skluzu není málo. Mrňouskovi budou v březnu dva roky. Nemáme koupit rovnou delší? děkuji za rady :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1139
9.11.12 12:52

Ahoj, díky za obnovení diskuze. Malé budou koncem ledna dva roky a taky to vyhrála tahle skluzavka. Akorát se trochu bojim aby nedělala blbosti a neprolejzala těma kulatýma otvorama. Ten starší typ smoby klouzaček byl lepší. Měl plný ty úchyty na držení. delší určitě kupovat nebudeme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.12 13:00

Díky :kytka:.
Aha, to mě ani nenapadlo, něčím ty otvory asi vyplníme :think:.
A máš pravdu, ten skluz bude stačit. Chceme ji i na zimu vždy dát do pokojíku, a i tak tam bude zabírat dost místa, takže delší ne už z tohoto důvodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70661
9.11.12 13:00

Neporadím, ale taky mám tuhle v plánu… když si vezmu, jak se našemu dvouleťákovi líbila tahle maličká v ikee http://www.ikea.com/…ts/10089916/, tak myslím, že bude délka dostatečná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1139
9.11.12 13:07

My jí budeme mít taky v pokojíčku. Ani nemám v plánu jí dávat na zahradu, spíš jsem o tom ani zatim nepřemýšlela. Mě se líbily i jiný, ale udivuje mě, že nahoře nejsou žádný ty držátka. Všimly jste si toho taky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
829
9.11.12 13:26

Máme tu předchozí od smoby a stačí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.12 13:32

Já jich teda moc nezkoumala, tahle mi padla do oka a právě ji dost chválí a cena je taky přijatelná. Ani u téhle mě ty úchyty netrkly, že jsou tak velké, až když jsi to naspala :oops:. Oni si asi výrobci myslí, že to dítě nikdo u skluzavky nenechá samotný, tak ho prostě jistí rodiče :nevim:.
My ji měli v plánu dát právě ven a až pak nám došlo, že ji vlastně může mít v pokojíku přes zimu, takže vlastně naopak než u vás ;).
Jinak ta z ikey (nebo jak se to píše), ta je teda nádherná, ale ta cena 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.12 13:35

@ledmed jééé, díky za fotku, hned si to člověk líp představí, když to vidí v porovnání s dítkem a vidím, že to opravdu bude stačit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70661
9.11.12 13:37
@Bublana píše:
Jinak ta z ikey (nebo jak se to píše), ta je teda nádherná, ale ta cena 8o

Jojo, cena je hrozná, taky o ní neuvažuju :-) dávala jsem ji spíš pro porovnání velikosti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
829
9.11.12 13:38

@Bublana není za co, to bylo na oslavě narozenin, malá měla zrovna přesně dva roky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama