Jaký byl váš nejsilnější orgasmus?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 17:51
Jaký byl váš nejsilnější orgasmus?

Ahoj, tak mě napadlo, jaký byl za těch xx let můj nejsilnější orgasmus. Orgasmů bylo mnoho, ty nejkrásnější a nejopravdovější s manželkou, kdy se povedlo, že jsme se jeden v druhém ztráceli a byli jsme jeden celek (občas se to povede i teď).

Ale ten nejsilnější? Ten, kdy se mi podbřišek úplně sevřel a vše šlo ven maximální silou a v dávkách, které nechtěla skončit? No to bylo paradoxně jinak. Bylo to na netu při virtuálním sexu. A ne s manželkou. Vím, hodně neromanticke. Ale ten večer trval snad tři nebo čtyři hodiny. Psal jsem si na jakýchsi amatérských erotických stránkách s naprosto neznámými lidmi, muži i ženami, až jsem postupně asi u třech žen já byl tím, kdo příběh vytvářel a ony (nebo oni, ale to nikdy nepoznáš :)) jen tu a tam reagovaly či chtěly ještě víc. Až někdy dávno po půlnoci přišel i můj orgasmus, když ten poslední příběh vrcholil. To, že byl tak dlouho odkládaný a to, že sex po netu bylo samozřejmě zakázané ovoce, způsobilo orgasmus, který minul klávesnici i monitor a pokračoval mnohem dál a neustával a neustával.

Druhý den mě bolel podbřišek, lýtka i stehna, všechno. Je to už dávno. Tehdy mi bylo asi 30, neměli jsme ještě děti. Na erotické chaty už dávno nechodím, dnes by mi bylo líto toho cenného času, ale ten výbuch orgasmu si pamatuju dodnes.

A váš nejsilnější orgasmus?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Fofrník
Závislačka 3762 příspěvků 18.03.19 18:00
@Anonymní píše:
Ahoj, tak mě napadlo, jaký byl za těch xx let můj nejsilnější orgasmus. Orgasmů bylo mnoho, ty nejkrásnější a nejopravdovější s manželkou, kdy se povedlo, že jsme se jeden v druhém ztráceli a byli jsme jeden celek (občas se to povede i teď).

Ale ten nejsilnější? Ten, kdy se mi podbřišek úplně sevřel a vše šlo ven maximální silou a v dávkách, které nechtěla skončit? No to bylo paradoxně jinak. Bylo to na netu při virtuálním sexu. A ne s manželkou. Vím, hodně neromanticke. Ale ten večer trval snad tři nebo čtyři hodiny. Psal jsem si na jakýchsi amatérských erotických stránkách s naprosto neznámými lidmi, muži i ženami, až jsem postupně asi u třech žen já byl tím, kdo příběh vytvářel a ony (nebo oni, ale to nikdy nepoznáš :)) jen tu a tam reagovaly či chtěly ještě víc. Až někdy dávno po půlnoci přišel i můj orgasmus, když ten poslední příběh vrcholil. To, že byl tak dlouho odkládaný a to, že sex po netu bylo samozřejmě zakázané ovoce, způsobilo orgasmus, který minul klávesnici i monitor a pokračoval mnohem dál a neustával a neustával.

Druhý den mě bolel podbřišek, lýtka i stehna, všechno. Je to už dávno. Tehdy mi bylo asi 30, neměli jsme ještě děti. Na erotické chaty už dávno nechodím, dnes by mi bylo líto toho cenného času, ale ten výbuch orgasmu si pamatuju dodnes.

A váš nejsilnější orgasmus?

Pečená kachna na medu s oříškama a mandličkama. Zelný salát po čínsku a noky. :*

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 18.03.19 18:04
@Fofrník píše:
Pečená kachna na medu s oříškama a mandličkama. Zelný salát po čínsku a noky. :*
: :mrgreen: :mrgreen: :palec:
renap
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 18.03.19 18:05

@Fofrník :mrgreen: tak to asi tady pan onanista slyšet nechtěl.

atominnka
Generální žvanilka 22073 příspěvků 18.03.19 18:09

já mám orgasmus pravidelně kolem desátý večer… doma je ticho, všechno spí a já si v klidu hodím nohy na stůl…

Fofrník
Závislačka 3762 příspěvků 18.03.19 18:10
@renap píše:
@Fofrník :mrgreen: tak to asi tady pan onanista slyšet nechtěl.

Tak po pátém dítěti začíná chlap měnit měřítka. ;) :mrgreen: :mrgreen: 8)

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 18.03.19 18:18

Další z mnoha vláken místního úchyla.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18456 příspěvků 18.03.19 18:26
@Fofrník píše:
Pečená kachna na medu s oříškama a mandličkama. Zelný salát po čínsku a noky. :*
:mrgreen: :mrgreen:
pe-terka
Neúnavná pisatelka 18456 příspěvků 18.03.19 18:28
@atominnka píše:
já mám orgasmus pravidelně kolem desátý večer… doma je ticho, všechno spí a já si v klidu hodím nohy na stůl…
:mrgreen: :mrgreen: to vypadá, jako bys ten příběh nedokončila :P Ale já ty slastné chvíle, kdy po mě už nikdo nic nechce a děti nekřičí, taky miluju :dance: :palec:
pe-terka
Neúnavná pisatelka 18456 příspěvků 18.03.19 18:30

@Fofrník

prej ti k tomu chybí ještě dobře vychlazený pivo (vzkazuje ten můj :P ) :think:
@Fofrník píše:
Monchichik
Echt Kelišová 7748 příspěvků 18.03.19 18:35

Tak tady nejsi na amatérských erotických stránkách, to si se asi spletl :think:
zdejší název je emimino ;) , tady je orgasmus klid od dětí a v klidu vypité kafe… tak si běž dělat dobře někam mezi své souputníky…

Fofrník
Závislačka 3762 příspěvků 18.03.19 18:37
@pe-terka píše:
@Fofrníkprej ti k tomu chybí ještě dobře vychlazený pivo (vzkazuje ten můj :P ) :think:

Tak pivu moc nedám ale k tomuhle by se opravdu hodilo. Že děkuji za nápovědu. :kytka:

Meredithx
Kecalka 190 příspěvků 18.03.19 18:44

Ja ujizdim nejvic na sushi a lichi dzusu kdyz uz se taky tak svěřujeme :mrgreen: :cert:

katintheBOx63
Kecalka 202 příspěvků 18.03.19 18:49

Ja bych ted mela nejvetsi orgasmus ze sushi, tataraku a ginu s tonikem. Bohuzel si cca nejblizsi rok ani jedno z toho nedam, kvuli mimcu. Tak pak, kdyz uz to pujde, to bude vybuch srovnatelny s Krakatoa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Šáruší
Ukecaná baba ;) 1321 příspěvků 18.03.19 18:49

TVL, když si představím, že můj sedí u mého milovaného maca, u toho si jedno jakým způsobem onanuje až tak, že prostě stříká, a stříká tak, že hrozí, že mi to nastříká na noťas,protože výstřik nebude tak silný jako tady u pana onana a nepoletí to až přes monitor a klávesnici a monohem dál, tak se mi chce vraždit. Ode dneška si ho beru s sebou do postele pod polštář.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama