Reklama

Jaký plážový stan?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MajkaF
Povídálka 43 příspěvků 02.05.10 22:02
Jaký plážový stan?

Prosím poraďte, chtěla bych koupit plážový stan na dovolenou v Chorvatsku, jedeme s 2-letým dítětem. Nedokážu si ale vybrat, chtěla bych, aby se dobře skládal, a něco vydržel i když bude foukat vítr…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

fidla
Kecalka 468 příspěvků 03.05.10 07:42

Ahoj, my jsme poridili takovy ten samorozkladaci (pop-up), manipulace bezpracna, skladnost uzasna, ale teda kdyz zafouka od more trochu vic, pekne se deformuje :zed:
Skladaci stan jsem radsi nevybirala, odradilo me to v predchozim roce, kdyz se cela plaz bavila pohledem na mladeho tatika, jak asi pulhodky daval dohromady konstrukci-pak tam pobyli s miminem dalsich 20min a zacaly tanecky kolem skladani :lol: Jelikoz jezdime na dovolenou sami, bylo by to jen na mne-jak se znam, tak s mou sikovnosti by se okoli bavilo jeste vic, do toho by mi mrnous roznasel komponenty-na to proste nemam :lol:

Mava
Generální žvanilka 24819 příspěvků 03.05.10 11:37

Taky vybírám, ale stále nevím jaký. Volim mezi těmito
http://www.zbozi.cz/items?…
asi vyberu, tento http://www.sport-product.cz/…ancis-S39116

Je někde odkaz na ten samorozkládácí???? To mě zajímá.

Mava
Generální žvanilka 24819 příspěvků 03.05.10 11:39

tak už jsem ho našla
http://www.gorby.cz/detail.php?…

Je to dost malé. Přemýšlím o něčem, abych v tom mohla i nakojit. :nevim:

fidla
Kecalka 468 příspěvků 03.05.10 12:37

Mava-jj,neco takoveho mame, ale neni to tahle (draha) znacka, ale jakysi madeinchina za tretinovou cenu- je teda vetsi-sirsi i vyssi, taky jsem ho chtela pouzivat na kojeni :wink: Zkusim pohledat, co to bylo za vyrobce, dala bych odkaz

Sunnyside
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 03.05.10 12:41

Ahoj,
my máme stan Coleman, je fajn v tom, že ho můžeš zapnout, když jdeš do vody…

http://www.hshop.cz/…-sundome.htm

Jrk
Kecalka 494 příspěvků 03.05.10 13:00

staci jakykoliv. My meli velky stan za 2k a vydrzel i vichrici. Jinak muzes znackvy, ale ridil bych se tim jak velky budes chtit a cenou. Na ostatni nekoukej, dneska stany vydrzi hodne.
Nebo chces li mit jistotu, bez do outdoor obchodu, tam ti poradi dobre. RockPoint, Hortez apod.
Nekupuj v retezci, Globus, kaufland, do toho bych nesel.

fidla
Kecalka 468 příspěvků 03.05.10 13:05

tak jsem se dopidila, je to od fy EXTEL, kupovany tehdy docela levne primo od dovozce, ted jsem ho nasla jen v nabidce detskych e-shopu.
plazovy stan

Příspěvek upraven 03.05.10 v 18:21

Sunnyside
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 03.05.10 13:07
fidla píše:
tak jsem se dopidila, je to od fy EXTEL, kupovany tehdy docela levne primo od dovozce, ted jsem nasla jen v nabidce detskych e-shopu plazovy stan

To ale není nijak upevněný, ne? Co když foukne vítr, za co to drží?

Sunnyside
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 03.05.10 13:17

Posílám fotku toho našeho. :palec:

fidla
Kecalka 468 příspěvků 03.05.10 13:23
Sunnyside píše:To ale není nijak upevněný, ne? Co když foukne vítr, za co to drží?

Neni upevneny, mame ho zatizeny vecmi a kdyz vic fouka tak kameny :evil: (jezdime na oblazkovou plaz) Ukotveni by se urcite hodilo, ale to ma jen ten drazsi od Babymoov :roll: To mi zas bylo lito vyhodit tolik penez za jednu vec navic. Ale jak jsem uz psala, nevyhodou je, ze se ve vetru (de)formuje, k Baltu je naprosto nevhodny :lol:

Sunnyside
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 03.05.10 13:27

I když pravda, že na oblázkovou pláž bys ten náš nechytla, upevňuje se na kolíky do země. Tak teď záleží na zakladatelce, kam pojede na dovolenou. :mrgreen:

fidla
Kecalka 468 příspěvků 03.05.10 13:33

Sunny, a vy mate tu fotku odkud, ze taborite na trave?

Sunnyside
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 03.05.10 13:35

Od nás z aquaparku. :mrgreen: Nejsou tam žádné stromy, tak tyto stany jsou jediná možnost, jak udělat dětem trochu stínu. :-)

fidla
Kecalka 468 příspěvků 03.05.10 13:46

Tak to jo :mrgreen: Prave jsem si rikala, ze je docela luxusni mit na plazi vyber povrchu :palec:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >