Prsní vložky Helen harper

18
15.2.07 21:27

Prsní vložky Helen harper

zkoušela už některá z vás prsní vložky Helen Harper? Nově jsem je chtěla vyzkoušet, ale po rozbalení mě překvapil nepříjemný zápach, který vydávaly. Raději je nebudu používat a pravděpodobně skončí v koši. Nemohu riskovat případně zdravotní problémy, které bych takto mohla přenést na miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Gabika
15.2.07 22:21

Ja som ich mala, nepripadalo mi, že zapáchajú, ale nebola som s nimi spokojná. Sú pre mňa málo savé, spodnú stranu majú snáď igelitovú (myslím vo vnútri), takže to nijako neodvetrávalo, mala som stále pocit vlhka a po kojení boli tak nasiate, že sa dali žmýkať, a to doslova. Vrátila som sa k Fixies a som spokojná.

Gabika

• Nahlásit
  • Citovat
1209
16.2.07 08:49

No holky to jste mě moc nepotěšily :? . Mám je připravené do porodnice a ani jsem je nerozbalovala. Asi dneska ještě poběžím pro Fixies a tyhle radši nechám až na doma.

Mahony

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
16.2.07 09:34

ja teda nedam dopustit na Fixisky, jsou hezky save, odvetravaji. Helen harper jsem mela jednou a s Fixiskama se nedaly srovnat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
16.2.07 09:42

Ja mam vyborne zkusenosti s DM-babylove......... maji vzadu lepitka, takze mi nelitali a nevypadli z podprdy.......

Jo a dobre jsou i chicco, ale ta cena............mela jsem velkou spotrebu
Fixies jsem nekupovala, po spatnych zkusenostech s plenama mne tahle znacka odradila… mozna priste?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama