jaky kocarek??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 12.02.09 18:41
jaky kocarek??

Ahojte holky..mohli byste mi prosim poradit s vyberem kocarku?nevim totiz jake znacky jsou dobre, ale i levne tak do 10 tisic, nejlepe ctyrkolka a aby nebyl moc tezky vahove…dekuji moc za rady..vubec se v tom nevyznam… :D

Reakce:
jjelena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.09 22:05

Ahoj, nejdřív si rozmysli, jestli chceš pevnou hlubokou korbu nebo jen vložnou tašku, sportovní sedačku extra nebo z hluboký tašky, autosedačku na podvozek, otočná kola, nánožník ve výbavě atd.
Já měla kočárků už celkem dost, na každou dceru jiný a musím říct, že žádný není dokonalý. Mám bazva zkušenost s kočárem Mikrus Alu Sprint, je velký, hlavně hlubnoká korba, má všechny nástavby otočné oběma směry a je vč. autosedačky na podvozek. Více info na www.darababy.cz. Pro první dceru jsme měli kočár za cca 30.000,– a nebyla jsem spokojená, ten Mirkus stál 11.000,– a spokojenost byla maximální, i manžřel ho chválil a to je co říct. Už sjme ho ale prodali, protože třetí dítě plánujeme za cca 4-5 let a ted mám už jen golfky. Moc se mi ted líbí Tako Jumper, tako mi vždycky vadilo, ale tenhle jsem viděla naživo a je moc pěkný, dobře ovladatelný, pěkný materiál a nádherné barvy. Je polský, ale to ten Mikrus je taky,i golfky mám polské a vůbec to nijak nepocituju na kvalitě. Tak snad jsem ti aspon trochu dala tip a přeju dobrý výběr. Radka

Nikolaa
Závislačka 4666 příspěvků 12.02.09 22:21

Ahojky - jjeleno - ten kočárek Mikrus Alu Sprint vypadá fakt moc pěkně a vidím ho poprvý. ten má podvozek jako Mutsy, ne? Škoda, že teď už ho nevyužijeme, ale pro druhý si ho můžu dát do pořadníku, i když bůh ví co bude :lol: . A co máš za golfky? Hoď odkaz prosííííím

(jinak promiň Alisenko, že odbočuju :wink: )

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 13.02.09 01:59
Nikolaa píše:
ten kočárek Mikrus Alu Sprint vypadá fakt moc pěkně a vidím ho poprvý. ten má podvozek jako Mutsy, ne?

No, Poláci ho okopírovali od MUTSy, ale osobně jsem na veletrhu mluvila s pánem, který tyto kočárky dováží, a říkal, že s nimi končí, protože kvalita je jedna velká katastrofa a téměř každý se mu vrací k reklamaci a má s nimi jen problémy. Hlavní problém - nekvalitní materiál konstrukce. Takže za málo peněz málo muziky :( Tak to promysli, jestli není lepší zainvestovat do kvality… Nemluvím o ostatních polských kočárcích, neb nemám zkušenost. Mluvím o tomto konrétně - Mikrus Alu Sprint.

Nikolaa
Závislačka 4666 příspěvků 13.02.09 08:22

Ahoj, aha, je fakt, že za kvalitu je lepší si připlatit, ale jinak nepatřím mezi ty, co dají za trojkombinaci 30000, to je fakt pálka a připadá mi to zbytečný. Ale díííky :wink:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.09 17:19

Ahoj, no má osobní zkušenost je jen ta nejlepší, ale je fakt, žře jsme kočárek využívali jen cca 8 měsíců, ale u nás jich jezdí hodně a všichni jsou spokojený. Ale já jsem trochu blázen do kočárků a vím, že každý vždy brzy vyměním. Ty golfky mám Espiro Magic 3 a oproti Moon buggy jsou mnohem kvalitnběji zpracované… ty má kamarádka a má jen problémy. Jinak já svoje kočárky nikomu nevnucuju, jen předávám zkušenosti.
Nepřihlášená jjelena :D

maxak
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 13.02.09 18:33

Ahoj, my máme Roan Maritu. Vypadá krásně a hlavně má kovový košík s velkou nosností. Jezdíme s ním přes rok bez problémů. Hluboká korba je super, prostorná, jdou polohovat záda, jezdila v ní až do minulého týdne. Teď jsme na:,–(ili sportovní nástavbu a jsem trochu zklamaná, boudička je při sedu nakrčená a moc se mi to nelíbí. :?

Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 13.02.09 19:56

My máme Spring Cool, konkrétně Spring Cool Juan. Stál bez koruny 7 tisíc. Kupovali jsme ho na podzim 2007. Malá má teď akorát rok a jezdíme s ním každý den, zatím žádná závada, kromě píchlé duše (to ale nesouvisí s typem kočárku, navíc duše je za 60 Kč nová nebo jde zalepit). Je to kombinace - hluboká verze je s vložnou taškou, lze snadno předělat na sporťák. Obojí jde vozit po i proti směru jízdy. V ceně byla ještě pláštěnka a taška na řídítka. Košík nákupní veliký, píšou nosnost myslím 3 nebo 5 kilo, ale měla jsem tam už 12 krabic mlík, případně hromadu ovoce a zeleniny, a to opakovaně, a nic se nestalo. Má 4 kola, je opravdu MAXimálně odružený. Když bylo dítko menší, jezdili jsme po lesích opravdu terény a kočárek se krásně kolíbal :-), žádné otřesy. Já jsem maximálně spokojená, jiný bych ani nebrala. (Zato s výběrem golfek si teď užívám.) Když vím, co zažil, nejsem příznivcem tvrzení, že za kvalitu si je třeba nutně připlatit. Záleží ale, co potřebuješ, a co se ti líbí. Když budeš chtít vědět podrobnosti, napiš. Pa.

Irčina
Ukecaná baba ;) 1203 příspěvků 13.02.09 20:26

Ahoj, my máme starší Inglesinu a jsem s ní opravdu hodně spokojená, je lehká (kolem 12 kg), krásně pérovací- houpací a má velký košík.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >