Jaký gel?

19249
15.8.09 22:29

Jaký gel?

Ahoj holky
Nevšimla jsem si,jestli už tu tohle téma náhodou není :oops: ,ale potřebuju poradit.
Od listopadu si pěstuju pekné nehty.Moje jsou bohužel ošklivé,měkké a třepivé,tak si nechávám dělat gelové.Rozhodla jsem se,že si je zkusím dělat sama.Jen nevím jaký gel se používá. :oops: Hledala jsem na netu a tam je toho děsně moc. :roll: A ptát se paní,co mi dělá nehty,mi přijde nemístné.
Prosím poraďte,jaký gel si mám koupit.
Děkuji J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15.8.09 23:13

Troubu už máš?Používá se velké množství gelu.Takové ty dražší jsou opravdu ty co v salonu.Já si dávám darlig/v salonu),nebo tak nějak se to jmenuje :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19249
15.8.09 23:43

Nic nemám.Jen odhodlání a šikovné ruce. 8)
Troubu si chci objednat zároveň s gelem,tipama,a všema těma dalšíma cerepetičkama.

Mě nejde o značku,ale o druh.Koukal jsem se na gely a jsou:podkladový,modelavací,doplňovací,kamufláž...... A ta paní,co mi doposud dělala nehty používá jen jeden a ten samý gel.I na doplňování.Tak jsem myslela,že najdu jen gel,objednám a bude.Ten výběr mě vážně dost překvapil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.8.09 23:48

Tak to je zvláštní.Moje nehtařka použije alespon 3 gely.Jeden ten bílej,jeden podkladovej a pak zase další čirej a pak ruzné serepetičky.Je fakt že na nehty mohu chodit klidně po 7 týdnech ale platím také 700,–

Určitě alespon jeden je darling :wink: ale jak přesně se nazývaj nevim,ale je to moje dobrá kamarádky tak se ti mohu zeptat,ale jdu na nehty až za 5 týdnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19249
15.8.09 23:57

Ale jo,bílý má taky.Ten nepočítám.S tím problémy nemám.Prostě gel na francii. :wink: Ale ten čirý má jen jeden.
Trošku opiluje nehty,ošeří čímsik,nalepí tipy,potře gelem…dám zapéct,potře tím samým gelem......atd.Prostě má jen jeden a nevím jaký.......Tak,že bych měla koupit podkladový a k němu jiný? A
jaký je ten jiný?Modelovací,jednofázový,základní?......Asi ten jednofázový,že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19249
15.8.09 23:59

Díky moc za ochotu,ale za 5 týdnů je moc pozdě.Moje ruce volají po úpravě.Jen nemám čas zajít si na nehty.A v noci už lidi normálně spí,že? Teda až na některé sovy,jako jsme my. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.8.09 00:04

Tak já teda nové nedělala snad už rok,možné déle,takže postup byl určitě nalepila tip,obrousila,nanesla ten podkladový(je takovej ružovej(a dodá takovej přirozenej vzhled) a myslím že na krabičce je makeupgel,ale tet nevím zda uplně takle,ale říkala že to je makeup :lol: a pak nanese francii a pak nanese kasickej čirej gel,takže jsem ti asi moc nepomohla :lol: :lol: .Myslím že ale zavolat někam do salonu jakej druh gelu používaj a jestly je to jednofázovej atd.. že se informuješ aby jsi věděla jestly tam jít,tak ti to určitě poví :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.8.09 00:05

A co koupit takovou tu :,-(u na domácí výrobu gelových nehtu.Je tam i popis,vím že kamarádka s tím začínala.Sice tak dlouho nevydržely,ale také byli hezký a na nich se vše naučila sama :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.8.09 00:06
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.8.09 00:09

Hale a tady najdeš i podrobný popis co kdo kupuje atd…
http://www.salony-krasy.cz/…a-studia/23/

Nedávno jsem si pořídila veškerou
výbavu na gelové nehty. Používám podkladový gel, modelovací a finish gel, všechno od značky enii-nails.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19249
16.8.09 00:17

Moc děkuju za tip a za odkazy.Zítra na to kouknu a snad budu moudřejší.
Už teď jsem se začetla. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.8.09 00:28
jirabobes píše:
Moc děkuju za tip a za odkazy.Zítra na to kouknu a snad budu moudřejší.
Už teď jsem se začetla. :oops:
Není zač,já se do toho taky nák ponořila :lol: ,ale už jdu spát :wink:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16095
16.8.09 08:45

Jiři dobré jsou LCN (taková střední třída) a stačí jeden bílý, sama si francii stejně neuděláš, je to šíleně časově náročné a těžké, musíš už mít cvik. ale tyhle značkové gely jdou jen pokud máš ŽL nebo by ti je musela koupit tvoje nehtařka. doporučuj nějaký server pro domácí kutilky. mrknu se ti.

jo a počítej s časovou náročností - doplnění cca 4 hodiny - já si i s praxí nebyla schopná udělat nehty rychleji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16095
16.8.09 08:49

Jiři klidně bych zkusila tenhle
http://nehtyprofi.cz/…cs/gel-glass

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19249
16.8.09 09:29

Dobré ráno

Kitty
Mi ten odkaz nefunguje :-(
Jinak živnosťák mám a čas taky.Ale v noci a o víkendech a to zase nemá čas moje nehtařka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama