Reklama

Jaký rozměr dveří

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 07:53
Jaký rozměr dveří

Ahoj, mám takový asi blbý dotaz, ale chci se zeptat když máme vchodové dveře jejichž rozměr původních dveří ze vnitř (křídlo) je 95 cm, a futra ze vnitř mám pocit že 104 cm, jakému typu dveří to odpovídá? 90?

Reklama

Reakce:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1542 příspěvků 19.09.18 07:59

Atypu.

michaela1310
Kecalka 202 příspěvků 19.09.18 08:35

Ahoj pokud je ta kratší strana dveří 95cm tak jsou o 3 Cm větší než je standardní velikost. Standardní velikost dveří 90 tek ve falci( kratší strana) je 92cm. Takže jmenovitý rozměr dveří jsou 93, kde kratší strana je 95, delší by měla mít 98cm

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 08:43

@michaela1310 šířka dveří 95 cm je delší strana

michaela1310
Kecalka 202 příspěvků 19.09.18 10:20
@Anonymní píše:
@michaela1310 šířka dveří 95 cm je delší strana
tak to jsou normální 90tky dvere standardní rozměr

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >