Jaký dárek tátovi?

1938
13.11.09 14:16

Jaký dárek tátovi?

Ahoj, nějak mi došly nápady. Táta žije sám ve své domácnosti. Je v důchodu, prakticky bez koníčků, zájmů. No a bude mít narozeniny a budou vánoce a jediný, co jsem mu zatím koupila je dlouhý kartáč na záda :-? Fakt nějak nevím. Rozhodně u něj nehrozí poukaz na masáž nebo něco podobného. Dostal třeba hodinky, obraz, budík..ale mám pocit, že už všechno má! Máte někdo nějaký nápad?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5044
13.11.09 15:10

Ahoj,

záleží taky na tom, kolik chceš investovat. Sice píšeš, že nehrozí poukaz na masáž, ale my jsme asi před 3 rokama tchánovcům kupovali vodní masážní přístroj na nohy (na doma) a moc si to potom pochvalovali.
A co třeba předplatné nějakého časopisu? Četl by tatínek něco?

Tereza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18639
13.11.09 16:48

Mám stejného tátu, jediný co ho baví je objíždět obchody a kochat se akcema, který stejně nekoupí bo je nepotřebuje :wink:
Předminulé vánoce jsme mu koupili malé akvárium asi pro pět rybiček a to ho chytlo, vraně byl z5 v mládí, kdy rybičky pěstoval a teď se má aspoň někdy čím bavit a když není nic v TV čumí do akvárka… Cenově se to dá splácat docela i levně a pak záleží jestli se chytne nebo ne a vždy něco dokoupit…

Jinak k 60.narozkám dostal vnuka :wink: (Tomáš je na den o 60let mladší) ale to už asi nestihnete :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
13.11.09 19:54

Lacenko, to mas jeste dobry, tata ty akce objizdi a kupuje!! :-( Akvarko nehrozi, on je nejlinejsi clovek na svete, takze by asi za pul roku nikdo rybicky nevidel.. K sedesatinam to opravdu nestihneme, mel je pred 3 roky :lol:

Simpanova, obavam se, ze tatuldovi by bylo lino si ten masazni stroj vubec vytahnout.. Je to fakt tezky :roll: Ale to predplatne neni spatny napad, on docela cte, jen musim nejak zjistit, co by ho zajimalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
13.11.09 20:15

Alenko, my jsme takhle taťkovi loni darovali předplatné časopisu Týden a mělo to 100% úspěch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3396
14.11.09 10:25

předplatné je super..ten náš dostal loni History

letos jsme pro něj vymysleli digitální rámeček (nahrajeme mu tam fotky) :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17517
14.11.09 19:56

Alenko super diskuze! Jsem na tom s tatíkem stejně :-) Jak narozeniny a pak vánoce, tak i žije sám a vyžívá se ve slevách :-D Loni když jsem se ptala, co by chtěl, tak prý konzervy pro kočky, fajn mě až tak nedrásá dávat praktické dárky, jenže jsem to dostala i s příkazem nekupovat dražší než xy Kč :-) Letos jsem mu k narozkám koupila vstupenku do Království železnic v Praze na Andělu, on je do nich blázen a buď k tomu manžel sežene aku šroubovák, nebo holt nějaké mňamky. K vánocům jsem koupila box na praní - prášek Ariel,aviváž a přípravek na skvrny, není to nic světoborného, ale on má tyhle dárky rád, že pak ušetří, tak aspoň něco.
Smůla, že to samý mám s mámou - narozeniny a v zápětí vánoce, nic nepotřebuje a co s otčímem potřebovali, tak jsme jim už nakoupili :nevim: Mám už hlavu zavařenou a stejně nic nevymyslím :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9908
14.11.09 20:07

ahoj holky,tak vám děkuji za diskuzi a hned jste mě inspirovali s tím digitálním rámečkem.Táta má příští týden narozky a pořád nevím co tak mu koupíme rámeček.Supr dík :potlesk: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
14.11.09 20:45

Kadlino, no vidis, ten prasek jsem si ted kupovala pro sebe a nenapadlo me, ze by se to tatkovi mohlo hodit.. A ze mohlo!! Ale uz je po akci.. Jo a s mamkou to mam taky tak vanoce a pak narozky :cry: Kazdopadne jsem ji uz darek vymyslela a koupim ji nove ledni brusle, ona ma svoje asi 30 let stary a rada brusli. Loni dostala predplatne Kvetu a byla nadsena a k narozkam listky na Lord of the Dance. Mamce vzdycky neco vymyslim, ale ten tatka :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
12.12.09 20:31

Takze pro ostatni na inspiraci. Jsou to vanoce i narozky a s ostatnima dohromady: stojaci lampa z Ikea, odkladaci stojan na noviny, tlakomer a meteostanice. U preplatnych novin jsem zjistila, ze je to drazsi zalezitost, tak me napadlo preplatit nejaky program TV, ale to uz bude darek na pristi rok!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15058
31.1.11 09:55

jsem v koncích

takže-tatínek nekouří,nepije,nemlsá-je diabetik-dia balíčky dostává pořád a od každého,pořád lítá po zahradě a baráku,ale potřebné nařádí už má všechno,nečte-nemá čas,vanička na nohy,anatomický polštář leží ve skříni,takže mám obavy,že by tam tlakoměr ležel taky.....akvárek měl plný sklep-už je přesycen a nebaví ho to a na takové ty dárečky typu rámečky,fotečky vnoučat a tak podobně on není… :nevim: :think: :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xxZuzana
31.1.11 09:58
dzarunka píše:
takže-tatínek nekouří,nepije,nemlsá-je diabetik-dia balíčky dostává pořád a od každého,pořád lítá po zahradě a baráku,ale potřebné nařádí už má všechno,nečte-nemá čas,vanička na nohy,anatomický polštář leží ve skříni,takže mám obavy,že by tam tlakoměr ležel taky.....akvárek měl plný sklep-už je přesycen a nebaví ho to a na takové ty dárečky typu rámečky,fotečky vnoučat a tak podobně on není… :nevim: :think: :?:

předplatné časáku, nebo prostě obyč novin? Lístky na zápas fotbalu, hokeje? Velkou zalisovanou šunku s kostí? pečené sele? Poukázka do obchodu, třeba pro kutily? Kompostér na zahradu, mini skleník. Novou hadici na zalévání s nějakým speciálním rozprašovačem. Nebo rozstřikovač na hnojivo. Vosk / kosmetiku na auto.

• Nahlásit
  • Citovat
15058
31.1.11 10:01

nečte ani noviny,sport nesleduje,šunka-sele nesmí skrz cukrovku,a pro ty kutily :think: nevím jestli by něco vybral,všechno už má

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xxZuzana
31.1.11 10:02
dzarunka píše:
nečte ani noviny,sport nesleduje,šunka-sele nesmí skrz cukrovku,a pro ty kutily :think: nevím jestli by něco vybral,všechno už má

vybere si určitě, pořád je něco potřeba…
co hodinky?
montérky?

• Nahlásit
  • Citovat
15058
31.1.11 10:08

už od nás dostal například autopotahy,zubní el.kartáček+náhradní hlavy+balíček ústní hygieny,prášky a léčiva nechce,je dlouhej-tak prodlouženou peřinu i s povlečením,různý ty kutilský krámy,do auta nic nechce,z kosmetiky taky není nadšenej,rád nosí kšiltovky-má už plno,hodinky má dvoje,ach jooo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama