Korýtkové sezení

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  21.03.18 06:34
Korýtkové sezení

Ahojky holky, myslíte, že je možné dát 5 měsíčního prcka do sporťáku, který má korýtkové sezení? Malý už se do korbiccky skoro nevejde je hrozně dlouhý.

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10406 příspěvků 21.03.18 06:47

Hele, tech teorii je tolik, ze se muzes zblaznit, ziju mimo CR, kde se to dela bezne, dokonce od narozeni…ja shanela kocar s korbou jak blazen, protoze k cemu to je dobre na par mesicu, ze…myslim, ze to korytko az takova tragedie neni, hlavne kdyz v tom dite nebude pul dne kazdy den.

Alyss1
Závislačka 2740 příspěvků 6 inzerátů 21.03.18 07:03

Musela jsem si vygooglit co to je. Tyhle kocarky mi prisli hrozne kdyz v tom to dite musi byt porad.

Dej ho do normalniho sportaku co jde uplne polozit.

Tichošlápek
Echt Kelišová 8820 příspěvků 21.03.18 07:14

Nedala bych, tenhle typ kočárku je pitomy i pro starší. Koupila bych sportak, co jde cely do lehu

Jana206
Nadpozemská drbna 26007 příspěvků 21.03.18 07:37

Taky jsem pro sportak, co jde úplně nebo skoro do lehu.

Janli
Závislačka 4695 příspěvků 21.03.18 07:53

Na krátký převoz asi ano, ale pokud s tím plánuješ delší procházky, tak ani omylem. Dítě potřebuje prostor a možnost pohybu. Pokud ho nemá, nemůže se mu vyvíjet svalstvo a kostra. Že to dělají v zahraničí, ještě neznamená, že je to dobře. Pořiď sporťák, co jde do lehu.

Russet
Echt Kelišová 8391 příspěvků 21.03.18 07:56
@Anonymní píše:
Ahojky holky, myslíte, že je možné dát 5 měsíčního prcka do sporťáku, který má korýtkové sezení? Malý už se do korbiccky skoro nevejde je hrozně dlouhý.

Dala jsem až na osmi měsících syna do sporťáku. Šel dát do i lehu. Tahle poloha by snad byla nepřijemná i mně :nevim:

hehehe
Extra třída :D 11509 příspěvků 21.03.18 08:20
@Alyss1 píše:
Musela jsem si vygooglit co to je. Tyhle kocarky mi prisli hrozne kdyz v tom to dite musi byt porad.Dej ho do normalniho sportaku co jde uplne polozit.

Mě se to nepovedlo ani vygooglit, ani jsem to nikdy neslyšela… :nevim:

Cuddy
Extra třída :D 14934 příspěvků 21.03.18 08:25

@hehehe Podivej na bugaboo, ten to ma.

Cuddy
Extra třída :D 14934 příspěvků 21.03.18 08:28

@hehehe Lepsi termin nez korytko je kolebka. Proste sedacka ma pevny tvar a nakladi se otacenim v jednom miste.
Zakladatelko, pokud ti jde o prejeti s ditetem od auta k dr., tak ho tam klidne dej. Pokud ti spi v kocarku 3× denne X minut/hodin, tak bych poridila jiny sportak. Idealne takovy, ktery jde cely do lehu, dite tam pak muzes polozit i na brisko, muze koukat ven, pozorovat svet…

debra.morgan
Závislačka 2769 příspěvků 21.03.18 08:31

V zahraniči je uplne normalni davat novorozence do sportaku rovnou bez hluboke korby…proc, to nevim :-D videla jsem video od youtuberky, kde zkousela sportak babyjogger city elite a dala tam sotva narozene, nevim proc v zahranici tak odmitaji hluboke korby, jen doufam, ze se to nedesotane i sem :roll:

me treba ta poloha neprijde neprijemna, ale nesedici decko bych tam nedala, takze za me kup jakoukoli hlubokou korbu aspon na par mesicu, kdyz uz nic…

hehehe
Extra třída :D 11509 příspěvků 21.03.18 08:40

@Cuddy
Díky, takže je to toto?
Konkrétně v této poloze bych si 5-měsíční dítě při spánku představit dokázala, nepřijde mi to ničím nezdravé… :think:

Cuddy
Extra třída :D 14934 příspěvků 21.03.18 08:43

@hehehe Ano, presne toto. To je cesky pristup, ze ma dite lezet na rovnem, v autosedacce/le­hatku byt co nejmene… V zahranici je pristup jine, tezko rict, zda spatne. Mne by vadila ta nemoznost dat pri dlouhe prochazce dite na brisko, delala jsem to casto. Ale kazdy dle svych pocitu…

Tichošlápek
Echt Kelišová 8820 příspěvků 21.03.18 08:43

@hehehe ono jde o to, ze v této poloze tam pak musí byt porad. Nemůže si natáhnout nohy, zvednout si je jinak nebo se pootocit. Na chrupku proč ne, ale jako hlavní kočárek je to nepraktické. Měli jsme prave buga na dovce a 14 dni mi stačilo, abych se tomu pak vyhýbala jak čert krizi

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1716 příspěvků 21.03.18 09:06

Na prvni dite jsem mela normalne polohovatelny kocar a teda neprislo mi, ze by se tam dceri dobre sedelo- porad sjizdela, kymacela se do stran (to samy ma kamaradka s jinym polohovatelnym kocarem- mala ji sjizdi a sedi dost nepohodlne, rve a nechce tam byt). na druhe a treti mela jsem/ mam korytkove sezeni a je to super vec. Deti tam sedi pekne, pohodlne, nikam nesjizdi. V pololehu bych tam klidne to 5 mes dite dala, je jako v autosedacce. Ale je fakt, ze jsme kocar nemeli na spani po obede- to jen na vyletech.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Bílá o comebacku ke švarnému příteli: Přešel hory doly a jako správný princ si mě zasloužil!

Ze známého lidového moudra „Co je v domě, není pro mě“ si Lucie Bílá (52) nic... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama