Kočárek - Coneco Toledo

Anonymni
9.2.09 12:30

Coneco toledo

Ahojky,
máte některá zkušenosti s kočárkem coneco toledo???Uvažujeme o jeho koupi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29.9.09 12:12

Ahoj!
Taky se připojuji s prosbou o radu ohledně kočárku CONECO TOLEDO 2009.Hlavně co se týká skládání kočárku a ovládání.Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
3.10.09 08:18

Máte na mysli Toledo od Babypointu? Tenhle?

Tak to by mě taky moc zajímaly zkušenosti..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
5.10.09 16:30

Dneska jsem tento kocarek videla „nazivo“ a jsem stale nadsena. Nechala jsem si komplet predvest a nenapada me duvod, proc je tak levny (5 tis Kc korba + sportovni verze). Ale ja ho planuju koupit az po porodu, pokud se nam teda nenarodi obrik, protoze korbicka ma delku 74cm. Anezka tuhle delku mela na roce, ale syn kamaradky ma v 5mesicich 72cm. Kazdopadne sportovni sedacka jde sklopit temer do lehu, tak bych to asi resila nejakou vetsi taskou s pevnou deskou pod zady. Anezku jsem takhle ve sportaku vozila od pul roku (sice se do hlubokeho vesla, ale ja kocarek tahala do druheho patra bez vytahu a samotny hluboky mel 17kg, tak jsme koupili sportak, ktery sel polohovat do lehu).

Tak pokud se najde nektera maminka, ktera ma s timto kocarkem zkusenosti, budu vdecna za kazdou informaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.10.09 12:26

Taky ho půjdu omrknout na živo,ale ještě mám na kupování kočárku dost času,tak budu ráda,když se nějaká maminka ozve s praktickýma zkušenostma.
hkac: A co skládání kočárku,bylo jednoduché?A barva kočárku odpovídala fotkám z internetu?Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
6.10.09 18:54
kukurice píše:
Taky ho půjdu omrknout na živo,ale ještě mám na kupování kočárku dost času,tak budu ráda,když se nějaká maminka ozve s praktickýma zkušenostma.
hkac: A co skládání kočárku,bylo jednoduché?A barva kočárku odpovídala fotkám z internetu?Díky

Skladani bylo jednoduche, ale slozeny kocarek je i tak dost velky - jako to byva u trojkombinaci plus korba je samozrejme zvlast. My mame ale velke auto a navic necestujem (u nasich chci prave proto nechat tu trojkombinaci po Anezce a manzeluv tata bydli pod nami). Barvy asi odpovidaly, ale ja videla jen cervenou hlubokou korbu a modry sportak (z verze 2008, ta novejsi verze 2009 se pry lisi jen ve vyberu barev a je tam vetsi vybaveni v cene - napr taska na riditka, plastenky apod). Chtela bych oranzovy, ale ten tam nemeli. Tak doufam, ze oranzova bude podobna jako na vetsine oranzovych kocarku. Jinak ja mam taky spoustu casu na kupovani, zvlast, kdyz mam v planu ho objednavat az po porodu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
6.10.09 18:55

kukurice a odkud jsi? Ja mela celkem problem najit (v Praze) prodejnu, kde ho nejen prodavaji, ale hlavne kde ho zrovna maji na skladu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.09 11:35

Já jsem s Rožnova pod Radhoštěm.Tady máme jeden obchod s kočárky,ještě jsem tam nebyla,ale moc šancí tomu nedávám.Vidím to tak na Ostravu.Za 14 dní mám mít hotový kombinovaný test na VV v prvním trimestru a pak to hned někde okouknu.Zatím to nechci zakřiknout.
Jinak my tedy moc velké auto nemáme,ale někde jsem na internetu viděla míry složeného kočárku,tak to ještě přeměřím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
7.10.09 18:28

No není to žádný velký extrém, prostě klasika jako u hlubokých a trojkombinací. U prvního dítěte jsme měli menší auto a krom kočárku se tam toho moc nevešlo. A když jsme jeli třeba k našim, tak jsem s sebou brala strašně moc věcí, takže místa moc nebylo. Teď tohle asi řešit tolik nebudem muset, jednak máme větší auto a taky máme u našich tu „starou“ trojkombinaci, takže kočárek autem moc vozit nebudem. Jinam skoro nejezdíme. Pro mě je teď podstatné jednoduché ovládání jednou rukou, a to Toledo splňuje v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Michala.ko
2.12.09 21:23

Coneco toledo

My jsme si koupili také kočárek coneco toledo, jenže jsme si ho koupili hodně předem, v zachvatu těhotenství jako spoustu dalších věcí, :lol:
Kočárek je fajn, dobře se ovládá, lehce se skládá, my máme felicii a do kufru se vejde. Kočárek jsme používali jen pár sní, ptž jsme nakonec dostali jiný kočárek. Takže tenhle jsme měli jen asi 3× venku a používáme doma, takže kdyby jste někdo měli zájem tak kočárek prodávám se vším s čím jsme ho koupili plus ještě taška na rukojeť dokupovaná zvlášť. Kočárek je opravdu nový. Cena by byla 4500…

• Nahlásit
  • Citovat
15672
12.12.09 14:00

A jakou ma barvu? Muzu videt foto? A odkud jsi? Prosim posli kdyztak SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Andrea 82
15.12.09 11:26

ahojky nám přišel kočárek před 14 dny,a vypadá úžasně.složila jsme ho ale bohužel bez návodu ten nám jaksi neposlali ani záručák a tak se teď klepu jestli se nám hned nestane nějáká závada

• Nahlásit
  • Citovat
Janis Jana
28.12.09 12:56

Máme Toledo už rok a celkem jsem spokojená. Hluboká korbička nám vydržela do cca 8 měsíců. Kočárek je velmi dobře ovladatelný i jednou rukou, má příjemě tvarované nastavitelné madlo. Kombinace s korbičkou se skládá dobře, sporťák už hůře - zabere to celý kufr u Felicie a nic jiného se tam nevejde. Přijde mi, že se skládá hodně ztuha a vespodu se začla trochu od toho častějšího skládání prošoupávat látka. Barvy v reálu odpovídají těm na internetu. Celkově ho hodnotím jako výborný, původně jsem chtěla x-lander a ankonec jsem ráda za Toledo. Co je jeho výhodoou proti x-landru (kromě ceny) je výška - tj. mimi je výš a nedýchá tolik splodiny, co se drží u země. Kočárek dodávaj s nánožníkem a fusakem. Za tu cenu :palec: Jo a za ten rok používání s ním nebyl problém - jen jednou jsem píchla kolo a teď praskla pérovací pružinka. Jinak v Praze jsme ho nyživo zkoušeli v Dětském ráji - býval na Žižkově, teď je někde na Českomoravský? a kupovali jsme ho v e-shopbaby na Chodově.

• Nahlásit
  • Citovat
4252
28.12.09 13:08

Ahojky .

Tak taky se přidávám mezi ty spokojené s tímto kočárkem. :palec:

Podepsala bych klidně předchozí příspěvek - akorát teda my ještě nemáme prošoupané nic, protože necestujeme často.
Snad bych jenom malinko vytkla přístup do košíku pod kočárek - tím, že chodím z procházek na nákupy a nejezdíme na ně autem, tak mi vyhovující košík chybí :think: , ale řeším to batůžkem na zádech :wink: .

kukurice … myslím, že bys na kočárek mohla narazit buď ve Val. Meziříčí (je tam obchod s dětskými věcmi) nebo v Novém Jičíně ( v bývalém Meinlu) … nevím, kam jezdíš na vyšetření do nemocnice :wink: - my ho kupovali právě v N.J. a dokonce byli tak ochotní, že se dalo tam ten kočárek po zaplacení nechat uskladněný až do porodu :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
30.12.09 22:09

Ahoj holky :-) Tak my s ním jezdíme taky a doted jsem s ním neměla žádne problémy. Jezdí se mi s ním perfektně, kolečka jsou nafukovačky a jsou taky fajn dokonce jsem si to vyskoušela i za velkého sněhu. Malej má 3 měsíce tak snad se mi tam do jara vejde :-) Se sportáčkem zatím skušenosti nemám ale ta doufám, že budu taky spokojená.My sme ho kupovali v Pompu prodejne za 7 500Kč no po internetu se dá sehnat taky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama