Valco snap 4 sport

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bobinka007
Povídálka 32 příspěvků 17.03.18 16:52
Valco snap 4 sport

Dobrý den, chci se zeptat nemáte někdo zkušenost se sporťákem Valco snap 4 sport? Popřípadě doporučili byste mi nějaký jiný dobrý sporťák? Synovi je teprve 10 měsíců a už má přes 10 kilo a není zrovna prcek, myslím na délku, takže by to asi chtělo něco s delší opěrkou zad. Problém je, že tady u nás není moc kde se na kočárky podívat. Děkuji :D

Reklama

Reakce:

Michaela Bohacova
Povídálka 20 příspěvků 4 inzeráty 17.03.18 17:47

@Bobinka007
Dobry den, porizovali jsme synovi pred mesicem. A jsme spokojeni! Mame s nafukovaci koly.Je super lehky a prostorny.Syn ma v 16 měsících 12,5kg tak to taky neni zadny drobek :D
Jestli mate nejakou konkretni otázku klidne se ptejte ;)

Janli
Závislačka 3852 příspěvků 6 inzerátů 17.03.18 17:54

Pořizovala jsem Bebetto nico. Má ložnou plochu 100cm a jako bonus otočnou korbičku.

marketak5
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 2 inzeráty 17.03.18 18:03

Normální snap zase tak veliký není, nevím jestli sport je větší, neo je rozdíl jen v kolečkách. Jinak určitě bych doporučila Britax b-motion plus. Je krásně dlouhý, i dlouhá opěrka a takový bych řekla pevnější. Mám valco snap 4 pro syna a už ve dvou letech mu to bylo krátké na nohy (když v tom náhodou spal) a to není nijak nadprůměrně veliký.

Dandinkaaa
Kecalka 154 příspěvků 1 inzerát 17.03.18 18:46

Ja mam Street od Petit&Mars, ma myslim nejdelsi operku zad. Letos uz ho prodavaj i s nafukovacima koleckama. Zalezi na cene, kolik do toho sportaku chcete dat. Snap bych nekupovala, jsou to takove lepsi golfky, ale zalezi na vkusu. A taky ho maj vsichni kolem :roll:

Bobinka007
Povídálka 32 příspěvků 17.03.18 21:55

@marketak5 Akorát ten Britax nemá polohovatelný podnožník.

marketak5
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 2 inzeráty 18.03.18 12:57

@Bobinka007 tak si možná pletu přesný název, ale kamarádka má a určitě nohy zvedá a je právě krásně dlouhý.
OK hledala jsem na netu a tak to bude asi ten b-agile plus, ten má polohovatelný podniznik

MiaBea
Stálice 53 příspěvků 6 inzerátů 18.03.18 13:14

@Bobinka007 Britax b-motion plus má polohovatelný podnožník.
Jinak co se týče rozměrů, tak zádovà opěrka je jen o 2 cm delší než má Valco, ale sedací plocha je o 5 cm užší než u Valca.

Bobinka007
Povídálka 32 příspěvků 19.03.18 11:40

@MiaBea JJ už jsem se dívala 2017 jej má polohovatelný, ale je teda hrozně drahá, a myslím že 2015 ho polohovatelný nemá.

Bobinka007
Povídálka 32 příspěvků 20.03.18 14:13

@MiaBea Tak nakonec vyhrál Britax b-motion 4 2018, je takový nejvíc stabilní, alespoň mě příjde.

Nanuse
Nováček 4 příspěvky 07.04.18 21:12
@Michaela Bohacova
@Michaela Bohacova píše:
@Bobinka007
Dobry den, porizovali jsme synovi pred mesicem. A jsme spokojeni! Mame s nafukovaci koly.Je super lehky a prostorny.Syn ma v 16 měsících 12,5kg tak to taky neni zadny drobek :D
Jestli mate nejakou konkretni otázku klidne se ptejte ;)

Muzu se zeptat, zda ma odpruzena kolecka? Bydlime na horach a neumim si to bez odpruzenych predstavit. A myslite, ze zvladne v zime jezdeni ve snehu? Dekuju moc za odpoved :srdce:

Michaela Bohacova
Povídálka 20 příspěvků 4 inzeráty 09.04.18 21:11

@Nanuse Odpruzena kolecka bohuzel nema.Ale na horach jsme ho meli a nebyl zadny problem.Ve snehu celkem obstal. Bydlim na vesnici a normalne s nim jezdim „tereny“ :D Predni kolecka jsou celootocne ale dají se zaaretovat. Zadni kolecka jsou pevna.
Mela jsem predtim kocarek s odpruzenymi kolecky a samozrejme rozdil tu je, ale zase Valco se mi dobre ovlada pouze jednou rukou a je lehky..coz se mi hodi, kdyz mi maly zrovna nekam utika :lol:
Tak snad jsem aspon trochu pomohla :srdce:

Nanuse
Nováček 4 příspěvky 10.04.18 10:45

@Michaela Bohacova dekuju moc za odpoved! A je ta sportovni verze kocarku opravdu siroka? Syn mi neusne pres den jinde nez v kocarku, aby mu byl pohodlny a dlouho mu vydrzel. Nemohla byste mi zaslat treba na email, jak v kocarku vypada Vase ditko, zda je opravdu prostorny? Rozhoduji se jeste s Peg peregem totiz..
Bydlime taky na vesnici na horach. Obcas se vydame do lesa nebo jdeme loukou dolu, tak aby to kocarek zvladl. Myslite, ze to zvladne les a teren bez problemu? :srdce: :nevim:
Moc dekuju za odpoved!

Michaela Bohacova
Povídálka 20 příspěvků 4 inzeráty 10.04.18 12:32

@Nanuse Syn je velky a ma 12,5 kilo a spinka take jen v kocarku a ma tam opravdu prostoru dost! ;)
Pokud budete v lese chodit po zpevněné ceste, tak nebude problem. Klidne vam poslu foto tak mi poslete email do zpravy ;) :srdce:

Michaela Bohacova
Povídálka 20 příspěvků 4 inzeráty 10.04.18 12:34

@Nanuse nejak jste se mi neoznacila 8) Odpoved vyse.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomníky české krimi: Jsou naporcované ženy dílem pražského „řezníka“?

Česká kriminalistika sice není na nízké úrovni, přesto naše historie zná... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama