Jaký opalovací krém pro prcka?

206
17.3.07 00:23

JAKÝ OPALOVACÍ KRÉM PRO PRCKA?

Chtěla bych se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s těmito krémy?

EUCERIN of 25 nebo 40
BABÉ LABORATORIOS of 40
MIRACLEAN of 20 nebo 30
AMBRÉ SOLAIRÉ of 40

Moc děkuji

Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1077
17.3.07 08:21

Ahojky,

malá má atopický ekzém, požívali jsme minulý rok a budeme i teď Daylong Kids. Je perfektní.

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
17.3.07 10:59

Ahoj, vyzkoušeli jsme všechny možné krémy z lékárny a opravdu nejlepší je DAYLONG KIDS SPF 40,stojí cca 300,– kč.Kadla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
17.3.07 11:23

Ahoj,

náš malý ma taky ekzém a loni jsme používali taky Daylong Kids 40 teda tu čtyřicítku jsme používali na dovolené u moře tady nám stačila 16.

Opravdu doporučuji. Je sice dražší, ale kvalitní a ani náznak zčervenání pokožky.

Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
17.3.07 11:49

Ahoj, také používáme tentýž Daylong co napsali holky, je výborný :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
18.3.07 22:52

Už jsem to jednou psala, ale bylo mně to přesunuto do kosmetiky!

Moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
648
18.3.07 23:02

Ahoj, pokud chceš přírodní kosmetiku, tak Weleda má krém i mléko na opalování pro děti. Nebo Lavera.

Jinak hodně si chválí Daylong Kids, La Roche, Avene - mají v lékárně jsou hypoalergenní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
18.3.07 23:56

A kam jinam mám opalovací krémy dát než do kosmetiky? Zkus si opalovací krémy vyhledat, možná bys zjistila vše, co pořebuješ bez opakovaného zakládání diskusí…
Navíc název diskuse „Poraďte, prosím!!!“ je opravdu výstižný, myslím, že si ho každý spojí s tím, že hledáš opalovací krémy!

Tuhle diskusi sloučím s tou předchozí, a jen narychlo ti vyhledám pár diskusí na stejné téma:
https://www.emimino.cz/modules.php?…

L.

PS: Diskusi ti také přejmenuji, mít skoro 15000 (tolik diskusí tu opravdu je) diskusí s názvem Poraďte! je fakt poněkud matoucí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
19.3.07 09:02

urco Daylong kids, nebo Microsan (je od stejne firmy a funguje na stejnem principu), doktorka nam Microsan doporucila, nebot mala mela hodne citlivou pokozku, stale vysusenou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
19.3.07 11:44

PRO LESINU:

Předně děkuji za vybrané články, ale co se týče toho přesunutí, tak si myslím, že to nebylo nutné! Samozřejmě vím, že krém patří do kosmetiky! Můj důvod umístění toho článku do oddělení „batole“ byl záměrný z toho důvodu, že kosmetiku navštěvuje míň lidí!!! A takových příspěvků, které podle mně patří jinam je tam víc než dost., Např. „musíme mít H.A. UM?“, „nivea-čisticí nosní sprej“, „laringitida“, „nechce kousat“, „večeře…“, „brusinky a batole“, „zvracení“, „divná vyrážka“, „už týden teplota“, atd…

Takže jenom tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
19.3.07 13:51

Pořádek se tu v diskusích dělá zhruba měsíc - a za tu dobu prostě nelze správně uklidit 15000 diskusí - ovšem chovat se tak, že pod heslem: „je tu bordel“ budu dělat další je fakt poněkud zcestné.

Pokud mi chceš pomoci, pošli mi adresy diskusí, které podle tebe patří jinam a já je ráda přestěhuji. Nebo alespoň nedělej další zmatky…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.07 13:40

Ahoj,
chci se zeptat jestli a popřípadě jaké používáte mléko/krém po opalování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
miskaaa
2.5.10 16:44

Opalovací krém

a co prosím říkáte na tento krém na opalování pro děti? taky bych potřebovala poradit :-)

• Nahlásit
  • Citovat
1812
3.3.11 15:42

určitě krémy z lékárny. daylong, la roche, avene. SPF 50+. Používám i na sebe :-)
Z drogerky raději nic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
3.3.11 16:32

Minulý rok byl nejlépe hodnocený : La roche-Posay mléko SPF 30 - je voděodolný a má dobrou kosmetickou kvalitu. Cenově přijatelnější a též velmi dobře hodnocený je Ladival ochrana proti slunci mléko 30.Poměr ceny a kvality vyhrál Sundance dětské mléko na opalování - snad lze koupit v DM - nevím (hůře se roztírá). Drogerie bych tedy nezatracovala, je pravda, že v lékárně jsou schopni poskytnout více informací a je-li třeba poradí. Tolik vychvalovaný Daylong zajišťuje dobrou ochranu proti slunečnímu záření, ale ve vodě se snadno smývá, takže je třeba aplikaci opakovat. Garnier Ambre Solaire tuším v testu dopadl jako třetí nejlepší.Pro syna, kterému v létě bude méně než rok koupím MicroSun Baby, obsahuje minerální filtry nikoliv chemické,neobsahuje parfem - je třeba počítat s tím, že roztiratelnost bude horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama