Jaký kutilský stolek pro 3 leté dítě?

  • Fotoalbum (5)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1322
22.11.13 12:58

Jaký kutilský stolek pro 3 leté dítě?

Ahoj maminky, máte doma pro chlapečka někdo kutilský nebo pracovní stolek s nářadím nějaký větší? Přemýšlela jsem malému na Vánoce - koncem února bude mít 3 roky. Nebo ještě kuchyňku to ho taky baví, i když vím, že doma si s tím asi hrát nebude, hrává si jen v herně nebo u cizích :D Poradíte, jaký? Děkuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5320
22.11.13 13:16

Ahoj, my máme Smoby Black Decker a spokojenost. Pořizovali jsme ho už vloni, synovi ke 2. narozeninám, začal ho bavit kolem 2,5 roku a teď (budou mu v prosinci 3) zvládne vrtačkou s přehledem zamontovat šrouby a vůbec, je tam hodně příslušenství, dá se s tím vyhrát. Těch stolků od Black Deckera je více, my máme tento:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4724
22.11.13 13:36

@xxpetka, my máme tento od Smoby a maximální spokojenost. Kluk u něj strávil hodiny a hodiny. Jen z něj už vyrostl, zrovna ho i prodávám ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81477
22.11.13 13:50

Máme Bosh, jen mi přijde, že ve třech už byl za zenitem, nejvíc frčel mezi 2-2,5 lety.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2853
22.11.13 14:44

@xxpetka máme ten, co @hamika ale malej ho dostal, když mu byl rok a třičtvrtě, teď má 2,5 a už o něj takový zájem nejeví. Co vím od ostatních maminek, tak se ho též zbavovaly nějak po tom třetím roce, co už děti nebavil. Kuchyňku dostal malej na necelých 2,5, protože si s ní všude, kde jsme byli skvěle vyhrál, ale doma ho nebere :roll: naštěstí jsem koupila starší z druhé ruky, právě pro případ, kdyby ho to doma nebavilo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek