Jaký dekor podlahy?

3425
27.9.10 12:01

Jaký dekor podlahy?

Holky, chceme dávat na chodbu plovoučku, ale absolutně nevíme, jaký dekor. Máme tam borovicový nábytek, což je celkem výrazný dekor, co myslíte, jaká podlaha by se k tomu hodila, aby se to nijak nebilo? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9043
27.9.10 13:31

Třeba něco světlounkého - javor, bříza…nemívají moc výraznou kresbu, nebo imitace dlažby - máme v kychyni, vypadá to pěkně :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2681
27.9.10 13:47

nedávala bych dekor dřeva, cokoliv jiného ne moc strakatého. Já to měla v minulém bytě - nábytek z borovice a a podlahu buk a nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
852
27.9.10 14:01

Taky závisí jaké maš barvy na zdi.Ale myslím že k borovici bych volila neco podobné ale o odstín nebo dvy tmavší. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3425
27.9.10 14:40

Stěny máme bílé.. Taky bych si představovala k tomu borovicovému nábytku nějaký dřevěný dekor s jemnou kresbou, možná i tu břízu. :think:
A nemáte nějaký odkaz na stránky, kde bych se mohla mrknout na plovoučky v dezénu dlažby…? Jsem nic takového nenašla. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5352
27.9.10 19:17

Já jsem zamilovaná do naší podlahy, která by se mi líbila i k nábytku dekoru borovice. Je to totiž dekor borovice jakoby laxně přetřený bílou barvou, takže pod nátěrem bílé jakoby jemně prosvítá kresba borovice. Není na tom vůbec vidět žádná špína. Prostě super! Koupili jsme to v Kika a jmenovalo se to Tundra něbo tak nějak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama