Jaký sporťák ????

10054
19.10.07 09:01

Jaký sporťák ????

Máme pomalu 7 měsíční holčičku a potřebujeme koupit sporťák. Pročetla jsem všechny diskuse, ale stejně jsem nenašla co hledám.
Takže moje požadavky - trojkolka s otočným kolem, polohování zad, polohování nožiček, kočárek musí být lehký, skladný a dobře udržovatelný. A pokud by šel nastavit i proti směru jízdy, byla bych jen ráda.
Původně jsem byla rozhodnutá pro Jané slalom, ale v diskusích jsou na něj docela stížnosti, tak teď vůbec nevím, pro co se rozhodnout. Tak šup sem s vašimi zkušenostmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2210
19.10.07 09:17

Potápko mám taky 7měsíční holčičku, taky jsem hledala sporták ve kterém jí už opravdu odvozím než nebude potřeba žádný kočár, prvně byl můj faforit jané slalom ale nakonec zvítězil GT3 peg perego a je super, zkus kouknout na diskuze, je lehký , hodně jezdím sama autem a tak jsem hledala kočár který se lehce skládá a to on je složený během pár vteřin, bouda jde skoro jakoby překlopit přes mimi což se mi hrozně líbí a další a další

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
19.10.07 09:52

Ahoj, videla jsem tuhle americkou trojkolku na veletrhu a libila se mi. Ma i otocnou sedacku, je lehka, super se ovlada…
http://www.depemo.cz/sortiment2.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10054
19.10.07 11:55

Micho, PP se mi taky moc líbí. Takže pár dotazů - jak ti v tom malá sedí? Nesjíždí ti pořád jakoby dolů? My teď jezdíme v Cortině a Rozárka je pořád tak divně zkroucená, jakoby seděla ve vajíčku, ale bez opory zad. :roll:
A pak mě ještě zajímá, jak je kočárek skladný. Přemýšlím totiž, že bych si ho nechala už i místo golfek. Nemám totiž nervy na to, cca za rok zase vybírat ty správné golfky :D
Janaze - ten kočárek taky vypadá dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
19.10.07 12:59

Ja jsem mela na starsiho kluka sportak a pak koupila jen ty nejlehci jednoduche golfky, pro vyjimecne pripady, kdy byl moc unavenychodit (cesta ze Sokola, od doktorky..). Myslim, ze ti snadno ovladatelny, lehky sportak poslouzi lip nez „velke“ golfky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2210
19.10.07 14:07

potápko vůbec nesjíždí ani nesedí pokřiveně prostě si krásně lebedí, je pravda že kamarádka má quinny a vždycky mi příjde to mimi celé na křivo, co se týká skládání tak to je fakt super rychlovka, já mám velký kufr takže ho tam prostě dám a fičíme ani nesundávám přední kolo , ale to je taky otázka sekundy, právě jsem se rozhodovala jestli odjezdit zimu v starém kočáru a na jaro koupit buggstra a nebo koupit lepší sporták no a vyhrála to GT3, myslím že golfky potřebovat ani nebudem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3799
19.10.07 15:51

Taky se rozhoduju, jestli koupit sporťák, dvojkombinace, kterou jsme si koupili má sporťák, který nám nevyhovuje. Teď jsem našla na netu moc pěkný sporťák za cenu, které ani nemůžu věřit. Necelé 4 tisíce korun!!! Tady koukněte. Maminy, nemáte s tímto kočárkem některá zkušenost???
http://www.reo-reo.cz/products.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
19.10.07 19:11

Ahoj, co takhle Red Castle Whizz?? Mě osobně se moc líbí, má ho sousedka a moc si ho chválí..

http://www.baby-eshop.cz/…castle-whizz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5328
19.10.07 21:17

O haucku roadsteru je tady na emiminu samostatná diskuze a nevyšel z ní nijak dobře. Zajímala jsem se o něj, protože se mi líbil, ale nakonec jsem se nechala odradit výhradami majitelek (je nestabilní a fórový) a koupila Jané Slalom a naprostá spokojenost :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
655
20.10.07 08:16

Dášo, ten kočárek bych teda nebrala - postrádá absolutně výhodu tříkolky, nemá to přední kolo otočné :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
20.10.07 10:49

Ahojky maminy, chtla bych doporučit naprosto vynikající trojkolku. Je od německé firmy TEUTONIA a je to kočár Spirit S3. Můžu vám říct že ten kočárek nemá chybu, báječná manipulace, krásné barvy, možnost od miminka i na další děti, otočná po i proti směru jizdy, brzda na rukojeti, kolečka nejsou nafukovací ale mají ložiska a nepřilepují na sebe sníh, rychle se skládá a přední kolečko zajede pod konstrukci takže ve složeném stavu je opravdu maličký, není uplně udrncaný, to znamená že se s nim dá přijemně houpat opravdu měkce, že mrňavec tam neskáče jak na pérku, ale má se tam jako v bavlnce, navíc má na sobě potah který je antišpinivý. Jediný co je na této trojkolce trošku náročnější je její cena . Ale já jsem opravdu maximálně spokojená. 8) :lol: Má s nim někdo stejné zkušenosti jako já?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10054
22.10.07 22:58

Tak Teutonia by se mi moc líbila, ale ty peníze :roll: To se mi za sporťák moc dát nechce. Zatím to vypadá, že bude Quinny speedi, koukala jsem i na X-landery, ale ty se mi zdají takové divně zpracované :cry:
Ještě zbývá vzít Rozárku a dojít sporťáky vyzkoušet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
23.10.07 08:33

Ahojky holky, zrovna minulý týden jsem kupovala golfky pro dceru. Chtěla jsem Chicco C.T. 05, ale když jsem je viděla naživo, zjistila jsem, že jsou hodně úzký a moje dcera, který je 18 měsíců a je dost hubená v nich už ted byla narvaná.V zimě nabalená by se tam teda nevešla. Navíc mi u nich vadio, že madlo není otevírací, ale jen celý odendavací. Nakonec jsem se rozhodla, teda spíš dcera si vybrala, Neonato Piuma. Jsou lehký, skladný, skládají se jendou rukou. Jak jsou po kvalitativní stránce, říct zatím nemůžu, ale první projíždky proběhly na výbornou. ve výbavě je nánožník i pláštěnka. A myslím, že i cenově je celkem přijatelný - cca 3400,–Kč.
Tak přeju hodně štěstí při výběru.

Papa Radka

• Nahlásit
  • Citovat
70
25.10.07 15:07

Já jsem X-lander viděla…nejprve jsem byla pevně rozhodnutá že si vezmeme x-lander trojkolku…ale připadá mi to hodně chatrný a dost špatně se ovládala. Ale je jedna z trojkolek, která má hezkou cenu. Již několikrát jsem měla možnost vidět v okolí Peg Perego a musím uznat že je taky moc pěkný. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama