Jaký peeling?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Editka96
Povídálka 11 příspěvků 19.01.19 21:19
Jaký peeling?

Holky jaký používáte peeling? Značku, typ. Nebo co vám vážně zabralo na černé tečky? Jsem už bezradna :,( :,(

Reakce:
Ou
Kelišová 6222 příspěvků 19.01.19 21:27

Na černé tečky chceš enzymatický - s ovocnými kyselinami. Je to zoxidovaný kožní maz. Nemá smysl to řešit mechanickým oddíráním, tím se jedině naruší pokožka. Stejně tak nená dobrý nápad to vysušovat něčím hodně agresivním. Natož vymačkávat.

Fajn enzymatický peeling má třeba Ziaja - i na různé druhy pleti.

https://blogs.scientificamerican.com/…-blackheads/

Gerberka
Závislačka 3226 příspěvků 22.01.19 10:52

ahoj, zkoušela jsem více značek, nyní mám nejnovější skvělé zkušenosti se značkou NAVIA (ze Slovenska) - je to šípkový peeling na problematickou pleť - opravdu výborný :palec:

MiladkaR
Povídálka 17 příspěvků 27.01.19 20:14
re

Děvčata, hlavně ten peeling nepoužívat moc často, jinak budete mít přesušenou pleť :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >