Reklama

jaky kocarek??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 12.02.09 18:41
jaky kocarek??

Ahojte holky..mohli byste mi prosim poradit s vyberem kocarku?nevim totiz jake znacky jsou dobre, ale i levne tak do 10 tisic, nejlepe ctyrkolka a aby nebyl moc tezky vahove…dekuji moc za rady..vubec se v tom nevyznam… :D

Reklama

Reakce:

jjelena 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.09 22:05

Ahoj, nejdřív si rozmysli, jestli chceš pevnou hlubokou korbu nebo jen vložnou tašku, sportovní sedačku extra nebo z hluboký tašky, autosedačku na podvozek, otočná kola, nánožník ve výbavě atd.
Já měla kočárků už celkem dost, na každou dceru jiný a musím říct, že žádný není dokonalý. Mám bazva zkušenost s kočárem Mikrus Alu Sprint, je velký, hlavně hlubnoká korba, má všechny nástavby otočné oběma směry a je vč. autosedačky na podvozek. Více info na www.darababy.cz. Pro první dceru jsme měli kočár za cca 30.000,– a nebyla jsem spokojená, ten Mirkus stál 11.000,– a spokojenost byla maximální, i manžřel ho chválil a to je co říct. Už sjme ho ale prodali, protože třetí dítě plánujeme za cca 4-5 let a ted mám už jen golfky. Moc se mi ted líbí Tako Jumper, tako mi vždycky vadilo, ale tenhle jsem viděla naživo a je moc pěkný, dobře ovladatelný, pěkný materiál a nádherné barvy. Je polský, ale to ten Mikrus je taky,i golfky mám polské a vůbec to nijak nepocituju na kvalitě. Tak snad jsem ti aspon trochu dala tip a přeju dobrý výběr. Radka

Nikolaa
Závislačka 4666 příspěvků 12.02.09 22:21

Ahojky - jjeleno - ten kočárek Mikrus Alu Sprint vypadá fakt moc pěkně a vidím ho poprvý. ten má podvozek jako Mutsy, ne? Škoda, že teď už ho nevyužijeme, ale pro druhý si ho můžu dát do pořadníku, i když bůh ví co bude :lol: . A co máš za golfky? Hoď odkaz prosííííím

(jinak promiň Alisenko, že odbočuju :wink: )

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 13.02.09 01:59
Nikolaa píše:
ten kočárek Mikrus Alu Sprint vypadá fakt moc pěkně a vidím ho poprvý. ten má podvozek jako Mutsy, ne?

No, Poláci ho okopírovali od MUTSy, ale osobně jsem na veletrhu mluvila s pánem, který tyto kočárky dováží, a říkal, že s nimi končí, protože kvalita je jedna velká katastrofa a téměř každý se mu vrací k reklamaci a má s nimi jen problémy. Hlavní problém - nekvalitní materiál konstrukce. Takže za málo peněz málo muziky :( Tak to promysli, jestli není lepší zainvestovat do kvality… Nemluvím o ostatních polských kočárcích, neb nemám zkušenost. Mluvím o tomto konrétně - Mikrus Alu Sprint.

Nikolaa
Závislačka 4666 příspěvků 13.02.09 08:22

Ahoj, aha, je fakt, že za kvalitu je lepší si připlatit, ale jinak nepatřím mezi ty, co dají za trojkombinaci 30000, to je fakt pálka a připadá mi to zbytečný. Ale díííky :wink:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.09 17:19

Ahoj, no má osobní zkušenost je jen ta nejlepší, ale je fakt, žře jsme kočárek využívali jen cca 8 měsíců, ale u nás jich jezdí hodně a všichni jsou spokojený. Ale já jsem trochu blázen do kočárků a vím, že každý vždy brzy vyměním. Ty golfky mám Espiro Magic 3 a oproti Moon buggy jsou mnohem kvalitnběji zpracované… ty má kamarádka a má jen problémy. Jinak já svoje kočárky nikomu nevnucuju, jen předávám zkušenosti.
Nepřihlášená jjelena :D

maxak
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 13.02.09 18:33

Ahoj, my máme Roan Maritu. Vypadá krásně a hlavně má kovový košík s velkou nosností. Jezdíme s ním přes rok bez problémů. Hluboká korba je super, prostorná, jdou polohovat záda, jezdila v ní až do minulého týdne. Teď jsme na:,–(ili sportovní nástavbu a jsem trochu zklamaná, boudička je při sedu nakrčená a moc se mi to nelíbí. :?

Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 13.02.09 19:56

My máme Spring Cool, konkrétně Spring Cool Juan. Stál bez koruny 7 tisíc. Kupovali jsme ho na podzim 2007. Malá má teď akorát rok a jezdíme s ním každý den, zatím žádná závada, kromě píchlé duše (to ale nesouvisí s typem kočárku, navíc duše je za 60 Kč nová nebo jde zalepit). Je to kombinace - hluboká verze je s vložnou taškou, lze snadno předělat na sporťák. Obojí jde vozit po i proti směru jízdy. V ceně byla ještě pláštěnka a taška na řídítka. Košík nákupní veliký, píšou nosnost myslím 3 nebo 5 kilo, ale měla jsem tam už 12 krabic mlík, případně hromadu ovoce a zeleniny, a to opakovaně, a nic se nestalo. Má 4 kola, je opravdu MAXimálně odružený. Když bylo dítko menší, jezdili jsme po lesích opravdu terény a kočárek se krásně kolíbal :-), žádné otřesy. Já jsem maximálně spokojená, jiný bych ani nebrala. (Zato s výběrem golfek si teď užívám.) Když vím, co zažil, nejsem příznivcem tvrzení, že za kvalitu si je třeba nutně připlatit. Záleží ale, co potřebuješ, a co se ti líbí. Když budeš chtít vědět podrobnosti, napiš. Pa.

Irčina
Ukecaná baba ;) 1203 příspěvků 13.02.09 20:26

Ahoj, my máme starší Inglesinu a jsem s ní opravdu hodně spokojená, je lehká (kolem 12 kg), krásně pérovací- houpací a má velký košík.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >