Jaký šlapací traktor ušlápne 2-3leté dítě?

2654
16.7.15 12:20

Jaký šlapací traktor ušlápne 2-3 leté dítě?

Zdravím všechny. Snažila jsem se tu zorientovat v diskusích o šlapacích traktorech, ale nenašla jsem obecnou radu - jaký koupit šlapací traktor, aby ho ušláplo 2 - 3 leté dítě? Malému budou sice 3 roky, ale postavu má na 2 roky.

Existuje traktor s náhonem na zadní kola třeba jako u tříkolek? Nezáleží mi až tak na ceně, radši něco kvalitnějšího. Ale zas přes 4000 bych opravdu nešla. Samozřejmě co nejlepší kvalita za co nejméně peněz. Děkuji. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
JayLee
16.7.15 12:21
@Levandule121 píše:
Zdravím všechny. Snažila jsem se tu zorientovat v diskusích o šlapacích traktorech, ale nenašla jsem obecnou radu - jaký koupit šlapací traktor, aby ho ušláplo 2 - 3 leté dítě? Malému budou sice 3 roky, ale postavu má na 2 roky.Existuje traktor s náhonem na zadní kola třeba jako u tříkolek? Nezáleží mi až tak na ceně, radši něco kvalitnějšího. Ale zas přes 4000 bych opravdu nešla. Samozřejmě co nejlepší kvalita za co nejméně peněz. Děkuji. :kytka:

kupovali jsme tedka na mall.cz ten zelenej - malymu je 20 mesicu a včera poprvé uslapl takze snad to kazdym dnem bude lepsi a lepsi :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
16081
16.7.15 12:27

Zalezi asi na diteti a taky jeho velikosti. Syn ve dvou letech neuslapl tento traktor ale on je opravdu maly a ve dvou letech mel 82cm. takze nemel dostatecne dlouhe nohy aby to dokazal proslapnout. Zkouseli jsem u kamaradky. Ve dvou a pul letech sice na to uz mel delku ale neuslp to ani tak. A ted ve trech letech 92cm uz to uslapne ale prijde mi na to zase uz velky a zkousime rovnou kolo. Takze jsme nakonec neporidili :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2654
16.7.15 12:31

@JayLee Vidím jich tam zelených víc. Šel by ti sem, prosím, dát odkaz? Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
16.7.15 12:36
@Levandule121 píše:
@JayLee Vidím jich tam zelených víc. Šel by ti sem, prosím, dát odkaz? Děkuji!

https://www.mall.cz/…eckou-zeleny?…

ale stal 1100 kc :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
JayLee
16.7.15 12:37
@aknah31 píše:
Zalezi asi na diteti a taky jeho velikosti. Syn ve dvou letech neuslapl tento traktor ale on je opravdu maly a ve dvou letech mel 82cm. takze nemel dostatecne dlouhe nohy aby to dokazal proslapnout. Zkouseli jsem u kamaradky. Ve dvou a pul letech sice na to uz mel delku ale neuslp to ani tak. A ted ve trech letech 92cm uz to uslapne ale prijde mi na to zase uz velky a zkousime rovnou kolo. Takze jsme nakonec neporidili :think:

jj hodne zalezi na velikosti prcka pravda :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
2654
16.7.15 12:59

@aknah31 @JayLee Holky, děkuji. :kytka: Nevím, kolik teď měří, ale velikost má 98, 104 mu je ještě velká. Takže bude mít výšku něco k metru. Navíc má spíš dlouhá záda, ale kratší nohy, řekla bych. No nevím, ještě budu hledat, máme zas ještě staršího syna, tak aby si na to mohl aspoň sednout. Chjo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2654
16.7.15 13:01

Kdysi jsem o tom uvažovala už pro staršího a našla jsem tu na emiminu takovou šikovnou diskusi o kvalitních traktorech, které právě nebylo tak těžké ušlápnout. Měly nějaké lepší převody nebo co. Už si to, bohužel, vůbec nevybavuji…

Příspěvek upraven 16.07.15 v 13:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7381
16.7.15 13:02

Nas ma 20 mesicu a vcera jsme testovali zavodnicku, je to podobne tomu traktoru. Uslapnul to v pohode, ale moc ze zacatku nevedel, co ma vlastne delat. D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2654
16.7.15 13:03
@MarieOVMUC píše:
Nas ma 20 mesicu a vcera jsme testovali zavodnicku, je to podobne tomu traktoru. Uslapnul to v pohode, ale moc ze zacatku nevedel, co ma vlastne delat. D

A co to je, prosím??? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1994
16.7.15 13:19

My máme tento:
https://www.mall.cz/…tony-tigre01?…

Syn (necelé 3 roky) ho bez problému ušlápne. Dřív jsme měli tyč od koštěte a trochu jsme mu pomáhali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1867
16.7.15 13:35

My máme tento:

https://www.mall.cz/…n-deere-6210?…

Starší ho ušlápl až po třetím roce, mladšímu jsou dva a zatím nic. Taháme ho na provázku, to miluje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
16.7.15 13:37
@Levandule121 píše:
@aknah31 @JayLee Holky, děkuji. :kytka: Nevím, kolik teď měří, ale velikost má 98, 104 mu je ještě velká. Takže bude mít výšku něco k metru. Navíc má spíš dlouhá záda, ale kratší nohy, řekla bych. No nevím, ještě budu hledat, máme zas ještě staršího syna, tak aby si na to mohl aspoň sednout. Chjo…

malej ma 92 cm, 15 kg a je mu 20 mesicu a jak rikam uz to uslapl takze snad to bude naplno ale každý dite ma svůj cas :kytka: ale tenhle nestoji tak moc takze zkusit bys to mohla třebas a jeden z nich by v tom urcite nasel zalibeni :kytka: nase mala 6 pryc, tak slape a malého vozi na tom voziku za a jedzime tak venku :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
7381
16.7.15 13:45
@Levandule121 píše:
A co to je, prosím??? 8o

my mame vybranou tuhle, ale prodavaji se i s lepsimi koly, nám stačí takové :) https://www.google.cz/search?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2654
16.7.15 17:03

@MarieOVMUC Aha, děkuji.

Jinak jsem našla tyto stránky: http://www.prozemedelce.cz/…/c-1152-p-3/ Ale nechápu, v čem je mezi jednotlivými modely rozdíl. Popisky jsou podobné, rozdíly v ceně ale veliké.

Apropos máme někdo zkušenost s nafukovacími koly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat