Jaký sporťák a autosedačku?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kolousek1
Stálice 60 příspěvků 2 inzeráty 01.04.18 21:53
Jaký sporťák a autosedačku?

Ahoj maminky, vím, že je tady spousta diskuzí na toto téma, ale i tak bych se ráda zeptala sama. S jakým sporťákem jste nejvíc spokojené? Chceme koupit, ale vůbec netuším jaký, představovala bych si cenu do 5000 -. :nevim:

Dále, vajíčko už je u nás taky pasé, tak bychom potřebovali přejít na autosedačku.. Takže, jakou? :D

Díky za tipy :mavam:

Reakce:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 7 inzerátů 01.04.18 22:02

@Kolousek1 Ahoj :mavam:
My máme Zebru- Prampol.
Za mě spokojenost.

Kateřina Hubálková
Kecalka 138 příspěvků 01.04.18 22:08

Valco snap 4( lehký, skladný, projela jsem s ním vše, dítě se v pohodě vyspalo- cena je ale cca 7500,– nový)
sedačka britax romer

wdylme
Povídálka 24 příspěvků 01.04.18 23:03

Zdravím, doporucila bych Valco snap ultra a nejlip verze tailor made..Dlouho jsem vybirala a tenhle ma vsechno, co mi prislo dulezite, ale mozna mate jine pozadavky, nevím. Kocar je lehounky, dite muze jezdit po I proti smeru jizdy a da se sklopit do uplneho lehu.Jsme s nim moc spokojeni ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >