Proč se nechce sejít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 17:22
Proč se nechce sejít?

Ahoj.
Jsem tady nováček a moc bych potřebovala poradit.
Už dlouhou dobu jsem sama. A tak mi kamarádka poradila, abych to zkusila na seznamce.
A během pár dnů jsem se tam seznámila s klukem. Byl fajn a moc jsme si rozumněli. Psal mi snad každý den a postupně k tomu přidával i taková ta srdíčka a pusinky a začal mi říkat jak jsem úžasná a skvělá a jak by si přál se mnou být. Zkusili jsme si i zavolat a bylo to moc fajn.
Tak jsme se rozhodli, že bychom se mohli sejít. Jenže… v tom je celý kámen úrazu. Napoprvé se se mnou nemohl sejít, protože mu do toho něco vlezlo. To bych pochopila. Jenže on se nechtěl sejít ani podruhé, potřetí, počtvrté a ani volat si se mnou nechtěl. Vždy to uhrál na to že něco má. A to už takhle jde pár měsíců.
Vím, měla jsem se na něj dávno vykašlat, jenže když mu nějakou dobu nepíšu tak napíše on a chce si povídat a zase mě zahrnuje těmi krásnými slovy a sliby, že se někdy určitě sejdeme a bude to krásné a že o mě nechce přijít.
Nevím co si mám o tom klukovi myslet…
Chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo podobné zkušenosti a pokud ano, jak jste to vyřešili. Moc děkuji za radu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pluschball
Kecalka 194 příspěvků 18.03.19 17:24

Bude to lenoch co pěstuje jen virtuální vztahy. Utla bych to.

Elishka1
Závislačka 3195 příspěvků 18.03.19 17:27

nemá treba nějaké postižení? na soc. sítích jsi ho nenašla? je to podezřelé

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2306 příspěvků 18.03.19 17:27

Asi je starej, a nebo hodně mladej. Myslím že už tě viděl, ale ty jeho ne. Bacha na stalking.

BaMaK
Závislačka 2996 příspěvků 19 inzerátů 18.03.19 17:32

Boji se toho, bude mít hrozně nízké sebevědomí. Je obrovský rozdíl bavit se s někým anonymně přes internet, telefon a s někým se osobně potkat. Navíc dnešní doba tomu nahrává a mít virtuální vztah je přece tak strašne jednoduché. Člověk může být kýmkoliv na světě. Mužem, ženou, krasavcem, svalovcem, intelektuálně, dobrodruhem… Je těžké ukázat pak svoje nudne, nehezké, tlusté, staré… (prostě cokoliv si o sobě mysli) Já. Takže bych se ho na rovinu zeptala kde je problém a zařídila se podle toho, pokud se ti s jim dobře povídá, tak si povídej a na osobní vztah hledej někoho jiného.

P4ja
Echt Kelišová 8647 příspěvků 18.03.19 17:32

Nebo se nudí a baví tím, jak jsi naivní.

mývalova žena
Stálice 87 příspěvků 18.03.19 17:33

Člověče a fakt Ti sejde na klukovi, kterého ani neznáš? Neměli jste jediné rande, nevíš jak působí, jak doopravdy vypadá…nechce-nechce, jeho škoda.

Takhle to dopadá, když někdo bere seznamku a virtuální „známosti“ vážně. Po stý a první říkám, že seznámení přes net je pouze prostředek, jak si rozšířit okruh známých a úspěch tam je stejný jako kdekoli jinde. Ber tóny rezervou, bav se tam a nech to plynout…a hlavně měj proboha nějakou sebeúctu. :kytka:

Hannah345
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 18.03.19 17:35

Myslím že má seznamku jako zábavu a hledá jen virtuální vztahy. Zkus se na seznamce porozhlédnout po někom jiném, najdou se tam i fajn chlapi ;)

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2306 příspěvků 18.03.19 17:36

Hlavně ho pořád před sebou neomlouvej. Zkrátka nepřišel tak konec.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 17:45

Ja jsem se takhle seznamila s klukem, ne cilene,ne na seznamce, tenkrat na chatu, ale bylo mi jen 16 jemu cca 20..
Psali jsme si na chatu, pak jsme presli na icq.. A cely dva roky jsme si jen psali :mrgreen: uz v tom ale bylo i taková ta virtualni zamilovanost..
Setkani jsme plánovali, ale taky to furt oddaloval.. Az jsem prostě jednou prisla domu, on byl prihlasenej, a ja mu napsala, ze za chvili mi jede bus a ze se tam a tam a v tolik a tolik sejdem a bylo.. Kdybych to nechala na nem jeste ted sedíme u icq :mrgreen: misto toho mame dve deti :mrgreen: uz je to cca 10let..
U nej byl problem v nizsim sebevědomí, coz jei muj problem, ale po tech letech uz to chtelo neco s tim udělat :mrgreen:

zakruta
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 18.03.19 17:45

Ja si taky myslim, ze s tebou jen cukruje a o vic nestoji… Treba ma doma zenu a 5 deti a takovych, jako jsi ty, oblbuke dalsich deset, co ty vis. Kdyby se sejit chtel, zpusob by si nasel…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 17:50

Tim jsem teda chtela rict, ze az bude online, zkus mu napsat co dela.. Kdyz napíše, ze je doma tak proste za pul hodiny tam a tam.. A kdyz ne, tak cau :nevim:

Gaforia
Kecalka 493 příspěvků 18.03.19 17:51

Hele, ten si s Tebou bude jen psat a nikdy se nesejde.. tomu ver :wink: Vykasli se na to a nepis mu uz..

Tehulinka3
Kecalka 202 příspěvků 18.03.19 17:52
@Anonymní píše:
Ahoj.
Jsem tady nováček a moc bych potřebovala poradit.
Už dlouhou dobu jsem sama. A tak mi kamarádka poradila, abych to zkusila na seznamce.
A během pár dnů jsem se tam seznámila s klukem. Byl fajn a moc jsme si rozumněli. Psal mi snad každý den a postupně k tomu přidával i taková ta srdíčka a pusinky a začal mi říkat jak jsem úžasná a skvělá a jak by si přál se mnou být. Zkusili jsme si i zavolat a bylo to moc fajn.
Tak jsme se rozhodli, že bychom se mohli sejít. Jenže… v tom je celý kámen úrazu. Napoprvé se se mnou nemohl sejít, protože mu do toho něco vlezlo. To bych pochopila. Jenže on se nechtěl sejít ani podruhé, potřetí, počtvrté a ani volat si se mnou nechtěl. Vždy to uhrál na to že něco má. A to už takhle jde pár měsíců.
Vím, měla jsem se na něj dávno vykašlat, jenže když mu nějakou dobu nepíšu tak napíše on a chce si povídat a zase mě zahrnuje těmi krásnými slovy a sliby, že se někdy určitě sejdeme a bude to krásné a že o mě nechce přijít.
Nevím co si mám o tom klukovi myslet…
Chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo podobné zkušenosti a pokud ano, jak jste to vyřešili. Moc děkuji za radu.

Má partnerku podle mě. Můj chlap tohle dělá celé dva roky. Seznamky, píše si. Má rodinu. Kolikrát jsem to četla. Jsou to parchanti

Zwetta
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 18.03.19 18:01

Beztak je zadaný a zatím se mu to daří tajit.., tebe bere jako příjemné zpestření.. ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama