Jaký příjem do domácnosti máte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 11:07
Jaký příjem do domácnosti máte?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Vím, že mi do toho nic není, tak kdyby někdo chtěl, tak klidně anonymně…:) zajímalo by mě jaký příjem vám chodí do s více dětmi. My máme dohromady 40 000kč +- Jenže neušetřme nic. Utrácíme. Platíme 8 tisíc zálohy na služby a zytek jde prostě do domácnosti. Máme dvě děti. Chtěla bych se s nimi někdy kouknou někam do zahraničí, nebo mít alespon něco bokem, když se něco podělá :roll:.Jak to máte vy?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 23.01.18 11:14

Možná to není tak málo, příjem 40 tisíc.
Možná by stačilo se uskromnit, neutracet jak píšeš… Potom i ušetříte. Tedy pokud ani nic nesplacite…

catherine100
Vesmírná mluvilka 30696 příspěvků 23.01.18 11:15

No a co chceš slyšet, peněz máte dost, tak setrete

Napište si za co utrácíte a uvidíte kde ubrat

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 11:16

Každý máme příjem cca 40tis čistého, rekonstrukci domu jsme už před rokem dokončili, takže se nám daří již více šetřit. Jsme bez hypotéky a bez půjček.
Provoz domu nás stojí kolem 10tis, nákupy taky asi 10tis, auta 5tis, mobily máme služební.
K tomu pojistky, spoření, stavebka, kroužky, školka, cestování a výlety, kadeřnice+kos­metika+nehty+pe­dikúra… Odhaduju, že ušetříme tak 20-30tis měsíčně. Kdybychom museli, ušetřili bychom víc. Ale rádi někam zajdeme, chodíme hodně na koncerty, do divadla. Taktéž s dcerou. Rádi chodíme každý týden celá rodina na kafíčko a na zmrzku. Když nejdem, dcera se hned diví :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 11:16

A co teprve ty lidi, co mají dětí ještě víc a příjmy nižší a nájem ještě vyšší…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 11:17

Rok a pul dite, druhe za dva mesice k narozeni, ja na RD. Celkove prijmy mesic od mesice 60-80k. Cca 20 z toho jde na ruzna sporeni a fondy apod, zbytek se castecne prospotrebuje, castecne sem tam nejake drobne zbudou. Anonym - finance, jinak prosim smazat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 11:17
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Vím, že mi do toho nic není, tak kdyby někdo chtěl, tak klidně anonymně…:) zajímalo by mě jaký příjem vám chodí do s více dětmi. My máme dohromady 40 000kč +- Jenže neušetřme nic. Utrácíme. Platíme 8 tisíc zálohy na služby a zytek jde prostě do domácnosti. Máme dvě děti. Chtěla bych se s nimi někdy kouknou někam do zahraničí, nebo mít alespon něco bokem, když se něco podělá :roll:.Jak to máte vy?

Mame cca 35 000 triclenna rodina, bydleni nas stoji 13 000, na sporici davame minimalne 2 000, 2000 na dovcu a 1500 na darky (narozeniny, svatky vanoce, pro nas i rodinu) neco dame na poplatky (mobily, net, atd) na mesic mame 13 000 (jidlo, vylety, nafta, drogerie) co zbyde, davame taky bokem… letos letime na dovcu, pak nejake vikendy a kdyz se povede, tak jeste jedna tydenni v cechach…

BaMaK
Závislačka 2748 příspěvků 5 inzerátů 23.01.18 11:17
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Vím, že mi do toho nic není, tak kdyby někdo chtěl, tak klidně anonymně…:) zajímalo by mě jaký příjem vám chodí do s více dětmi. My máme dohromady 40 000kč +- Jenže neušetřme nic. Utrácíme. Platíme 8 tisíc zálohy na služby a zytek jde prostě do domácnosti. Máme dvě děti. Chtěla bych se s nimi někdy kouknou někam do zahraničí, nebo mít alespon něco bokem, když se něco podělá :roll:.Jak to máte vy?

Taky neumim setrit :lol:, ale vymyslela jsem si na sebe fintu. Kazdy mesic v den vyplaty mam nastaveny prikaz na odeslani casti penez na jiny ucet. Nic moc jineho na me nezabira, kdyz penize mam, utracim za " blbiny" kdyz ne, neutracim.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 23.01.18 11:18

Mně pomohlo hned po výplatě vybrat a dát do šuplíku. Co mám na účtě, taky utratím. Neříkám, že jsem ke konci měsíce nikdy do šuplíku nesáhla… ale ušetřila jsem spíš, než si říkat, že nesmím tolik utrácet. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 11:18

Sme tři, budeme 4 a máme 4 kočky. Příjem momentálně asi 27 000, z toho 9 000 dáváme do hypo a provozu domu. K tomu máme nejnižší penzijko, co nejnižší životko.. no na jídlo, drogérku, ošacení nám zbývá uboze málo.. se 40 bych našetřila na krásnou zahraniční dovolenou coby dup :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 11:26

Dáme dohromady kolem 70 tisíc. 20 měsíčně odložíme a zbytek se taky celý utratí. Máme vysokou hypotéku a 3 děti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 11:29

Jsem sama s ditetem. Muj plat je od 16000 do 20000 Kc, alimenty 2000 Kc, bonus na dite 1100, dyska 5000 az 8000 Kc.
Neusetrim temer nic. Setreni nesnasim.
Nebudu si cely rok trhat od ust, abych se mohla tyden valet v Chorvatsku.
Jezdime po CR a jezdime cely rok.
Kavicky, herny, kino, nakupy..

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 23.01.18 11:47
@Anonymní píše:
Každý máme příjem cca 40tis čistého, rekonstrukci domu jsme už před rokem dokončili, takže se nám daří již více šetřit. Jsme bez hypotéky a bez půjček.
Provoz domu nás stojí kolem 10tis, nákupy taky asi 10tis, auta 5tis, mobily máme služební.
K tomu pojistky, spoření, stavebka, kroužky, školka, cestování a výlety, kadeřnice+kos­metika+nehty+pe­dikúra… Odhaduju, že ušetříme tak 20-30tis měsíčně. Kdybychom museli, ušetřili bychom víc. Ale rádi někam zajdeme, chodíme hodně na koncerty, do divadla. Taktéž s dcerou. Rádi chodíme každý týden celá rodina na kafíčko a na zmrzku. Když nejdem, dcera se hned diví :)

A na co setreitw?!? I vy ostatni?

Petruna21
Echt Kelišová 9778 příspěvků 23.01.18 11:52

My tedy když to spočítám dohromady i s přítelovým platem máme 50 000,– zatím ditko nemáme ale už je na cestě tak že nastane i více placení ale buď v klidu nám z toho taky nic nezbyde :zed: :zed: možná něco málo. Z toho mám doma pejska 8)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 11:58

Já mám k dispozici na měsíc cca 35000. Z toho platím, hypo + služby 13000, 1700,– stavebko + 1500,– si dávám stranou na spořicí účet. Další náklady na domácnost, jídlo, pojistky, kroužky, provoz auta atd sežerou cca 10000,– Jsme čtyři… Vedu si teď v aplikaci výdaje, abych věděla, kam se mi prachy ztrácí. :)
Na dovolenou u moře neušetřím, i kdybychom se rozkrájeli, jezdíme po ČR a moc si nevyskakujeme.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama