Jaký kávovar

2073
4.11.10 10:55

Jaký kávovar

Ahoj holky,
chtěla bych mamce k Vanocum koupit kavovar a nevim, jak se mam rozhodnout.
Libi se mi Krups Dolce gusto, ale zase se mi nelibi, ze jsem odkazana jen na ty kapsle, ktere sice jsou uz levnejsi, ale i tak ta kava vyjde pomerne draho.
Nebo jeslti mam koupit „klasicky“ kavovar. Libi se mi tento:
http://www.bilaplaneta.cz/…7-cafe-chic/
Diky za vsechny rady a postrehy :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6140
4.11.10 11:06

ahoj,no já bych dolce gusto nekupovala,přijde mi jako pěknej šmejd.a ten co jsi vybrala zas envím,jestli by tvé mamce vyhovovala pákovka.(tzn. že musíš používat mletou kávu a dát si vždy dávku do té páky. já bych rozhodně volila stroj na zrnkouvou kávy,který ti vždy kávunamele když si ji budete dělat,takže bude čerstvě pomletá.do takových kávovarů se dá dát i mletá a s většinou vyrobíš i jednoduše laté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6140
4.11.10 11:08

http://www.espressa-kavovary.cz/ např tady najdeš dobré,ale je to dost jiná cenová kategorie,ale kdybys chtěla tu pákovku,tak v sekci domácí kávovary má pěkný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1662
4.11.10 11:33

Já teda neporadím,ale jen jsem se chtěla zeptat proč je gusto šmejd?Nějaká zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
NumLock
4.11.10 11:40

Ahoj, kávovar Dolce Gusto v D-testu:
Krups Dolce Gusto KP 2100 listopad 2009 Hodnocení: USPOKOJIVĚ (2,6)
Jsou tam i lepší s hodnocením dobře.
A navíc:

Pohodlí kapslí, ale…
Kávovar, který pracuje s porcovanou kávou, na první pohled zaujme pořizovací cenou, oproti plně automatickým přístrojům je mnohonásobně nižší. Jenže kapsle si vás omotají kolem prstu – stanete se závislí na určitém systému. Šampión testu, De’Longhi Nespresso Le Cube, jako jediný připravil »velmi dobré« espreso se spoustou obzvláště stabilní pěny barvy lískového oříšku z kapslí Nespresso. A u Nespressa už musíte zůstat, i když se vám – až opadne nadšení – nebude asi moc zamlouvat cena jedné kapsle (přibližně 11 korun). Přístroj totiž s jinými než originálními kapslemi nepracuje. A každému se asi také nebude zamlouvat skutečnost, že se musí stát členem Nespresso Clubu, aby si mohl objednat a koupit kapsle. Pro úplnost ještě dodejme, že De’Longhi nemá parní trysku pro přípravu mléčné pěny, což nepotěší milovníky kapučína

• Nahlásit
  • Citovat
1662
4.11.10 11:43

Tak s tim klubem to už fakt trochu moc :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
4.11.10 11:48

No priznam se, ze sice bych mamace rada koupila kvalitni kavovar(espresso, ale zasej sme trochu finance limitovani - takze proste idelani pristroj i s mlynkem na kavu apod je proste pase :-(
Pakovy kavovar mamce vadit nebude uz jeden takovy ma a leta ho pouzival,ale uz dosluhuje proto uvazujeme o novem.
Ted Dolce gusto se mi libi, ze clovek ma spoustu moznosti na vyber kavy a je to temer bez prace, ale prave me desi ta cena kapsli.
No tak to vidim jednoznacne asi koupime co nejlepsi „normalne- bezkapslovy“ espressovac.
Jo a jeste jeden dotaz - mamka ma rada i cappuccino tak ze bych chtela ten s tou triskou, ale cetla jsem, ze existuje i s funkci auto-cappuccino, ale netusim co to v praxi znamena.
Diky moc za rady a postrehy :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12681
4.11.10 11:52

no tak ten na kapsle by jsem nechtěla, co se stane až ty kapsle jednou přestanou dělat?
mám zellmer, jsem spokojená, stál 2500, dělá krásnou pěnu, je teda taky pákový, ale všem z toho káva chutná. Dokonce jedna známá, velká kafařka ho ocenila před 3 dny si ho objednala. Ty s mlýnkem jsou asi fajn, ale je to drahý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
NumLock
4.11.10 11:55

Neznám ceny,
seřaď si hodnocení od nejlepšího a pak mrkni na net na ceny,třeba něco vybereš:

DeLonghi Citiz EN165.B dobře (1,7)
DeLonghi EN 95 dobře (1,8)
DeLonghi EN680 dobře (2,1)
DeLonghi ESAM4500 uspokojivě (2,6)
Eta 1181 uspokojivě (2,7)
Krups Dolce Gusto KP 2100 uspokojivě (2,6)
Krups Espresseria Automatic EA8050 uspokojivě (2,6)
Krups XN2100 dobře (1,9)
Nespresso Citiz D110 BK dobře (1,7)
Saeco Odea Giro dobře (2,4)
Siemens TK73001 dobře (2,1)

• Nahlásit
  • Citovat
NumLock
4.11.10 12:01

Ty kávovary testovali několikrát,toto bylo poslední testování 2010 a vidím že jsou dost drahé,ale našla jsem teď celkem levný z testu 2007 a vypadá dobře,zkus mrknout tady http://www.zbozi.cz/…ch-tka-6024/?…

Samo že to nemusíš podle testu vybírat,já ti to píšu jen tak orientačně,nejlepší jsou zkušennosti těch,které mají kávovar doma :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
4990
4.11.10 12:05

Ahoj,
tak my mame Dolce Gusto a jsem nadmiru spokojena. kava je vyborna, krasny design. Kapsle jsou ovsem trochu drazsi. Zato bohaty vyber. Ocenuji i kapsle bez kofeinu.
Nevim, proc by se mely prestat delat :nevim:
moje segra ma ten od Tchiba, taky vypada moc pekne, je levnejsi jak DG a kapsle jsou za babku. Dnes bych sla do nej.

http://www.tchibo.cz/…tem-c37.html

Samozrejme, ze kavovar na mletou kavu je uplne jina trida, ale take jsme byli limitovani cenou. Pokud mate limit vyssi, sla bych urcite do DeLonghi.

http://www.mall.cz/…sa/delonghi/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1239
4.11.10 12:17

I já mám doma rok Dolce Gusto. Jsem přesvědčená, že kapsle se jen tak nepřestanou vyrábět. Systém kapslí se stal celkem oblíbený i u jiných značek. Moje mamka ho chtěla taky, tak ho dostali s tátou k narozkám.
Cena jedné kávy je fakt vyšší. Ale zase mi chutná stejně jako když si zajdu do kavárny. Když jsem pracovala v kavárně tak mi jeden servisák kávovarů řekl, ať se právě vykašlu na různý kávovary, ať si dám doma instantní, turka nebo ať si zajdu na dobrý kafe někam ven. No taky odpoveď.

Takže za mně s Dolce Gustem velká spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
4.11.10 12:22

Já mám nespresso už 5 let a jsem s ním maximálně spokojená. Tehdy stálo skoro 10.tis a dneska se dá tento model koupit za 2.700. To mi připadá velmi dostupné. Pravda je, že kapsle vyjde na 10-11 Kč. Ale výběr kapslí je velký a kafe výtečné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5907
4.11.10 12:37

Taky mám Dolce gusto už asi 3 roky a jsem spokojena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
4.11.10 12:39
werunka89 píše:
ahoj,no já bych dolce gusto nekupovala,přijde mi jako pěknej šmejd.

preco smejd? mame ho uz 2 roky a je dennodenne vyuzivany. mas rozne druhy kapsli - kava (espreso, latte machiato, capucino, moca, aroma, cortado…, cokolada, nesquik, ice tea). my sme teda maximalne spokojny a rozhodne ako smejd mi to nepride.

k zakladatelke - ak ma mama rada klasickeho turka (co vacsina nasich rodicov ma), tak kavovar jej bude nanic. robili sme kavu nasim aj manzelovym rodicom a proste vypit to vypili, ale druhykrat si dali turka. ale ak si da tvoja mama aj napr. latte machiato, tak bude spokojna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama