Jaký kočárek pro první mimčo?

25.4.16 12:24

Jaky kocarek pro prvni mimco?

Ahoj zacinam koukat po kocarkach ale zadnej se mi nelibi nebo nevyhovuje..mimi se nam narodi v listopadu, chteli by jsme spis 4kolku, aby se dal krasne slozit do mansiho auta a nevazil tunu, takze zadnej obr spis neco mensiho, jednoducheho..jezdit budeme hlavne ve meste ale i v terenu…libi se mi hrozne moc bugaboo ale 30tis za kocar mi prijde moc :D libi se mi kocarky na tenhle zpusob..cena tak do 17tis..
Nevite o nejakym peknym? Vim ze je jeste dost brzo ale zatim jen koukame, vybirame a hlavne se v tom placame…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
77
25.4.16 12:31

Tak, aby se ti libil. To ti nejspis nikdo nepomuze. A co treba starsi bugaboo? do te ceny se urcite vlezes.Ale ja bych treba do tohoto kocarku nesla, protoze se mi zda szrasne nizky.Ale je pravda, ze ae perfektne ovlada…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6721
25.4.16 12:36

@Elisekulicka vím,že je nějaká obodoba bugaboo, ale levnější, jen si nevzopmenu ted na název té značky. taky jsme na ní koukali, neb chci skladný do auta, ale už pak mi až tak neseděl se zbytkem mých požadavků. zeptám se kámošky a pokusím se dát echo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
25.4.16 12:36

@Elisekulicka s typem vam asi neporadim, ale doporucuju se ridit hlavne podle sportaku, pokud tedy kupujete kombinaci, protoze ten vyuzijete nejvic. Pokud tedy nebudete kupovat pak jiny sportak. A taky zalezi, co od nej cekate. Mi napriklad staci spojena rukojet, dostatecne dlouha striska, polohovani do uplneho lehu a nafukovaci odpruzena kola. Taky zalezi, jestli chcete, aby sel kocarek otacet ve i proti smeru, atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.4.16 12:43
  1. nevybírej jen podle vzhledu
  2. jasně si stanov, co od kačáru očekáváš a neslevíš
  3. řekni si, co bys ráda, ale event slevíš
  4. každý z vybraných kočárků si obhlídni na živo a zkus složit
  5. podívej se na bazary, jak vybraný kočárek vypadá „zajetý“ - odhalí to slabiny

Co se konkrétních typů týče, podle mě je skvělý Concord Wanderer, nemusíš mít ani korbu, může stačit vložná taška (nicméně korba se koupit dá). Potom by tě mohl oslovit Cybex Balios, ten je bugaboo trošku podobný. Pokud bys kupovala bugaboo, fakt si ho nejdřív zkus, mně třeba vůbec nevyhovuje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
25.4.16 12:51

My pro první mimčo koupili Easywalker qtro a jsme moc spokojení. Má super sporťák a docela velkou korbičku. Syn je trochu obřík, takže do sporťáku šel v 6 měsících a po dlouhé době zase vypadal jako maličké miminko (sporťák je opravdu obrovský). Jinak kočár je lehký (sporťák má nějakých 12kg komplet) a vejde se do kufru Škody Citigo (vyzkoušeno). A při skládání se nesundává sedačka, ale skládá se spolu s podvozkem.
Kamarádka má bubagoo a kluka taky obříka a dokud byl v korbě, tak byla spokojená, teď je ve sporťáku a už se jí tam sotva vejde (13 měsíců).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.4.16 13:11

Ahoj, já mám termín s srpnu a taky už koukám po kočárech. Také mám podmínku, dobře skladatelný a lehký, jak do města, tak i terénu. Mě padl do oka kočárek od firmy Patron. Co jsem studovala, tak je to česká firma, sídlo v Mělníku a jeden z podvozků mají dobře skladatelný (Lambda 4R) a vleze se i do malé Fabie. Váha s korbou je 13kg, což je taky super. Máte s tím někdo zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6800
25.4.16 13:15

My měli Quinny Buzz 3,luxus :palec: Dobře se ovládá, je lehký, zvládne i mírný terén.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25481
25.4.16 13:17

@Elisekulicka skladný kočárek do malého auta s větší korbičkou, vhodný spíše do města a méně do terénu je mnou odzkoušená Inglesina Zippy systém a nebo Britax B motion nebo B Agille

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69500
25.4.16 13:21

Hlavne si ho chytni do ruky a jezdi s nim. Po zkusenosti uz bych si novy nekupovala. My meli Gesslein F6 air+, jen jsme chytli nejaky blby kousek, ale to se Ti muze stat s jakymkoliv. Ted mame ojety Hartan racer S a spokojenost, jen je tezsi, ale sjizdim s nim nekolikrat denne schody a je porad plne funkcni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.4.16 13:21

@QueenOfSmallTalk bugaboo vyzkouseny mam - rok zpatky jsem delala au pair v americe a rodinka tenhle kocarek mela tak proto jsem si ho tolik zamilovala -ikdyz je pravda ze vyzkouseny mam jen sportak aa ten mi prisel super, kluk mel dva roky a vesel se tam krasne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.4.16 13:23

@PavlaHr me se ovladal krasne a vyhovoval… To by bylo super moc dekuju :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.4.16 13:25

@Babus88 pozadavky mam uplne stejne, hlavne abych na prcka ve sportaku videla takze otaceci sedacka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.4.16 13:27

@Heivka dekuju za tip :) nam se do bagaboo vesel krasne dvouletak a to taky nebyl zadnej prcek, byl vysokej :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11131
25.4.16 13:28

@Elisekulicka
no, zkus se nekde mrknou na zivo na verzi s korbou. pro me je to desne nizke… ja mela prvni dite rvaci, co chvili jsme musela pohladit, podat dudlik atd. z Bugaboo mi se mi asi odrovnaly zada. ale taky zalezi kolik meris, pro mensi lidi to asi neni az tak problem.

jinak ja bych po zkusenostech s 2 detma a 4 kocarama, uz nekupovala zadnou kombinaci, protoze to vzdycky kompromis na obe strany. koupila bych krasny „miminkovsky“ hluboky kocarek a pak sportak, ktery prezije vse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat