Jaký koberec do pracovny?

2630
19.8.21 19:56

Jaký koberec do pracovny?

Ahoj, vybavujeme si (vlastně poprvé v životě) svůj byt, a řešíme jaký koberec do pracovny.

Nemám s nimi zkušenosti, já pocházím z domku s parketami a takovými těmi perskými příjemnými běhouny, manžel ten nerozezná druh ani vlas a neví…

chceme zátěžák, a zjistila jsem, že jsou dostupné tyto dva druhy : 1. vypichovaný a 2. smyčkový

prosím, kdo máte zkušenosti s oběma, který je lepší co se týče údržby?

ty vypichované mají lepší barvy, tmavší a přijde mi, že barevně na nich nebude skoro nic vidět, že se v tom i flíček ztratí.
Ty smyčkové bývají hladké, myslím, že na nich bude vidět každé smítko a každá šlápota…na omak mi přišly o něco příjemnější.

Ale jde mi hlavně o to, který z nich se lépe udržuje, luxuje, déle vydrží pěkný :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10215
19.8.21 20:12

Ten šedý napravo. Ty máme taky v kanclech a pohoda. Ten vlevo je jak klasická rohožka mě přijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55008
19.8.21 20:47

Za sebe hlasují žádný :mrgreen:. Nemám ráda plošně koberce. Kdybych si musela vybrat. Ten šedý je mnohem hezčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318
19.8.21 21:33

Koberce jsou pro mě zlo - udržuje se v nich hromada špíny. Každopádně ale pokud bych si měla vybrat, rozhodne ten napravo, jak vzhledem tak i materiálem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
669
19.8.21 21:47

Určitě smyčkový, ale bacha na velikost smyček, u větších jde rychle vidět, že slehly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat