Jaký pořídit ojetý kočárek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jirik9
Povídálka 43 příspěvků 16.08.18 20:39
jaký ojetý kočárek

Ahoj,
hledám nějaký ojetý kočárek v ceně 6-8 000 Kč, dvojkombinace, případně i s autosedačkou. Ideálně trochu lepší sporťák, aby se nemusel později kupovat nějaký lepší. Vůbec nevím jakou značku a typ zvolit. Co doporučujete? Hodně se píše polský kočárek ne, že po jednom dítěti bude rozvrzaný, ale jaký je vůbec polský? Tak nějakou lepší značku po více dětech?
Líbí se mi Junama Impulse, Britax B-motion

Reakce:
Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8780 příspěvků 16.08.18 20:44

Mě se líbí G-Mini mají 2v1, já teda budu mít hlubokou od našeho Soyana a pak sporťák rovnou od G-MINI Trend Air, co mám už teď :)

Jasmina81
Kecalka 385 příspěvků 16.08.18 21:01

Záleží co každý od kočárku očekává, Já mám třeba po synovi 9 let schovanou inglesinu magnum, je jako nový, prostorný a lak mám jane slalom a nunu za ne top za někoho jiného hrůza ;)

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 16.08.18 21:04

Treba roan marita, je to tank, ktery vydrzi radu let i nesetrne zachazeni, takze bych se ho nebala koupit z druhe ruky. Ale je velky a tezky.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1926 příspěvků 16.08.18 21:05

Britax je dobrý. Má ho i hodně známých v okolí a u většiny spokojenost.

Lisianne
Kecalka 262 příspěvků 16.08.18 21:10

Máme Britax sporták (nový) - super a hluboký Mutsy (z druhé ruky) a taky super

Uživatel je onlinechaela
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 2 inzeráty 16.08.18 21:16

Já jsem dřív polský taky nechtěla, ale nakonec jsme koupili Firkon a dvě děti odvozil úplně v pohodě a ještě pořád normálně funguje, až na malou dírku v košíku nemá jedinou vadu, a to jsme mu dávali fakt zabrat.
Takže bych se asi neohlížela na nějaký polský, čínský apod.

růžový achát
Kelišová 5013 příspěvků 16.08.18 21:19

Baby jogger… :))

Micaella22
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 16.08.18 22:16

Britax, baby jogger, vslco snap jsou takovy topky co ma 50% mamin. Jsou super

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >