Jaký kočárek? Nevím

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evickamicka
Kecalka 131 příspěvků 30.07.18 21:40
Jaký kočárek, nevím

Ahojky, chtěla bych radu, rozhoduji se mezi kočárky x-lander Xmove, moon nuova a noordi fjordi. Poradíte?? Jaký by jste zvolili vy? Budu jezdit převážně po asfaltu. Ale občas na polňačku nebo do lesa

Reakce:

Lex1
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 1 inzerát 30.07.18 21:52

Mám X-Lander X move, za mě perfektní, prakticky, bitelny, hafo uloznyho prostoru, nedám ho :). Chtěla jsem prodat jako trojkombinaci, ale vzala jsem zpět. Perfektní kočár

kamikka
Stálice 81 příspěvků 30.07.18 21:53

X-landera jsem měla a byla jsem s ním moc spokojená. Projel mi snad všechno a v kufru místa zbylo taky dost.
Moon nuova se mi nelíbí ani moc designově, takže bych si ho nejspíš nevybrala:D ale vypadá, že tvoje požadavky splní
Noordi fjordi se mi nelíbí vůbec, ale bytelně vypadá :palec:
Já bych xlandera brala hned a znovu!

Příspěvek upraven 30.07.18 v 22:02

eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 30.07.18 21:55

Ze všeho nejlepší je navštívit kamenný obchod a vyzkoušet si své favority. Já jsem měla vyhlídnutý asi tři kočárky a v obchodě jsem zjistila, že ti moji favorité jsou spíš pro menší maminky.

leja.t
Kecalka 108 příspěvků 30.07.18 22:17

Všechny 3, které si vyjmenovala mají kamošky, já mám britax go next, a shodly jsme se s holkama, že lepší kočár, než ten můj fakt není! Takže tak!! :oops:

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1943 příspěvků 30.07.18 22:47

Mám x-lander x-move, tedy z roku 2012, ale co jsem koukala na nový verze, tak ho spíš vylepšili, to co se mi nelíbilo. Je to super kočár, mám ho už na druhý dítko, a to je opravdu ježděnej, po veškerým terénu. Dceru jsem vozila do dvou a půl let, protože v kočáře spala po obědě, synovi jsou dva a hodlám ho v něm uspávat taky tak. Obě děti milovaly spánek v kočárku. Je tedy už hodně jetej, vyšisovaná stříška, díry ve slídě na stříšce, vyměňovaný madla a zádová deska, ale všechno se to zvládlo vyměnit doma. Za mě super. Zase bych do něj šla :mrgreen:

maaarkeeet
Kecalka 260 příspěvků 30.07.18 23:11

Také zrovna vybíráme, do konce srpna bychom chtěli objednat. V hledáčku mám take X-lander a první kočárek co se nám líbil už v květnu byl Noordi Fjordi :lol: ten X-lander bych si ještě ráda projela aspoň v prodejně, tak uvidíme.

admin
Extra třída :D 11144 příspěvků 31.07.18 06:41

@Evickamicka Dobrý den,

doporučuji taky mrknout se do recenzí kočárků a pak se po vybraném rovnou podívat v Bazaru s kočárky tady na eMiminu. :-)

Zdravím :kytka:
adminka Eliška

Káťa19
Kelišová 7371 příspěvků 20 inzerátů 11.09.18 11:34

X move nejde dat sportak proti smeru nebo ano? :think:

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1943 příspěvků 11.09.18 12:12
@Káťa19 píše:
X move nejde dat sportak proti smeru nebo ano? :think:

Právě že x-move jde, bez toho bych ho nechtěla. Dcera jezdila směrem ke mě pořád, syn skoro taky. Nejde XA.

Káťa19
Kelišová 7371 příspěvků 20 inzerátů 11.09.18 13:59

@PapeJ parada
A holky nevite jeste o nejakym peknym, co jde do protismeru a zvladne teren a ma vetsi korbu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >