Reklama

Inglesina Aptica

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

labelinka
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 06.08.18 11:42
Inglesina Aptica

Vybíráme kočárek a hodně se mi zalíbila letošní novinka od Inglesiny - Aptica. Je u nás v prodeji teprve od července, a proto o ní člověk jen tak něco nenajde. Viděl ji už někdo na živo? Pokud ano, jaký z ní máte dojem? Nebo alespoň pokud máte nějaké zkušenosti s touto italskou značkou, jak jste spokojeni? Za jakékoli reakce děkuji :)

Reklama

Reakce:

Káťa19
Kelišová 6760 příspěvků 37 inzerátů 06.08.18 12:25

@labelinka nejake recenze na Inglesinu jsou tu https://www.emimino.cz/…sti/hledani/?…

labelinka
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 07.08.18 10:03

Opravdu nikdo žádné informace o Inglesina Aptica?  :think:

Káťa19
Kelišová 6760 příspěvků 37 inzerátů 07.08.18 10:16

@labelinka jeste me napada, zkus treba skupinku na fb Inglesina a poptej se,zda ji nekdo nema. Je to novinka, nikde jsem prave nic nenasla

labelinka
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 07.08.18 10:27

@Káťa19 už jsem zjistila, kde ji mají vystavenou na prodejně a pojedem se tam dneska podívat :) přes fb jsem zkoušela, ale maminky s inglesinou nejsou moc aktivní (narozdíl od maminek s Britaxem nebo Joolz) ;-)

labelinka
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 07.08.18 19:25

Kdyby nekdo patral jako ja, dneska jsem ho byla obhlidnout a je fakt moc krasny. Ma spoustu vychytavek, ktere jsem od kocarku chtela - lehky, podvozek skladny i do maleho auta, krasne se da slozit jen jednou rukou. Super velka stinici striska u korby i sportaku, vetrani atd. Jenze manzel ma 194cm a vypada s tim jak s kocarkem pro panenky :D ja jsem taky vysoka (178cm), tak tim to asi pada. Skoda…

mamavara
Nováček 1 příspěvek 12.08.18 18:30

Můžu se zeptat, kde se dá Inglesina Aptica vidět naživo? Kde jste se na ni byli podívat? Na internetu se mi zdá téměř dokonalý, ale nemám odvahu objednávat bez „ohmatání“ ;)

labelinka
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 12.08.18 20:59

@mamavara my jsme kousek od Ostravy, takze tam. Muj postup byl takovy, ze jsem si zjistila eshopy v okoli, ktere ho prodavaji a obvolala je, abych zjistila, jestli ho maji k videni primo na prodejne. A jen jedna mela.

MajdaKol
Nováček 2 příspěvky 12.09.18 16:22

Včera jsme se byli na novou Inglesinu, také podívat je opravdu krásná, lehká, prostorná a skladná jediné co se nám nezdálo bylo, že se s ní nedá vůbec houpat, je strašně tvrdá. Nevíme jestli to je velké mínus, co si o tom myslíte? Houpací nebo nehoupací kočárek? :nevim:

labelinka
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 17.09.18 10:08

@MajdaKol houpaci byt nemusi (vsichni rikaji, ze ve vlastnim zajmu neucit dite na houpani, protoze pak to bude chtit porad), kazdopadne odpruzeny by byt mel, aby tlumil narazy. Inglesina na me byla hrozne tvrda a co jsem cetla, tak v neodpruzenych kocarcich jsou deti dost vyklepane, pokud se nejede zrovna po asfaltu. Jo a taky sportak ma jednu nevyhodu - nezpevnena strecha, ktera se ve vetru pak kymaci ze strany na stranu, upozornovala nas na to prodavacka :mrgreen: Jestli se pujdete jeste jednou podivat, zamerte se na to ;)

MajdaKol
Nováček 2 příspěvky 17.09.18 10:25

Moc děkuji za upozornění :) Jaký kočárek jste nakonec vybrali vy?

labelinka
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 17.09.18 11:19

@MajdaKol nakonec jsem dala na doporuceni kamaradek (uz maminek), ktere se nezavisle na sobe vsechny shodly na tom, at prvni koupime starsi dvojkombinaci s velkou korbou, odpruzeny a pak at radeji investujeme do kvalitniho sportaku, ktery bude hlavne skladny a lehky (coz u dvojkombinaci vetsinou neni). Na bazarcich je to plne dvoj/trojkombinaci, ktere vsichni po cca pulroce, max. roce prodavaji a porizujou prave ty lepsi sportaky :) Nechtela jsem polsky kocarek, tak jsme se nakonec rozhodli pro ABC Design Viper 4, ktery ma velikou korbicku a vypada, ze projede vse :D Taky je jen pul roku pouzivany, jeste v zaruce a ve vybornem stavu.

Káťa19
Kelišová 6760 příspěvků 37 inzerátů 17.09.18 12:28

@labelinka vypada hezky, jde sedacka i proti smeru?

labelinka
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 17.09.18 12:40

@Káťa19 Ano. To jsem chtela kvuli tomu, ze ze zacatku je dulezite, aby mimco videlo na matku. Vetsina tech sportaku mimo dvojkombinace je totiz uz pak bez moznosti zmeny. To pak vyuzijem, az uz bude vetsi :) Navic ma velika nafukovaci kola, dobre odpruzeni zadnich kol, tak myslim, ze snad i pro mimco bude pohodlny :)

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama