Jaký sportovní kočárek vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klarka05
Povídálka 22 příspěvků 12.03.18 14:15
Jaký sportovní kočárek vybrat?

Ahoj všem, mám doma osmiměsíčního prcka a rozhodla jsem se pro koupi sportovního kočárku, ale nemám s výběrem žádné zkušenosti, jen vím, co bych od něj chtěla a připadá mi, že takový snad neexistuje, nebo spíš neumím hledat.. :lol: mám dvojkombinaci Roan Emma, jsme nadmíru spokojeni, hlavně kvůli odpružení a houpání, projede všechno a malý to ani nezaregistuje :palec: ale je strašně těžký a zabírá nám celý kufr :( hledám proto kočárek který byl měl otočné sezení (po i proti směru), nafukovací - nejlépe velká kola, aby byl odpružený, no zkrátka vhodný do terénu, bydlíme na vesnici.. ale aby nebyl ani moc těžký, hrozně se mi líbí x-lander x move ale prý je těžký jako blázen, tak nevím zda bych si pomohla.. :roll: za všechny typy a rady budu moc ráda!! ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32371 příspěvků 10 inzerátů 12.03.18 14:19

Zkus prohlédnout recenze na kočárky , je jich tam skutečně hodně, snad ti to pomůže ve výběru. Přečti si i deníček jedné maminky, která už má výběr a zkoušení pár kočárků za sebou a případně neváhej ji kontaktovat, určitě ti dá nějaké dobré rady ohledně kočárků.

Ellabela
Ukecaná baba ;) 1800 příspěvků 12.03.18 14:25

Dnes jel manzel koupit Britax B-motion 4, zkousela jsem ho v obchode a strasne se mi libi. Meli jsme Inglesina espresso z druhe ruky a neda se to srovnat :)

Janli
Závislačka 3860 příspěvků 6 inzerátů 12.03.18 14:27

Mám roan maritu a kupovala jsem sporťák ze stejnýho důvodu. Udělala jsem sáhodlouhý výběr a favoriti byli Bebetto Nico a Adbor Vero. Nakonec jsem koupila Nico

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 12.03.18 14:30

@klarka05 krom otočného sedátka splňuje všechny podmínky Quinny speedi, to je tank, projedeš vše, přitom jsem ho bez problémů dala sama do vysoké tramvaje - je lehký. Pro staršího jsem měla Roana Maritu, ale ta neskladnost je strašná, o tom žádná :think:

klarka05
Povídálka 22 příspěvků 12.03.18 14:35

@Ellabela britax ale otočnou sedačku nemá, nebo se mýlím? Jinak se mi taky líbí.. :think:

klarka05
Povídálka 22 příspěvků 12.03.18 14:37
@Janli
@Janli píše:
Mám roan maritu a kupovala jsem sporťák ze stejnýho důvodu. Udělala jsem sáhodlouhý výběr a favoriti byli Bebetto Nico a Adbor Vero. Nakonec jsem koupila Nico

Bebetto Nico vypadá taky moc dobře, říkáš teda, že je dost odpružený? Dá se to v terénu/ve sněhu? Můj chlap by mě totiž s nějakým plastovým hrkacím kočarem hnal :lol: :lol:

Paní Kropenatá
Povídálka 33 příspěvků 12.03.18 14:55

Já doporučuju Jane Slalom. Je to nejepší kočár co jsme měli. Prostorny, projede vše, pohodlný..Jen nejde otočit čelem k rodiči.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1462 příspěvků 12.03.18 14:59

VALCO BABY SNAP Ultra TAILOR MADE

https://www.kasparek-baby.cz/…marle-51521/

Příspěvek upraven 12.03.18 v 15:37

pedigka
Ukecaná baba ;) 1462 příspěvků 12.03.18 15:01

Tou otocnou sedackou se dost zuzuje vyber:-(. Ale u tak maleho ditete bych na moznost otoceni trvala.

Janli
Závislačka 3860 příspěvků 6 inzerátů 12.03.18 15:01

@klarka05 odpružený je dost. Ve sněhu jsem ho nezkoušela. Ale abych ti řekla pravdu, tak neznám lepší sporťák než roan. Možná ještě ten x-lander. Roany jsou sice těžký, ale držáci. Já mám to Nico hlavně do auta, když jezdím na nákupy nebo na výlety a po návštěvách. Ale na vycházky tady po vesnici a pokud mě čeká náročnější terén, beru Maritu. Takže pokud opravdu chceš sporťák do terénu, pořiď Xlander nebo zůstaň u emmy. Oni ty s otočnou korbou jsou v porovnání s těmahle jen hrkátka.

awesomeone
Stálice 87 příspěvků 8 inzerátů 12.03.18 15:07

Taky nemůžu vybrat otočný sportak. Mam hluboký Navington Galeon. Jsem maximálně spokojena, ale nevím, zda pořídit i sportovní nástavbu nebo koupit rovnou nějaký sporťák :?

Marffusha
Stálice 52 příspěvků 12.03.18 17:06

Mně se líbí baby jogger city elite a pak easywalker qtro plus, ovšem jde jen po směru jízdy.

awesomeone
Stálice 87 příspěvků 8 inzerátů 12.03.18 17:29

V Praze je v dubnu veletrh „For Kids“, myslíte, že tam bude dost kočárků k vidění nebo to nemá smysl tam jezdit? :think:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1462 příspěvků 12.03.18 22:17

@awesomeone
Kdy presne bude ten veletrh? Kolik stoji vstup?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama