Jaký obor je nejlepší?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Linnb
Povídálka 27 příspěvků 09.10.14 13:30
Jaký obor je nejlepší???

Dobrý den,
vystudovala jsem střední školu, nyní jsem na voš a přemýšlím, že bych si udělala ještě jednu střední školu, buď s maturitou nebo výuční list… Není to dnešní myškenka, přemýšlím o tom už hmnoho měsíců, stále si říkám v čem je možné se uchytit v ČR a co by bylo takové nejlepší pro naše české podmínky… www.szat.cz
MATURITNÍ OBORY

• Chovatel cizokrajných zvířat
  • Floristika

UČEBNÍ OBORY

• Zahradník
  • Chovatel

Byla bych Vám opravdu moc vděčná za rady :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 13:32

Nešla bych ani do jednoho… Jelikož tohle jsou obory, tak nějak k ničemu :think: :think: :think: :think:

Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 09.10.14 13:32

@Linnb Bohuzel ani v jednom nevidím pro dnesni dobu, velkou perspektivu :roll:… Rozhodne ne z financnich zisku :nevim:

krtek7489
Kelišová 5827 příspěvků 09.10.14 13:34

@Linnb Asi bych se zaměřila na to, čím se živíš a studiem si spíš rozšířovala obzory, než začít studovat nějakou další střední školu s jiným oborem ;)

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 09.10.14 13:35

Přijde mi to k ničemu - v těchto oborech můžeš dělat i bez příslušného vzdělání…Pokud bych se do něčeho takového chtěla vrhnout, uvažovala bych spíš o VŠ (zahradní architektura, botanika, veterina,…)

Linnb
Povídálka 27 příspěvků 09.10.14 13:35

Na velké zisky to není no… vystudovala jste to některá nebo neznáte někoho? Zajímalo zda by se to dalo zvládat s voš…

Spokojení
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 09.10.14 13:36

Na to nikdo nemůže odpovědět pořádně. Je to tvůj život a ty se musíš rozhodnout sama co chceš nebo nechceš dělat. To za tebe nikdo nerozhodne.

Ester13
Kelišová 5846 příspěvků 09.10.14 13:37

Pokud jsi na VOŠ a sudium Ti nedělá problém, určitě bych šla na VŠ. Obory jsou to krásné, ale…

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 09.10.14 13:37

@Linnb Záleží, jestli studuješ denně a nebo dálkově. ;)

krtek7489
Kelišová 5827 příspěvků 09.10.14 13:37

@Linnb Znám jednu zahradnici. Sedí v bance za přepážkou už mnoho let :)

Linnb
Povídálka 27 příspěvků 09.10.14 13:39

Tak samosřejmě je to můj život :) Chtěla bych práci jinou, ale v budoucnu bych se chtěla zabývat prací, která by se týkala svateb… tak pro to by byla asi nejlepší floristika…

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 09.10.14 13:39

@krtek7489 A já znám holku s ekonomkou, která dělá v květinářství. :mrgreen:

Linnb
Povídálka 27 příspěvků 09.10.14 13:40

Voš denně :D ano to je bohužel ve všech oborech..:( řekněme, chtěla bych to pro budoucí své podnikání-nemyslím tím však seknout se svou prací a poté krachnout na něčem, co nejde :)

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 09.10.14 13:40
@Linnb píše:
Tak samosřejmě je to můj život :) Chtěla bych práci jinou, ale v budoucnu bych se chtěla zabývat prací, která by se týkala svateb… tak pro to by byla asi nejlepší floristika…

Tak svatba je široký pojem. To můžeš jít klidně na švadlenu, kuchaře, zlatníka,…

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 09.10.14 13:41
@Linnb píše:
Voš denně :D ano to je bohužel ve všech oborech..:( řekněme, chtěla bych to pro budoucí své podnikání-nemyslím tím však seknout se svou prací a poté krachnout na něčem, co nejde :)

Tak jestli chceš studovat denně VOŠ a k tomu zároveň denně střední, tak nevím, kdy to chceš zvládat.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Z pašeračky Terezy je světové celebrita! Modelka jde za mříže, píší v Británii

Pašeračka Tereza Hlůšková, kterou dnes pákistánský soud poslal za pokus o... číst dále >

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >