Z deníčku kočárkofila

Jak říká můj muž, pokud jsi štastná ty, jsem šťastný taky. Svatý muž, kdo jiný by se mnou vydržel tolik, co on? Tak schválně, pojďte se se mnou na to podívat. Kalkulačka ZATÍM není nutná.

Z deníčku kočárkofila

Miluju kočárky. Miluju. Asi je musím milovat, když je tolik střídám.

Casualplay S4

Psal se rok 2014, přesněji podzim, a já si jedu na Prahu 6 pro svůj první kočárek. Vybírala jsem dost zběžně. Prošla jsem dva obchody a chtěla jsem malý, skladný, lehký s brzdou na madle. Nakonec má volba padla na bazarový Casualplay S4. Krásný zelený jako limetka, trojkombinace…

V roce 2015, přesněji v dubnu jsem s ním hrdě vyjela poprvé do ulic. Jenže k mému zděšení celý hrkal, klepal se a celkově jsem z procházky neměla ten správný pocit. Dvě noci jsem proto seděla na internetu a hledala ten správný kočárek (brzy, že?), jak ho vůbec vybrat? Našla jsem ho, strašně se mi líbil. Vydala jsem se proto u nás ve městě do obchodu, kde ho měli vystavený.

Tako Junama Impulso Len

To byl on! Projela jsem si ho po prodejně prázdný, i s miminkem. A tak jsem si odvážela domů číslo dvě Tako Junama Impulso Len. No a protože jsem holka šikovná, rovnou jsem ho vzala v neutrální barvě, krásné hnědé.

Elodie Details

S Junamou jsem byla velmi spokojená, nicméně léto si žádalo golfky. Nejsou golfky jako golfky a tak si maminka pořídila Elodie Details, krásně roztomilé Apple.

Bugaboo donkey

Netrvalo dlouho a bylo na cestě druhé miminko. Dlouze jsem diskutovala a přemýšlela, zda potřebujeme sourozenecký kočárek. A protože měly být Vánoce a protože můj muž je světec, rozhodli jsme se (rozuměj já jsem se rozodla), že pořídíme sourozenecký kočárek a to tak chytrý a variabilní, že se dá používat i v mono verzi. A tak jsme si v prosinci roku 2016 z Olomouce vezli čtvrtý kočárek Bugaboo donkey a to rovnou v rozšířené verzi pro dvojky - tedy jen část, podvozek (all black) jsme měli teprve na cestě (ten jsme brali radši nový).

O Bugaboo Donkey se tvrdí, že to je Pan kočár. A musím uznat, že to byl s Junamou skvělý kup. Trefa do černého. Až do března roku 2017. To nám starší milejdy začala kočárek odmítat. Nezahálela jsem dlouho a Bugaboo jsem se rozhodla prodat. I proto, že byl podvozek v záruce a cena by šla dolů a taky proto, že jsem prostě pro miminko chtěla houpací a moje srdce prahlo zase po Junamě. Hned následující den po zveřejnění inzerátu kočárek putoval do Hradce.

A průšvih, jsme bez kočárku. Ale ne na dlouho…

Adamex

Na bazárku mě velmi zaujal krásný, šedý kočárek, houpající. Sedli jsme do auta a vydali se do Hodonína na čumendu. Byl krásný, vonavý. Chtěla jsem ho a tak jsme si ho vezli rovnou domů. Můj pátý kočárek Adamex.

Orion buggy

A aby to nebylo tak snadný, v tu ránu chtěla starší zase jezdit v kočárku. Ha! Maminka naběhla do prodejny a vzala krásné, černé golfky a tak jsme si vezli šestý kočárek Orion buggy, který ještě ten rok stihl vyblednout do zrzavo-šedého odstínu. :D

Po měsíci Adamexování jsem ale stále kontrolovala bazárky a zadávala si Junamu, většinou na mě vyjela odněkud z daleka. Ale jednoho dne se opět ukázal Hodonín!

Tako Junama Colors

A tak zase sedíme v autě směr Hodonín. Kočárek je dokonalý, krásná zelená barva! Jako nový! Vezeme si tedy domů číslo sedm (moje štastná sedmička) Tako Junama Colors Štastně si tak drandím a jsem spokojená.

Bugaboo cameleon 2

Až do doby, kdy mi kamarádka z legrace nabídne svůj kočárek po holkách s tím, že by ráda radu ohledn prodejního inzerátu. Ten už nestihneme ani vystavit, s úsměvem kočárek přebírám a dělám mu místo u nás v garáži vedle Junamy. Ahoj moje číslo osm Bugaboo cameleon 2. Stejně jako Oslíka si i Cama krásně dovytuním dle svého.

Croozer

Asi jsem nakazila i muže, protože v srpnu 2017 nám zvoní pošták u domu a dává mi velkou krabici, stojí na ni Croozer. Asi mě fakt miluje, protože jsme se o tom jen tak bavili, že by jsme začali zase jezdit na kole a trošku sportovat. A tak se cyklovozík stal zároven i dalším kočárkem a to devátým v pořadí.

Mac Laren

Zároven mě přestal Bugaboo bavit a tak ho posílám do světa a místo něj kupuji (ale tohle byla fakt skvělá koupě!) parádně slevněné a úžasně výhodné golfky v twin verzi - Mac Laren. A tímto kočárkem se dostávám do dvouciferných čísel, uf.

Chico

Číslo jedenáct bych řadila asi spíše do závorky, byl to kočárek hlavně ke tchýni, takže - ahoj Chico golfky.

Mutsy Nexo

Nastal čas dát mladší do sporťáku, a protože chci něco lehčího a hlavně skladnějšího do auta, rozhodnu se pro změnu. Jsem ale poučená a vím, že klasické golfky nechci. Po nastudování co trh nabízí jsem měla pár favoritů. Nakonec jsem odeslala objednávku na číslo dvanáct a to Mutsy Nexo.

Mutsy Igo

Dvanáctka mě dostala. Nečekala jsem od toho kočárku takovou parádu. Odhodlávám se prodat vše a necháváme si jen Croozer, Mutsy Nexo a pro jistotu ještě Mac Laren. A kupuju pro starší místo golfek (pápá Orion buggy, už nikdy více) číslo třináct a to Mutsy Igo.

Třinát a dost? No, zatím mě ty kočárky baví, zatím mě těší. Ale co až příjde léto? :D

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
277
11.1.18 00:36

Být tvým mužem, asi tě zastřelím, ale pobavila jsem se :lol: :lol: :lol:

 • Zmínit
 • Nahlásit
5925
11.1.18 00:40

Čistý blázen.

 • Zmínit
 • Nahlásit
9888
11.1.18 00:50

Pobavilo mě to :lol: :palec: máš dobrého chlapa jiného už by odváželi :lol:

Příspěvek upraven 11.01.18 v 00:50

 • Zmínit
 • Nahlásit
196
11.1.18 01:41

Tak jsem na tom dost podobně. Mám dvě dcery. První dcera narozena v roce 2010,měla za kočárky: xlander xa, xlander xq, ABC DESING, Casualplay, Chicco Multiway, ještě jeden golfáč už nevím značku, Nuna Pepp, kočárky měla do cca 3,5 let, myslím tím, že nám zůstaly už jen malinové golfky Nuna Pepp, ostatní kočárky putovaly dál. Druhá dcera narozena v roce 2014,měla za kočárky:Xlander XQ, Tako Laret, Gesslein, Britax go chilli pepper, Britax go next, malinovou Nuna Pepp 2014 deluxe, skladné golfky do auta(nevím značku:jsou v autě) :) a poslední super černé golfky Maclaren XT. Dcera 3,5 roku už používá občas jen na převoz golfky ty skladací co máme v autě a min.rok na dovču golfky Maclaren. Ostatní kočárky už jsou dávno u nových majitelek. A na třetí dítě, těhotná zatím nejsem, ale doufám, že se brzy zadaří…budeme začínat od začátku, ale mám už v plánu kočárek BRITAX GO BIG! :srdce: :mavam:

 • Zmínit
 • Nahlásit
196
11.1.18 02:08

Ještě jsem zapomněla dodat, že všechny kočárky jsem kupovala nové ;)

 • Zmínit
 • Nahlásit
ZuzaMi
11.1.18 05:43

Tak já mám kočárek, který jsme 2015 pořizovali pro starší dceru a teď slouží mladší dcerce.
Pro mě je tolik kočárků naprostá šílenost..

 • Nahlásit
2617
11.1.18 06:07

Pro mě naprosto nepředstavitelné, měla jsem 2 kočáry pro 2 děti - 3-kombinace a golfky. Představa, že pořád něco hledám a jezdím se dívat, brrrr. Ale když je to tvá záliba, tak budiž. Každý ujíždí na něčem jiném :D.

 • Zmínit
 • Nahlásit
2088
11.1.18 07:12

No ty brďo 8o :mrgreen: my máme čtyři děti odvozené v jednom kočárku a jedněch golfkách a pořád jsou pojízdné a hezké.. plus teda jeden starý téměř nepojízdný na zahradu u babi a dědy, abychom nemuseli vozit s sebou

 • Zmínit
 • Nahlásit
7629
11.1.18 07:40

Inu, kazdy mame jine hoby :mrgreen:

 • Zmínit
 • Nahlásit
Marie432875
11.1.18 08:17

No, upřímně bych ani tak neřekla ze te bavi kočárky, jakoze jsi spis zatim nenašla ten jediný správný. Protože ten bys fakt měnit nechtěla ;)

 • Nahlásit
299
11.1.18 08:21

Asi kdybych na to mela finance, tak jsem jsem na tom stejné. Ale muj muz nemá pochopeni a ja zase tolik finance.
Ale i když mám po prvním peg perego gt3, tak mam zálusk na Jane muum

 • Zmínit
 • Nahlásit
283
11.1.18 08:21

Uf! Nějak si tohle nedovedu představit z finanční stránky…

 • Zmínit
 • Nahlásit
19008
11.1.18 08:27

Chlap ma asi svatozar :lol: toho myho jsem musela hooodne premlouvat do druheho kocarku :)

 • Zmínit
 • Nahlásit
15532
11.1.18 08:47

Cítím se jak socka :lol: obě děti mi odvozil jeden kočár

 • Zmínit
 • Nahlásit
4626
11.1.18 08:52

První co mě napadlo: Ta ženská je blázen 8o

 • Zmínit
 • Nahlásit
4746
11.1.18 09:10

A já myslela že jsem přeháněla… :D. Měli jsme trojkombinaci, ta šla brzo pryč… a pak jsem hledala vhodný sporťák… takže jsem nejdříve měla jane croswalk, pak britax agile plus, a ted mám britax bmotion 4+ a končím :-))))))

 • Zmínit
 • Nahlásit
1468
11.1.18 09:17

Nemám rada kočarky, žiadnej značky ani farby :lol: mimino som nevozila vôbec a batoláka sem-tam vo Valcu, hlavne keď bolo treba vyraziť do obchoďáku. Zato mi celkom slušne jednu chvíľu hrabalo z šátkov na nosenie, takže ťa v podstate chápem :mrgreen: Druhé tiež plánujem odnosiť a už si tu tie hadry zase pekne syslím.

 • Zmínit
 • Nahlásit
1846
11.1.18 09:18

Nemáš na madamecrazy :mrgreen:.Její fotoalbum Naše kočárky je nezapomenutelné ;)
No třeba ji ještě počtem kočárků nakonec předhoníš :lol:

 • Zmínit
 • Nahlásit
9035
11.1.18 09:24

Hihi, tak na toto nemam, ale mam 2.dite a v poradi 3.kocar - 1.byl od kamaradky koupeny V-travel - mene znama, asi polska znacka, ale do terenu a na brusle se neosvedcil a po roce se uplne rozhasil podvozek a upadlo 1 kolo, takze 4kolku se 2 prednimi koly u sebe jsem uz nechtela ani videt, dalsi volba byla tedy sportovne-terenni trikolka a modro-tyrkysova trojkombinace Jane Slalom Pro byla laska na 1.pohled - malemu uz byl sice rok, ale golfky taky vsude neprojedou a bylo v planu 2.dite ale hlavne mel super vybavu, lehkej a skladnej s pratelnymi komponenty, jen po 1 diteti, jeste jsme se byli podivat na 1 Gesslein ale prisel mi uz dost rozvrzanej, no ono Jane se ukazalo ze ma zase jine mouchy - ale spis jenom casem vyplavalo par slabsich míst, holt trochu riziko podnikani, ale s nim jsme jezdili skoro do 3 let maleho a pak ho koupili znami, to uz jsme meli doma jen pujceny X-lander XT, 3kolku - jen sportak, odstrojitelny na golfky, pro pripad nouze, a ten loni putoval zase jine kamaradce. Mne by chlap novy nekoupil (ani by to pro nas nemelo smysl, my s tim jezdili dost po lese, po horach a to asi odnese kazdy kocarek) a uz vubec ne každých 1/4,nebo pul roku… ;) A to jeste nepocitam dvoje jete golfky co jsem za symbolickou castku dostala od svagrove a do pul roka bylo po nich. Klasicke golfky uz mi nesmi do baraku, takze az me prestane bavit trochu tezkopadnejsi (oproti Jane, i kdyz taky 3kolka, ale zato s ohromne praktickou vloznou taskou na mimi) Gesslein, tak na pristi jaro to vidim na Valco snap 4 nebo Baby Jogger od kamarádky:-) Kocarkum zdar! :lol: :mavam:

 • Zmínit
 • Nahlásit
6585
11.1.18 09:30

Tak koukám, že jsem naštěstí našla ten pravý kočárek. Náš EasywalkerQtro odvozil (S pomocí dvou šátků) synka o dvou let, teď můj chlapček bez problémů uběhne 6km výlet (v jeho podání tak 30km) a kočár stojí v koutě a čeká na babičku, která se bojí že by to těch 500m do parku nedošli. Ale co v létě se sundá sportovní sedačka a opráší se korba pro druhé miminko a koupí se skate pro synka. Asi tohle budu muset dát přečíst manželovi aby si potvrdil jaký poklad má doma :kytka:

 • Zmínit
 • Nahlásit
452
11.1.18 09:36

@Tichošlápek :lol: A co teprve já? - Já odvozila v jednom kočáře děti čtyři! Zlatá Marita - vydržela 8 let nepřetržitého provozu a to někdy vozila i dvě děti najednou! :mrgreen:

Příspěvek upraven 11.01.18 v 09:46

 • Zmínit
 • Nahlásit
35461
11.1.18 10:02

:pankac: :pankac: Pokud je toto tvá jediná úchylka a jinak jsi svatá žena… :mrgreen: Já tedy odvozila všechny tři děti v x-landeru a dalo se s ním dělat vše, běhat, in-lineovat, štrádovat po lese, na nákup, nacpat ho do auta… a stále ještě provozujeme cyklovozík, na ten nedám dopustit. Nicméně tvoje kočárky jsou všechny moc pěkné a ježdění s nimi ti sluší!!!

Příspěvek upraven 11.01.18 v 10:41

 • Zmínit
 • Nahlásit
11.1.18 11:41

To je zajímavé a mega :lol: kočárkofil :lol: dobrý název :lol:

 • Zmínit
 • Nahlásit
1376
11.1.18 12:22

Tak lidi sbírají kde co a když kvůli tomu nejste o chlebu a vodě… Sice mi to přijde jako totálně vyhozené peníze, nicméně sběratelská vášeň tak už funguje :D. Užij si to. Narozdíl od sbírání známek na to máš časový limit :).

 • Zmínit
 • Nahlásit
14320
11.1.18 12:58

My taky měli hadí kočárků. :mrgreen: ono se to nasčítalo snadno :mrgreen:. Ale u nás to dělá to, že se nám nechce kočárky převážet.
Takže prvorozená měla 6 kočárků, druhorozená 4 a třetí zatím nemá žádný :mrgreen:

 • Zmínit
 • Nahlásit
267
11.1.18 13:10

Vy vyctu chybi Baby Jogger Summit, pokud byste jej meli, uz byste uz zadne dalsi kocarky nekupovali. :)

 • Zmínit
 • Nahlásit
823
11.1.18 13:15

Kdyby mi byly peníze úplně fuk, tak mám asi taky víc kočárků, ale spíš různé typově, určitě duo kočár (ten máme), něco hodně lehoučkého do obchodu a ještě sporťák i do terénu pro případ, že starší půjde pěšky (hodlám pořizovat stejně, asi ale z bazaru).
Tady mi přijde divné, že si v podstatě víckrát investovala do stejného typu kočárku, přitom (jak to chápu) ne vždy to bylo z důvodu nevyhovujícího předchozího. Já si říkám, že přece když nějaký kočár sedne, tak ho neměním :nevim: a navíc třeba vizuálně taky opakuješ - vidím tam 3× stejnou zaoblenou vanu jen v jiných barvách. Mi to spíš než sběratelství přijde jako by ses nemohla rozhodnout, popř. neinvestovala dost času a zkoušení pro výběr pořádného kočárku, co by splnil tvé představy.
No můj mladej by se mnou vyrazil dveře, a to si troufám říct, že co se týče dětské výbavy si prosadím vše, i zbytečně drahé blbosti navíc, ale kdybych byla takhle nerozhodná ohledně kočárku, tak by to vzal do svých rukou :mrgreen:

 • Zmínit
 • Nahlásit
305
11.1.18 13:20

Tak jsi blázen :lol: :lol: :lol: Druhorozená teď jezdí v kočárku po první a to se chlap nabízel, že koupí nový kočárek, ale mě to přišlo zbytečné. Ale jako recenze na kočárky dobrý :palec: V létě budu chtít nějaké skladné golfky do auta, abych nemusela pořád tahat sporťák, tak se možná budu inspirovat ;)

 • Zmínit
 • Nahlásit
23880
11.1.18 13:25

Kristova noho :lol: :lol: :lol:
Já sem žabař teda…napřed trojkombinace Tako (po třech dětech od švagrový), pak naprosto dostačující sporťák za dvě stovky z blešáku a na závěr golfky, sice MacLaren, ale z roku raz dva, opět po několika dětech od švagrovky.

Né pro mě je kočár to samý, jako auto. Musí to mít čtyři kola, volant a technickou, víc od toho nechci, z bodu A do bodu B mě to doveze a že tomu cestou rachtaj pátý dveře a jsou trochu polámaný plasty u tapecírunku mě fakt nerozhodí :jazyk:

Příspěvek upraven 11.01.18 v 13:31

 • Zmínit
 • Nahlásit
458
11.1.18 13:56

To snad ani není real. A co třeba jeden kvalitni -trojkombinace a jedny golface?? Ekonomictejsi

 • Zmínit
 • Nahlásit
1440
11.1.18 13:57

:potlesk:..já jich měla také požehnaně, teď mám ještě dva, kdy někdo už nemá žádný..ale co.. :kytka: bavilo mě to a vždy usoudila, že inglesina je super držák. :mavam:

 • Zmínit
 • Nahlásit
1440
11.1.18 13:58
 • Zmínit
 • Nahlásit
3397
11.1.18 14:50

Ale jo, když tě to baví :lol: My jsme spíš nosítkovali a šátkovali. Kočárek se kupoval, „aby se neřeklo“. Malá v něm spala na zahradě, nebo jsem ji v tom vzala třeba na kafe do kavárny. Ve dvou už nechtěla být v žádném kočáru.

 • Zmínit
 • Nahlásit
605
11.1.18 15:00

Jeej to je parada :-) ja bych taky desne rada stridala kocarky, ale manzel nema pochopeni :-D
nedavno jsem se zminila, ze budu potrebovat golfky a vyskakoval jak certik z krabicky :-D

staly ty Maclaren za ty prachy? Ja teda potrebuju jen pro jedno dite, ale jsem jima naprosto uchvacena a s nejvetsi pravsepodobnosti je koupim :-D

 • Zmínit
 • Nahlásit
1226
11.1.18 15:37

Jedna nudící se ženská a už je z toho tolik kočárků :lol:

 • Zmínit
 • Nahlásit
2914
11.1.18 16:42

Zenska, ty jsi regulerne blaaaazen :lol: :lol: ja odvozila obe ditka v jednom kocarku. Ale mozna, ze jsem mela obrovske stesti a nasla ten pravy hned. Na baby jogger city select nedam dopustit :palec: tak at ten posledni vydrzi…anebo, ze by ne? Kazdy mame nejakou uchylku :mrgreen: :mavam:

 • Zmínit
 • Nahlásit
11.1.18 17:29

Ahoj taky jsem byla blázen na kočárky na první jsem měla 6 kočárků na druhý už jen tři a teď na třetí mám připravené 2 kočárky a k tomu 3 nosítka a 2 šátky

 • Zmínit
 • Nahlásit
3213
11.1.18 17:47

Téda, to už je slušná sbírka. :lol: Podobně já točila šátky a nosítka. Kočárky jsme měli jen dva. X-lander X3 (důležitý pro nás bylo, aby se vešel do Fábie a aby zmákl i brutálnější terén na keškách) a teď golfáče Nuna. Když je malej ucapkanej nebo chce babička ještě povozit.

 • Zmínit
 • Nahlásit
5629
11.1.18 18:15

Chybí mi tam Valco Snap takový top oblíbený kočárek je třeba vyzkoušet :D

 • Zmínit
 • Nahlásit
2594
11.1.18 18:58

Já teď taky u třetího a bohužel co se týče kočárku a děti naposledy ujizdela na kočárcích.
1. Jane slalom
2.peg Pérego pliko switch
3.quiny Zapp xtra
4.nuna peep
5. Cybex calisto
6.nuna peep Deluxe
7.croozer
8.thule Chariot

Dítě má čtyři roky mám už jen nunu a Chariot. Všechny kočárky kromě slalomu a chariotu mě staly investici první tři tisíce pak jsem vždy za stejnou cenu prodala někdy jsem na prodeji i vydělala. Takže do peněz to neleze tom by mi chlap nedovolil. Prostě zábavné a zakladatelku chápu.

Příspěvek upraven 11.01.18 v 18:59

 • Zmínit
 • Nahlásit
29160
11.1.18 19:35

@ZuzaMi
Já si vystačila se dvěma. Nechápu tu touhu po stále nových kočárcích :nevim:

 • Zmínit
 • Nahlásit
2054
11.1.18 19:39

Pěkný počet :lol: Já mám děti 2. První kočár jsme kupovali trojkombinaci Dorjan, ten mám teď u tchyně, abychom nemuseli převážet své :lol:, rok jsem používala druhý sourozenecký. A nakonec dva sporťáky, Peg Perego Pliko a Britax. Klukům je 2,5 a 1,5 roku a už kočárky nepoužíváme vůbec. Chtějí chodit. Asi bych jich tolik vystřídat ani nestihla :lol: už teď přemýšlíme, že se zbavíme sporťáků, protože se nám doma na ně akorát práší. Ale každý ujíždí na něčem jiném, no :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 • Zmínit
 • Nahlásit
216
11.1.18 20:49

Proc tolik kocarku??? Mam Brio go - skvele vozi i druhe mimco. Sourozenecky kocar jsem resila - nakonec vyresila skateboardem a krosnou. Jinak preju hodne dalsich dobrych kousku - bude treti mimi? Zapisuj dal-pro nekoho to bude dobra inspirace ;-)

 • Zmínit
 • Nahlásit
3276
11.1.18 21:01

Tak si me pobavila, davam precist svymu a ten na to, ze si myslel, ze jsem jedinej blazen(chceme se pokusit o druhe mimi na konci listopadu).Uz ted hledam novy kocarek a porad se nemohu rozhodnout-a to mame furu casu! Nic mene ty jsi pry vetsi blazen :potlesk: Mimochodem, Adamex asi moc skladny neni, ze?

 • Zmínit
 • Nahlásit
1194
11.1.18 21:23

Koukám dobrej úlet, to bych asi nedala. Ale možná byste mi mohly, kočárkofilky, poradit. Manžel viděl u kamaráda prý super kočár, nechal by ho i za dobré prachy. Půjdu se na něj podívat, jak doladíme čas, ale chtěla jsem si na netu proklepnout parametry. Ovšem jediné, co si můj muž pamatuje, je to, že na kočárku bylo napsáno AB+B. To jsem na netu nenašla… Co by to mohlo být?

 • Zmínit
 • Nahlásit
3019
11.1.18 21:26

NO ty krááso, já odvozila obě děti v gessleinu f6, pořídila golfky maclaren, který mi nevyhovovaly, tak je posílám dál a teď mám bugaboo bee a pocit, jestli to nepřeháním. Tak díky za deníček -nepřeháním :lol:

 • Zmínit
 • Nahlásit
8056
11.1.18 21:40

Tomu říkám koníček :D :D
Já si vystačila s TFK pro obě děti. Ještě máme doma staré golfky (kdyby náhodou porucha), které jsme využili jednou, když TFK zapomněl tatínek u babičky :D

 • Zmínit
 • Nahlásit
102
11.1.18 22:00

Úplně tě chápu :lol: taky jsem měla období kdy jsme byla šílená po kočárkách.. začala jsem trojkombinací Casualplay S4, ten byl úplně na prd, takže putoval do světa, potom Cam (co měla Prachařová - nevím už název) taky trojkombinace, ale používala jsem jen korbu :lol: potom Nuna Pepp do města. Následoval Concord Fusion jako větší kočár, jen sporťák a nakonec Bugaboo Bee+.. :) Všechny kočárky jsem kupovala nové, a úplně si vybavuju ten pocit jak mi bylo krásně když jsem si ho vybírala, zkoušela a pak odvezla domů :lol: :lol: :lol: Zkrátka a jednoduše, každý máme nějakou zálibu.. O hračkách a atrakcích pro děti ani nemluvím, kamarádky k nám chodili (jak ony říkali) do “lunaparku” :lol:

jooo a před Nunou vlastně ještě Quinny Zapp ;)

Příspěvek upraven 11.01.18 v 22:01

 • Zmínit
 • Nahlásit
36343
12.1.18 10:26

No ty brďo 8o Kolikže máš dětí? :-)
a kde to parkuješ?

 • Zmínit
 • Nahlásit
733
12.1.18 12:55

Když na to máte a je to tvá úchylka, tak proč ne. :palec: Někdo má rád šperky a ty kočárky. :D Já si na kočárky moc nepotrpim, tak mám jednoho Poláka za 6000 (trojkombinaci), ale ten je opravdu super a vydrží i jezdit v lese mimo cesty, když jsme chatě a sbíráme houby nebo se courame po polních cestách. Pak mám jedny golfky z druhe ruky. Jak se ti ty kočárky potom prodávají? Kámoška prodává dráhy kočárek jako nový o skoro polovinu méně než pořizovací cena a nemůže ho už víc jak rok prodat.

 • Zmínit
 • Nahlásit

Všechny deníčky uživatele